Анкета: Бихте ли си купили Samsung Galaxy Note 20 Ultra? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, защото цялостно има доста подобрения
1.67%
1
1.67%
Не, защото очаквах повече при тази цена
1.67%
1
1.67%
Да, защото е време да си сменя телефона
1.67%
1
1.67%
Не, защото имам Samsung Galaxy Note 10/Note 10+, Samsung Galaxy S20/S20+/S20 Ultra
8.33%
5
8.33%
Не, защото в момента нямам нужда от смяна, но и да имах пак нямаше да купя този Note
50.00%
30
50.00%
Не, защото ще се предлага с Exynos чип
21.67%
13
21.67%
Не, защото е много скъп, иначе бих го купил
15.00%
9
15.00%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бихте ли си купили Samsung Galaxy Note 20 Ultra?
#26

От няколко дни съм с Note 20 Ultra и съм супер доволен от покупката. Smile

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
Цитирай
Аксесоари
#27

(2020-08-07, 22:41:48)milss написа:  Съмнявам се, че собствениците на Note 20 Ultra ще са повече от 10 потребители на форума до края на годината. Aко сгреша, ще призная Самсунг за по-велик маркетингов манипулатор от Аpple  Buga

мммм всъщност са вече 22-ма и до края на година има още 3 месеца...явно си ги БИВАSmile


Прикачени файлове Миниатюри
   

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#28

Няма кой да бие Самсунг в пропагандата и манипулациите из медии и сайтове, които ги изкарват "най-добрите в света".
Отдавна съм казал,че сектата на Самсунг е по-стабилна и от тая на ябълките.
Една армия, на която Самсунг ,ако ще да им предложи топла, вкиснала бира с вкус на пикня, но навсякъде из медии, класации и сайтове се каже,че тази бира е "номер 1 в света", всички тия ще се избият да я купуват и пият, с кеф, вярвайки ,че пият бира "номер 1 в света".
Да набухаш 3 бона за обикновено телефонче, което не е нито FOLD, нито някоя лукс марка, нито превъзходните LG 5G Dual Screen или Wing, което ULTRA телефонче след година-две ще струва 600 лв в OLX-това е ULTRA стабилна глупост!
О,  грешен свят,накъде отиваш, потъпкал човечността, скрита зад тъмната маска на фалшивото величие, забило се като ятаган в сърцата и душите човешки!

А по темата-да, бих си купил Note 20 Ultra с удоволствие. Харесва ми повече от Note 10, формата му е хубава, цветът също...
[-] 2 потребители изказват благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • DoryanY, milenvn
Цитирай
#29

Самсунг не са лоши телефони. Изобщо даже. Проблема им е недоклатения Ексинос. Фиксират ли го някога или даже изобщо да го разкарат от телефоните си, аз отново бих си купил гнусмаС

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#30

Ами не ми остава друго освен да ги призная за #1 в маркетинга.
Двойно по скъпи от Note 10+ само за 120 херцов дисплей, а стария модел е и по-красив. Камерите на 20 ултра стърчат много грозно. Това си е мое мнение, което естествено е субективно. Но всеки сам си преценя какво му харесва и за какво да си харчи парите.
Собствениците на новия Note 20 Ultra да си ги ползват със здраве и безпроблемно.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • fernando
Цитирай
#31

Нормално е да има хора, които ще го купят, все пак е Note. А и не всеки е имал Note 10+, Note 9, въпреки че в сравнение с S20 Ultra не е много по-добър, а даже и изостава по някои характеристики.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#32

Преди мислех, че ексиноса е дърво, но и снап 865 си грее баячката.
Вече не знам дали ексиноса е лош избор или добър.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)