Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch 3 - мнения и отзиви

Здравейте! Отскоро притежавам watch 3! Искам да попитам, от време на време след загуба на връзка между телефона и смарт часовника, не получавам известия на часовника. С разговорите всичко е наред. След рестарт на часовника нещата се оправят. Но нормално ли е? Батерията няма да я коментирам Smile Телефона, с който се използва е Iphone 11.
Досега не съм притежавала друг смарт часовник и нямам база за сравнение.
Цитирай
Аксесоари

http://nixanbal.com/samsung-galaxy-watch...-nalyagane Ще измерва кръвното налягане и ще прави ЕКГ.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Galaxy Watch 3 получава функционалността SmartThings Find, която позволява откриването на местоположението на съвместимо носимо устройство на Samsung.

https://mobilebulgaria.com/news/smartthi...axy-watch3

 
Цитирай

Здравейте,въпросче,

Инсталирал съм US XAR, инсталирам и Samsung Pay на телефона както и на часовника и стигам до там да се продължи след като се въведат данните от банковата карта! Кредитна, мастеркард пробвах с какви ли не и нищо не става?Изписва ми ,да опитам по късно Smile

SPAY (Samsung Pay) някой имали в EU който да му работи?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

В България със сигурност не се поддържа Samsung Pay. Мисля, обаче, че във всички големи европейски държави трябва да работи. Ако си в България, с какъвто и firmware да си - няма да ти тръгне защото разпознава по местоположението къде се намираш. По спомени от форума, може би с тези Revolute карти, може и да стане.
Цитирай

За мералкийте на модела (като мен). От вчера е на едни 241евро и с достявката няма и 500лв и тоя път вече поръчах един
https://www.amazon.de/gp/product/B08CRY2...UTF8&psc=1
Цитирай

От къде може да смъкнем оригинално Firmware за SM-R840?
Или някой да знае проблема от къде може да идва?
Пускам да мери крачките и като почва да казва гласовият асистент колко път съм изминал ми го дава на английски а часовника е на немски, както и телефона ?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

От тази тема

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • kerenski
Цитирай

Абсолютно същият проблем си остана,телефона и часовника на немски app-a на английски Smile
Някой имали идея как да го оправя да е на немски всичко?
Региона на часовника е АТО-Австрия!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Здравейте ,така и не разбрах титаниевият модел има ли есим или ме подлъгаха в магазина ?
Цитирай

Нямаше като го пуснаха в продажба.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

(2021-02-16, 18:12:21)rumo написа:  За мералкийте на модела (като мен). От вчера е на едни 241евро и с достявката няма и 500лв и тоя път вече поръчах един
https://www.amazon.de/gp/product/B08CRY2...UTF8&psc=1

Появи се и Active 2, него чаках, 160 евро - https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B0...UTF8&psc=1
Поръчах го, ама ще почакам 2-3 седмици доставка. Big Grin
Цитирай

Ами още 8-9 евро и щеше да дойде за 2 дена.

Моята 3-ка днес дойде. Реално не от там, че падна един от тук, а от амазон го канселирах
Сутринта го сложих на зарядното, че беше на 0. Цели 2ч виси и е точно на 80%...трагедия е това зареждане
2ч и 30м ще идат за една 350ма батерия. Можеха да се постарят малко с бързо зарядно за тия пари!
Телефона ми е с 4500ма се зарежда за 1ч и нещо
Хубавото е, че поне от него мога да пускам ток към часовника, щото ще трябва. (:
Цитирай

(2021-02-23, 12:13:55)rumo написа:  Сутринта го сложих на зарядното, че беше на 0. Цели 2ч виси и е точно на 80%...трагедия е това зареждане
2ч и 30м ще идат за една 350ма батерия. Можеха да се постарят малко с бързо зарядно за тия пари!
Това беше една от причините да го разкарам и да мина на Honor GS Pro.
Три часа зареждане за два дни работа с всичко пуснато. Дори Епъла 6-та серия се зареждаше за час. Huawei и Honor били кръгли фитнес гривни и нямали нищо общо със смарт часовниците.
Нямат ама Honora ми прави между 15 и 18 дни със един заряд и всичко пуснато и всичките му функции са предостатъчни. Не е задължително да имам телефон от същата марка за да му използвам всичко на макс. Работи перфектно дори и с ios без никакви ограничения. За възможноста да инсталирам някое приложение и то в повечето случаи пълна бъгня като алти-барометъра няма да се върна на Самсунг, отделно че за двете  му суперфункции( кръвно налягане и кардиограма), които са пълен та*ак трябва да имам точно Галакси устройство иначе трябва да правя гимнастики за да ги подкарам. Отделно с тези отвратителни кожени каишки, които им придават вид на евтин китайски шит от пакет с чипс и се наложи да дам 80 лева за оригиналната им силиконова каишка.
Не знам при телефоните, но при часовниците на Самсунг нещата взеха да придобиват вкус на отхапана ябълка.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Колега не е хубаво да се пеят различни песни според часовника който носим защото помним времената когато точно galaxy watch и active2 бяха най-хубави. А сега станаха дръгни, а  онора топ модел
 Батерията не е атестат за това колко е смарт часовника. Корекция Напротив даже Wink колкото по -слаба е толкова по смарт е устроиството и повече работа върши, като не може нищо, къде да иде заряда

аз имам напълно трезва оценка за това какво да очаквам от тройката. И което не е окей няма да спра да го казвам, но във всяко друго отношение е по- смарт от всеки един хуавей
И чакай, когато и те станат достатъчно смарт и "големи" и те ще въведат ограничения според телефона
Цитирай

Да от часовниците на Самсунг най-добрата покупка за мен е била Active2. Watch 3 го взех от любопитство заради измерването на кислород в кръвта и по-назад в темата съм отбелязал че съжалявам за това че си продадох Active 2. Не съм изпадал в крайности, а и не виждам някъде да споменавам че Хонора е топ устройство.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Обрина ми се ръката!
Не знам от какво е ,предполагам само че е от часовника, появиха се малки червени петънца, точно където е корпуса на часовника !

Някой с подобен проблем ? Devil

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Е имаше и ще има
Изключи постоянното мерене на пулса
Цитирай

(2021-02-23, 17:10:23)tonus написа:  Да от часовниците на Самсунг най-добрата покупка за мен е била Active2. Watch 3 го взех от любопитство заради измерването на кислород в кръвта и по-назад в темата съм отбелязал че съжалявам за това че си продадох Active 2. Не съм изпадал в крайности, а и не виждам някъде да споменавам че Хонора е топ устройство.

Аз затова поръчах Active 2, за мен е най-практичен и удобен за носене, единствено на дизайн отстъпва на другите.

(2021-02-23, 18:14:46)Compare написа:  Обрина ми се ръката!
Не знам от какво е ,предполагам само че е от часовника, появиха се малки червени петънца, точно където е корпуса на часовника !

Някой с подобен проблем ? Devil

Най-вероятно и ти имаш прогаряне на кожата, както @rumo е казал - спри постоянното мерене на пулс.
Цитирай

Не е редно!
И без това ще го водя на сервиз, ще им направя и малко рекламация ,предполагам няма да им е излишно.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

На всякъде го дават дисплея да е същият като на старият модел, който пък е съвсем същият като на още по-старият. Само дето е 0,1 инча по-голям. Обаче веднага ми направи впечатление, че е с още по-дълбоко черно.
Наложих ги с геар С3 и ето я разликата

.jpg 20210224_091320.jpg Размер: 538.28 KB  Сваляния: 220


Личи си и от минимална до максимална яркост. Явно още са го подобрили, макар за мен дори и този от S3 да е по-хубав, от на всички останали смартове с амолед. Контраста е уникален. Не съм ги сверил на яркост, ако и там са я вдигнали ще е супер

Обаче еи това увеличение от 0,1 инч не ми помага въобще. Шрифта на макс ми изглежда все толкова като на 1.3 инчовете модели
Цитирай

Изчетох всичко много внимателно, но не намерих това което търся. Лично на мен не ми пречи да зареждам всяка нощ, както правя сега със Samsung watch active, но ми е важно, като съм на преход в планината да може да изкара поне 12 часа, което в момента е невъзможно. Някой от вас има ли наблюдение върху това. Хич не ми се иска да минавам на Huawei, но за сега само за него имам потвърдена информация, че издържа.
Цитирай

(2021-03-02, 22:38:44)Silwia_conewska написа:  .... като съм на преход в планината да може да изкара поне 12 часа, което в момента е невъзможно. Някой от вас има ли наблюдение върху това. Хич не ми се иска да минавам на Huawei, но за сега само за него имам потвърдена информация, че издържа.

Гармин е часовника за планината.

1916 
Цитирай

На хуавея му дават 30ч с гпс,,,ама нещо не ми звучи много достоверно. На самсунга Ъпсурт. Онзи ден го пуснах на най просто ходене без гпс за 2ч хвръкнаха към 15% някъде. Това без аод, без нищо по-различно само дето следи пулса постоянно, (а него пък колко грешно го мери нямам думи)

Както е казал milss само за гармин и то феникс серията е сигурно. На Х моделите батерията е с още 100-на ма/ч повече и с гпс му дават 15ч преход. Отделно имаш и истинска навигация с карти и маршрути, дето на друг часовник ги няма
Цитирай

(2021-03-02, 22:38:44)Silwia_conewska написа:  Изчетох всичко много внимателно, но не намерих това което търся. Лично на мен не ми пречи да зареждам всяка нощ, както правя сега със Samsung watch active, но ми е важно, като съм на преход в планината да може да изкара поне 12 часа, което в момента е невъзможно. Някой от вас има ли наблюдение върху това. Хич не ми се иска да минавам на Huawei, но за сега само за него имам потвърдена информация, че издържа.

Аз съм със Samsung Galaxy Watch Active 2, който изкарва дори 48 часа, е не на преход в планина, считам, че и при теб ще изкара 12 ч. преход.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)