Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch 3 - мнения и отзиви
#51

Що не им каза, че за същите пари ще си го купиш и без да им даваш още едни 600лв за 2г.

Гледах го наживо, до него беше и старият галакси уоч, а бе старият е по-хубав на външен.
Не ми хареса новият и това е. Даже GT2 е по-красив от него и струва на 1/2
Единственото нещо, което остана да ме блазни в новият модел е 1,4 инчовият екран. Нищо друго.
Цитирай
Аксесоари
#52

Някой с часовника, LTE версията може ли да даде повече информация как се държи батерията?
Цитирай
#53

След като ми писна да чакам титаниевата версия и след като ми се яви възможност да взема часовника от Вива за 600 лв с преподписване на мой близък взех силвър варианта, който ми хареса повече. Чисто черният ми стоеше като пластмасов.
Първото ми впечатление, както бях писал по-назад в темата е че кожената каишка изобщо не ми изглежда на място на този спортен часовник. За това прескочих и до офис на Теленор където бях видял една силиконова dark green каишка за Huawei watch GT, която пасна идеално. Между другото някъде прочетох че на титаниевата версия само корпуса ще е титаниев а верижката от неръждаема стомана, това допълнително ме отказа да чакам и да платя очакваната цена около 1300 лева.
От алито видях и си поръчах титаниева верижка за 50-тина лева.
Това е за сега, като го заредя и натрупам впечатления ще ги споделя.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#54

@tonus за LTE варианта ли пишеш?
Цитирай
#55

LTE вариант за сега има само в А1.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#56

(2020-09-09, 20:07:06)tonus написа:  От алито видях и си поръчах титаниева верижка за 50-тина лева.
Би ли споделил връзка към страницата, мерси в аванс.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#57

(2020-09-09, 20:51:06)alexbg67 написа:  Би ли споделил връзка към страницата, мерси в аванс


https://a.aliexpress.com/_mse2p5l

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#58

Линка не работи.
Цитирай
#59

Бачка https://www.aliexpress.com/item/40008200...kgroup_101
Към 60на излизат, стига да не ги ковнат на митница... Интересно, че същият дизайн го има чист метален вариант  оксидирана стомана... Ми тежичко си е. Smile ОК, мерси, ще го мисля в перспектива.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#60

От долу има едно BGN 8.30 OFF и с него станаха 51 или 52 лева.

Нещо не мога да открия любимият ми уиджет за изкачени етажи.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#61

И аз ще почакам още малко и ако няма отзиви май ще налазвам LTE версията от А1. Ама пуста батерия много ме тормози. Особено на малкия, че с моята малка китка не съм много за големия. Иначе чакаме отзиви с нетърпение Smile
Цитирай
#62

Ревю на титаниевата версия:

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#63

Първите ми впечатления след 3-4 дневно ползване на часовника са:
-батерията е най-големият минус спрямо първият Watch, че дори и спрямо Active 2. Със спрян AOD и постоянно измерване на пулса изкара точно 3 денонощия. При същите условия с първия Watch изкарвах 5 денонощия минимум , а с Active 2 минимум 4 денонощия.
Не ми се мисли за хората, които искат да ползват LTE версията.
-друг голям минус за мен е кожената каишка, която веднага разкарах защото е някаква измислена изкуствена кожа съшита с бели конци и въобще не ми се връзва защо Самсунг се опитаха да придадат класически вид на спортен часовник скъп при това с евтиняшка каишка. Поне да бяха включили в комплекта за парите които искат силиконовата Ridge Sport Band, която сега ще пуснат да се продава отделно и в момента в ebay се харчи по 41 и нещо долара. Не ми се мисли колко ще струва у нас.
-прословутата и дългоочаквана титаниева версия излезе на бял свят. Цената и със своите около 1300 лева ще удари в земята дори и  Apple, само че титаниев е само корпуса на часовника а верижката е от неръждаема стомана и може да се купи от алито за 20-30 лева.
-от рекламираните нови функции за които си плащаме е налична само измерването наситеността на кислород в кръвта слен обновяване на софтуера, а останалите две нови функции ( ЕКГ и кръвно налягане ) ги няма никакви.
Въпреки че сме си платили за тях трябва да правим гимнастики, както съм показал в съседна тема.
-от старите функции са махнали любимата ми брояча на изкачени етажи.
До тук бяха минусите за мен, а плюсовете са:
-по-голям екран от този на Watch и по-ярък от Watch и Active2.
-намален обем спрямо Watch и вече не ми пречи като спя с него.
-безела е редуциран като ширина, но се върти по-лесно.
- мислех че изпъкналите бутони ще са проблемни, като нося ръкавици във фитнеса и ще се натискат когато китката ми е сгъната нагоре в посока към часовника, но проблем няма защото те са малко под нивото на изпъкналата част от средата на корпуса.
-наличните функции са си на ниво, както винаги до сега и в предишните модели.
Общо взето това са ми впечатленията и се надявам от тях всеки да може да си прецени струва ли си покупката или ъпгрейда към този часовник.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#64

Тъкмо мислех днес да поръчам 41мм LTE версията и сега пак се разубедих Като цяло не ми е заради новия часовник с функции, които пак ще чакаме сумати време. Заради LTE-то е. Налага ми се да оставям телефона и тази функция много ми трябва, а четох че GWA2 е много зле от към батерия, не изкарва и ден.... Пак започва великото мислене
Цитирай
#65

Блутуут версията на Watch 3 45 мм е по-зле от към батерия спрямо същата 44 mm версия на Active 2. Прави си изводите за 41 мм LTE версия на Watch3 сигурно ще удари дъното по издържливост на батерия.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#66

Няма как LTE версията да бъде икономична от към разход на батерия. Все пак това е един основен допълнителен консуматор върху варианта без LTE. Според мен няма как при нормално ползване, часовника да изкара два пълни дни, което е крайно недостатъчно за човек работещ през деня и спортуващ в свободното време. Зареждането всеки ден пък било то и през ден вкарва доста ограничения за потребителя и сметки кога да зарежда часовника.
Цитирай
#67

Уважаеми, съфорумци! След като направих покупка благодарение на коментарите от раздела за Samsung S20, се насочих към следващата си евентуално скорошна покупка. За която моля за съвет. Грабна ме Watch 3, НО (голямо но) е неочаквано висока цена за момента за мен, по-малката батерия и виждам, че е само със сим карта, за която опция трябва да платя, а не смятам да я ползвам. Точно по този повод го сравнявам със Watch 46 mm BT - който официално си се предлага, има много коментари за него и т.н. И на въпросите ми, за които се надявам много да помогнете без да ме сметнете, че не съм ровил и чел предварително. (може би затова е каша в главата ми):
1. Watch 3 предлага ли се само BT версия на българския пазар?
2. Watch 3 има ли някаква функция повече от Wactch 46 mm?
Много бих се радвал да има вече някой с коментар, който е бил с 46 mm и взел 3.
Благодаря предварително за отделеното внимание!!!
Цитирай
#68

Имал съм Watch 46 mm, Active2 44 mm и сега Watch 3 45 mm bluetooth версия. Теленор, Виваком и техномагазините за сега предлагат само Bluetooth версията, a А1 предлага LTE версията с esim. Спрямо първият Watch новият Watch 3 предлага по-голям екран при намалени габарити, по-слаба батерия, двойно по-голяма вътрешна памет, повече рам и три нови функции : SpO2, кръвно налягане и ЕКГ.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#69

Ще оправят батерията с последващи ъпдейти и ще издържа колкото на Актив 2, така мисля поне. Идеята на Watch 3 ми е да го ползвам предимно с блутут и около час на ден с LTE, хареса ми, че има тази опция да се превключва. Но наистина малкия ме притеснява много, имам съмнението, че и ден няма да изкара батерията.... Но пък големия ще стои грозно на моята ръка... Утре ще преценявам на място, мисля да се прецакам и да отида да го взема
Цитирай
#70

SPay работи ли без гимнастики в БГ ?
Цитирай
#71

Освен Епъл, никакъе друг "Пей" не работи в България.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#72

Гарминския работи Wink
Цитирай
#73

Работи ама само с карти на Fibank.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#74

Моля дайте линк с обяснение за "Германски", че моята карта е на Fibank Smile Но нямам никаква представа за какво говорите Sad
Цитирай
#75

Не е германски, а гармин
За Garmin часовници става въпрос
Работят и с револют, не е само с фи банк
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)