Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch 3 - мнения и отзиви

А кислородното измерване по време на сън само при мен ли не работи ?
Цитирай
Аксесоари

Здравейте, струва ли си покупката на Galaxy watch 3? Гледам на старо вървят на доста добри цени. Ще го ползвам главно за получаване на нотификации, тренировки и следене на пулс и сън. Ползвах няколко седмици Galaxy watch 4, но батерията беше много слаба. Гледам, че при тройката нещата са малко по-добре.
Цитирай

(2023-01-25, 09:12:52)aivanov99 написа:  Здравейте, струва ли си покупката на Galaxy watch 3? Гледам на старо вървят на доста добри цени. Ще го ползвам главно за получаване на нотификации, тренировки и следене на пулс и сън. Ползвах няколко седмици Galaxy watch 4, но батерията беше много слаба. Гледам, че при тройката нещата са малко по-добре.
За нотификации - да, за тренировки - по скоро не. За тренировки и следене на пулс нещо от Garmin, Polar, Suunto, комбинирано със сензор на гърдите. За каране на колело има също допълнителен модул за педалите.
Цитирай

Да, и аз съм на това мнение. Samsung са по-скоро смарт от колкото за спорт. Ползвал съм първия, 3 и 4. Батерията на 3 и 4 мисля че е едно и също положението. Първия си караше спокойно по 4 дни, докато другите 2 максимум. За това което си писал определено Garmin, Polar, Suunto, както казва колегата май-е най добрият вариант.
Цитирай

(2023-01-25, 09:12:52)aivanov99 написа:  Здравейте, струва ли си покупката на Galaxy watch 3? Гледам на старо вървят на доста добри цени. Ще го ползвам главно за получаване на нотификации, тренировки и следене на пулс и сън. Ползвах няколко седмици Galaxy watch 4, но батерията беше много слаба. Гледам, че при тройката нещата са малко по-добре.

Не съм супер маниак на супер точността на измерване на пулса при тренировка, но ми вършеше страхотна работа. Изгледай scientific ревюта в YouTube и си направи заключение сам.
Цитирай

Здравейте!

 Някой да е поръчвал било то от България или Китай батерия? Дали може да се намери някъде оригинална?

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)