Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и въпроси на Samsung Galaxy Note 20/Note 20 Ultra

[Изображение: download.png]
Коментирайте тук софтуерните проблеми и въпроси на Samsung Galaxy Note 20/Note 20 Ultra.

Samsung Galaxy A5 2016 GOLD ---> Apple iPhone 8 Space Grey ---> Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black ---> Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Dice.bg Аксесоари

Някой да е успял да използва мениджъра на паролите на гугъл вместо Samsung Pass че при мен не може да се замени ?
Цитирай

Настройки -> Google -> Автоматично попълване -> Автоматично попълване с Google -> плъзгача горе в дясно.

1916 
Цитирай

За съжаление въпреки че ми е активирано не се появява като опция

Oneplus  ваучер припокупка
Цитирай

Явно си го задал по подразбиране да се ползва Samsung Pass.
Настройки -> приложения -> Samsung Pass -> задаване по подразбиране -> изчисти настройките по подразбиране.
След това: Настройки -> приложения -> Google -> задаване по подразбиране.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • arniman
Цитирай

Здравейте. Искам да попитам, последните няколко дни някой има ли проблем с мрежата на Теленор. Доста често пада от 4g на Н. Телефона е Ноте 20 ултра.
Между другото, същото се се получава и на Ноте 10+,но по рядко.
Благодаря!

Note 20 ultra 
Цитирай

И на А1 е така

Изпратено от моят SM-N986B с помощта на Tapatalk

Забелязвам, че след последния ъпдейт, сякаш при отваряне на страница през браузър, се бави повече, при вас има ли такова нещо?

Изпратено от моят SM-N986B с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • gogon
Цитирай

Привет!
Има ли настройка, да се намаля чувствителността при допир, там, където са извивките отстрани?
Купих си карбонов кейс, който е тънък едва 0.7мм. и все едно ползвам гол телефон и постоянно докосвам нещо случайно по дисплея.

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай

Аз нямам отговор, но може ли линк за кейса? Всъщност сега като се загледах, виж в настройките на дисплей, да не ти е вкл чувствителност на допир.
Цитирай

Не, не е включено, първо това проверих.
Ето линка, аз го взех на 42, сега гледам е 31-32лв. Перфектен е, абсолютно качество,  ляга идеално.
Link

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)