Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и въпроси на Samsung Galaxy Note 20/Note 20 Ultra
#1

[Изображение: download.png]
Коментирайте тук софтуерните проблеми и въпроси на Samsung Galaxy Note 20/Note 20 Ultra.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

Някой да е успял да използва мениджъра на паролите на гугъл вместо Samsung Pass че при мен не може да се замени ?
Цитирай
#3

Настройки -> Google -> Автоматично попълване -> Автоматично попълване с Google -> плъзгача горе в дясно.

1916 
Цитирай
#4

    За съжаление въпреки че ми е активирано не се появява като опция

Oneplus  ваучер припокупка
Цитирай
#5

Явно си го задал по подразбиране да се ползва Samsung Pass.
Настройки -> приложения -> Samsung Pass -> задаване по подразбиране -> изчисти настройките по подразбиране.
След това: Настройки -> приложения -> Google -> задаване по подразбиране.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • arniman
Цитирай
#6

Здравейте. Искам да попитам, последните няколко дни някой има ли проблем с мрежата на Теленор. Доста често пада от 4g на Н. Телефона е Ноте 20 ултра.
Между другото, същото се се получава и на Ноте 10+,но по рядко.
Благодаря!

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#7

И на А1 е така

Изпратено от моят SM-N986B с помощта на Tapatalk

Забелязвам, че след последния ъпдейт, сякаш при отваряне на страница през браузър, се бави повече, при вас има ли такова нещо?

Изпратено от моят SM-N986B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • gogon
Цитирай
#8

Привет!
Има ли настройка, да се намаля чувствителността при допир, там, където са извивките отстрани?
Купих си карбонов кейс, който е тънък едва 0.7мм. и все едно ползвам гол телефон и постоянно докосвам нещо случайно по дисплея.
Цитирай
#9

Аз нямам отговор, но може ли линк за кейса? Всъщност сега като се загледах, виж в настройките на дисплей, да не ти е вкл чувствителност на допир.
Цитирай
#10

Не, не е включено, първо това проверих.
Ето линка, аз го взех на 42, сега гледам е 31-32лв. Перфектен е, абсолютно качество,  ляга идеално.
Link
Цитирай
#11

Здравейте.
Не знам как, но съм си включил функция, която през 5 мин. ми напомня за пропуснат разговор или съобщение. Много ми е досадно и се надявам, че ще ми помогнете да го премахна това.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай
#12

Settings/Notifications/ Notification reminders - Off
Не знам точно как е на български, предполагам нещо от рода на 
Настройки/Уведомления/Напомняния за уведомления и после Изкл.
Цитирай
#13

Здравейте тигри,
Идвам от Note8 и много ми липсва haptic feedback-a при отключване. Натискам си на мястото за пръстовия, ама му трябва вечност, докато отключи или аз да вдяна, че е отключил. В осмицата беше с по-силен натиск - и светва. Някой да е измислил или открил нещо по въпроса?

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай
#14

Здравейте,
На гугъл хром седи постоянно, че има нова версия за актуализиране, но не иска да се актуализира по никакъв начин. Изчистих кеша на приложението, не мога да го деинсталирам или деактивирам, пак е същото. Някой да има идея как да го оправя?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Galaxy Note 9 / Note 20 Ultra / Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#15

Аз нямам никакъв проблем, но 11 е качен с Odin.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


[-] 1 потребител изказва благодарност на Ивайло69 за това мнение:
  • sminkov
Цитирай
#16

Виждам активирани настройки в менюто за разговори през wi-fi, как се използва това нещо? И функцията за споделяне на парола на мрежа как работи точно, че не схващам?

Galaxy Note 9 / Note 20 Ultra / Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#17

(2021-01-03, 13:05:20)sminkov написа:  Виждам активирани настройки в менюто за разговори през wi-fi, как се използва това нещо?

Такива разговори поддържа само мрежата на Виваком (засега) и трябва да се активира за сим картата за да може да се провеждат разговори през всяка wifi мрежа в България и ЕС.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#18

(2021-01-03, 13:12:16)batala написа:  Такива разговори поддържа само мрежата на Виваком (засега) и трябва да се активира за сим картата за да може да се провеждат разговори през всяка wifi мрежа в България и ЕС.

Идеално, от оператор ли се активира тази услуга?

Galaxy Note 9 / Note 20 Ultra / Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#19

Не може да се активира, поне при мен не се получава.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#20

(2021-01-03, 14:21:36)Ивайло69 написа:  Не може да се активира, поне при мен не се получава.

Може, ама е ирелевантна услуга.
"WiFi Voice е безплатна за клиентите на VIVACOM.  Включените минути в тарифния план са валидни и за обажданията с WiFi Voice. За удобство на потребителите, разговорите проведени през WiFi Voice, се обозначават отделно в детайлизираната справка на месечната фактура"

 

Желаещите да я използват трябва само да я активират с изпращане на SMS с текст „START WiFi” на номер 1701.
"

Galaxy Note 9 / Note 20 Ultra / Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#21

Да и като изпратя sms-са ми връща отговор услугата не може да бъде активирана.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


[-] 1 потребител изказва благодарност на Ивайло69 за това мнение:
  • sminkov
Цитирай
#22

(2021-01-03, 17:27:13)Ивайло69 написа:  Да и като изпратя sms-са ми връща отговор услугата не може да бъде активирана.

Преди година и половина на един китаец (даже няма 4G) с Mediatek бях сменил IMEI да е като на Huawei P20 Pro и SMSи на служeбната sim първо VoLTE, после VoWiFi - за да активирам услугите. START и START WiFi на 1701
От тогава върви на всички Samsung устройства, които има опциите (дори официално липсващи в сайта им).
Тогава на още няколко колеги активирахме.

Преди няколко месеца на друг колега пробвахме десетки пъти, няколко поредни дни, но вече не ставаше с smsи (винаги не може, нито една от двете услуги).
Няколко пъти през оператор пробвахме и отказваха, докато един накрая се съгласи да ги "включи".

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#23

Има ли начин нотификациите да не са горе в статус бара, а да се подреждат на екрана?

Galaxy Note 9 / Note 20 Ultra / Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#24

Някой забелязал ли е след ъпдейта до CTL5, да имам проблем с разпознаването на type-c слушалките от комплекта, както и други usb otg у-ва като флашки. Слушалките са наред, порта на телефона също.

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай
#25

Аз съм с тайванския android11 и днес дойде ъпдейт на usb-c от galaxy store

Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)