Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi note 10 lite - известия
#1

Здравейте.Има някакъв странен проблем с получаването на известия .В повечето случай при получаване на известия няма звук,както и анимираното просветване на екрана.Абсолютно всички настройки са зададени коректно,но въпреки всичко може нещо да пропускам.Моля за съдействие,ако някой от вас се е сблъсквал с този проблем.

Lenovo P70-A--->>Huawei P9 lite---Nokia 8---Huawei Nova 5T---Xiaomi Mi note 10 lite
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако проблема е разрешен може да споделиш. Може и други хора да са се сблъскали с него.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#3

Интересно,никой ли няма този проблем?

Lenovo P70-A--->>Huawei P9 lite---Nokia 8---Huawei Nova 5T---Xiaomi Mi note 10 lite
Цитирай
#4

Кои настройки сте включили или изключели. Във Настройки>Уведомления>Известия на заключен екран избирате кои приложения да показват известия.

Цитирай
#5

Всичко е направено както трябва,маркирал съм абсолютно всички приложения които искам да ме известяват.Основния проблем е ,че в повечето случай няма звук при получаване на известие.

Lenovo P70-A--->>Huawei P9 lite---Nokia 8---Huawei Nova 5T---Xiaomi Mi note 10 lite
Цитирай
#6

(2020-08-13, 18:59:28)bystronic написа:  Всичко е направено както трябва,маркирал съм абсолютно всички приложения които искам да ме известяват.Основния проблем е ,че в повечето случай няма звук при получаване на известие.

Здравей! Ако все още не си оправил проблема си - Настройки/ Известия/ избираш приложение Вайбър например/ предпоследната опция "Системни известия"/ втората опция трябва да е или "високо (със звук и изкачащ прозорец)" или "по подразбиране (пусни звук)"/веднага под него опция за избиране на мелодия.

Дано съм помогнала! Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на stelkata за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#7

Благодаря за помощта,но и това не помогна.Явно проблема е в самото приложение което ме мъчи.Всичко останало си е наред.

Lenovo P70-A--->>Huawei P9 lite---Nokia 8---Huawei Nova 5T---Xiaomi Mi note 10 lite
Цитирай
#8

При мен има известия и звук, но тези сините лентички отстрани които съм настроил, за да виждам ако съм пропуснал да отворя известието не светят. Т.е. светкат еднократно в момента в който идва известието, но след това не се показват повече. Не е ли смисъла от тях да премигват от време на време когато имаш не отворено съобщение, за да видиш без да се налага да отключваш телефона? Ако нещо не съм настроил като хората, моля, помогнете.

Изпратено от моят Mi MIX 2S с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

(2020-12-01, 18:04:59)SXS написа:  При мен има известия и звук, но тези сините лентички отстрани които съм настроил, за да виждам ако съм пропуснал да отворя известието не светят. Т.е. светкат еднократно в момента в който идва известието, но след това не се показват повече. Не е ли смисъла от тях да премигват от време на време когато имаш не отворено съобщение, за да видиш без да се налага да отключваш телефона? Ако нещо не съм настроил като хората, моля, помогнете.

Изпратено от моят Mi MIX 2S с помощта на Tapatalk

За съжаление известието е еднократно и е напълно безсмислено. Аз имам също проблем  с пропуснатите повиквания- след такова, въпреки настройките, че трябва да се показва 10 пъти през 5 мин., не отчита абсолютно нищо, нито светване на екрана, нито звук...
Цитирай
#10

Аз си инсталирах True Edge. Върши страхотна работа и изобщо не ми липсва вече светодиодчето.

Изпратено от моят Mi Note 10 Lite с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

(2020-12-09, 13:23:58)SXS написа:  Аз си инсталирах True Edge. Върши страхотна работа и изобщо не ми липсва вече светодиодчето.

Изпратено от моят Mi Note 10 Lite с помощта на Tapatalk

А самото приложение колко батерия консумира?
Цитирай
#12

Не съм забелязал да ми точи батерията.

Изпратено от моят Mi Note 10 Lite с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

Инсталирах True Edge и след няколко неуспешни опита за нотификации го изтрих. Не ме грабна това приложение и като визия на известията...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)