Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch 3 - мнения и отзиви

Здравейте !

Бях закупил Galaxy Watch, но барометърът и алтиметърът се повреждаха няколко пъти и ми възстановиха сумата от покупката, тъй като беше още в гаранция. Сега се замислям да закупя Galaxy Watch 3 и имам въпрос относно цвета: черен или сребрист. Бях закупил титаниева верижка за предишния часовник и мисля, че ще стои по-добре на черния, но ако е боядисан и се драска, то по-добре да е сребристия. Ако има изгодна оферта на титаниевия вариант моля да предложите.

Може ли някой собственик на Galaxy Watch 3 Black да сподели дали се драска метала и дали е боядисан или оксидиран? Благодаря!

HTC Touch HD > Galaxy S2 >  Galaxy Note 4 > Galaxy Note 8 > Galaxy Note 10+ > Galaxy S22 Ultra
Цитирай
Аксесоари

(2021-06-30, 15:15:10)pab написа:  Здравейте !

Бях закупил Galaxy Watch, но барометърът и алтиметърът се повреждаха няколко пъти и ми възстановиха сумата от покупката, тъй като беше още в гаранция. Сега се замислям да закупя Galaxy Watch 3 и имам въпрос относно цвета: черен или сребрист. Бях закупил титаниева верижка за предишния часовник и мисля, че ще стои по-добре на черния, но ако е боядисан и се драска, то по-добре да е сребристия. Ако има изгодна оферта на титаниевия вариант моля да предложите.

Може ли някой собственик на Galaxy Watch 3 Black да сподели дали се драска метала и дали е боядисан или оксидиран? Благодаря!



Купи си Huawei GT2 няма да съжаляваш от към батерия е перфе. И е на цена около 250лв. 

Samsung S23 Ultra 
Цитирай

(2021-06-30, 15:15:10)pab написа:  Здравейте !

Бях закупил Galaxy Watch, но барометърът и алтиметърът се повреждаха няколко пъти и ми възстановиха сумата от покупката, тъй като беше още в гаранция. Сега се замислям да закупя Galaxy Watch 3 и имам въпрос относно цвета: черен или сребрист. Бях закупил титаниева верижка за предишния часовник и мисля, че ще стои по-добре на черния, но ако е боядисан и се драска, то по-добре да е сребристия. Ако има изгодна оферта на титаниевия вариант моля да предложите.

Може ли някой собственик на Galaxy Watch 3 Black да сподели дали се драска метала и дали е боядисан или оксидиран? Благодаря!

Няма ги проблемите със сензорите от миналия. Аз съм с черния от излизането му и нямам проблем с падане на покритието.
Цитирай

И на ммен по ми допада черния. LTE или Bluetooth версията да взема?

HTC Touch HD > Galaxy S2 >  Galaxy Note 4 > Galaxy Note 8 > Galaxy Note 10+ > Galaxy S22 Ultra
Цитирай

Със сребрист SGW3 съм, но имам и черен SGWA2 и от моя гледна точка не всякаква верижка/каишка пасват на черния, докато при сребристия всичко пасва. Нямам проблеми с барометър и висотомер.
Цитирай

Galaxy watch 4 е наличен вече при ромънците.
Цената на модела без вътрящия безъл изглежда добре.
Цитирай

С тия обявени 40 часа и реални 24-30 - не , благодаря Smile
Цитирай

(2021-08-12, 17:24:48)raptor1987 написа:  Galaxy watch 4 е наличен вече при ромънците.
Цената на модела без вътрящия безъл изглежда добре.

Бая скъп големият класик, а уж трябваше да струва 400 евра

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

И май до колко разбрах пак има ограничение на някои от екстрите ,ако се ползва с телефон различен от Самсунг, което си е абсолютна простотия.

Sent from my LG Wing using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Аз мисля да изчакам още 1-2 седмици да се появят и ревюта на батерията, но май ще се насоча към gt2pro или 3 на хуавей.
Не съм имал до сега такава джаджа, тези 40 часа батерия наистина ми се струва смешно.

(утре ще има и -13% при съседите за тези, които мислят да го поръчат )
Цитирай

Ето и тук има намаления в amazon.it
https://www.amazon.it/dp/B0999CSJPY?th=1
https://www.preisjaeger.at/deals/samsung...4mm-257575
Code "WATCH70"

Няма как да се зарежда часовника по 1-2 пъти на 24часа че и да му се радвам толкова .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

И аз ще чакам ревюта. Иначе съм му мераклийка. Разочарова ме батерията, ще трябва да се зарежда всеки ден, според мен. Тия 40ч май ще са преувеличени доста, но се очакваше, при положение че е с Wear OS. Между другото, защо не направим тема за него, а не да спамим по тази на Watch 3
Цитирай

И аз ще чакам ревюта. Мислех, че ще сложат по-голяма батерия, но тя е същата като в Watch 3. Не мога да преценя дали си заслужава да сменя Watch 3 с Watch 4/Watch 4 Classic.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

В емаг с кодът 13% до утре, цената се нормализира до 805 лева

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

(2021-08-12, 19:13:33)any9 написа:  И аз ще чакам ревюта. Иначе съм му мераклийка. Разочарова ме батерията, ще трябва да се зарежда всеки ден, според мен. Тия 40ч май ще са преувеличени доста, но се очакваше, при положение че е с Wear OS. Между другото, защо не направим тема за него, а не да спамим по тази на Watch 3

Ами както вече съм споменавал, моя Watch 3 го зареждам по 2 пъти на ден ,сутрин и вечер по 20-30мин, докато се преготвя за деня и за лека нощ.
Иначе ще трябва да го чакам по 1 час, а това време ми е в малко повечко.
Ужас Angry
Но никой не ми го облъсквал в главата ,не ми стигна 14 дневния тестовият период и ...
Но явно само лошата батерията беше достатъчен критерии за да го върна обратно .
Е вече мечтата ми да имам смарт часовник е на лице но за съжаление с разочорование.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Доста подробно ревю 52 мин., бая екстри има часовничето

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

За момента Samsun Galaxy Watch 4 не поддържа Google Assistant и Google Pay. Чакало се в бъдеще да излезе актуализация, но като знам, че за Active 2 ЕКГ и кръвно излезе след повече от 1 година си мисля, че и тук ще е така.
Цитирай

Цената падна още.
В момента е 799лв. на редовна цена.Има и код за -10% -720лв. за класик и 540лв. за обикновенния.
Цитирай

(2021-08-15, 12:50:51)raptor1987 написа:  Цената падна още.
В момента е 799лв. на редовна цена.Има и код за -10% -720лв. за класик и 540лв. за обикновенния.
Излиза 4-ката скоро,нормално да падне

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Tова, което е дал са цените за 4-ката.
Тя 3-ката, 45мм отдавана е на около 500
Цитирай

(2021-08-15, 12:50:51)raptor1987 написа:  Цената падна още.
В момента е 799лв. на редовна цена.Има и код за -10% -720лв. за класик и 540лв. за обикновенния.

Поръчах един черен голям класик за 720 лева, та да видим как ще е

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Ами ти ще кажеш как ще е Smile Честито от сега.
Кога се очаква да го доставят, че бяха обявени за след 27.8. А някъде гледам ще са от 9 месец нататък.
Цитирай

(2021-08-15, 19:29:09)rumo написа:  Ами ти ще кажеш как ще е Smile Честито от сега.
Кога се очаква да го доставят, че бяха обявени за след 27.8. А някъде гледам ще са от 9 месец нататък.

Чакам инфо за доставката от Енаг

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

В Емаг пишеше ,че е наличен. Дано го пратят веднага.

Sent from my LG Wing using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

(2021-08-15, 19:38:04)ganchev написа:  В Емаг пишеше ,че е наличен. Дано го пратят веднага.

Sent from my LG Wing using Tapatalk

Сега пише предварителна поръчка. На 27-ми почват доставките
https://www.technopolis.bg/bg/Smart-chas...Z/p/574474

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)