Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] проблем със samsung j6 2018
#1

Здравейте, цитирания модел заби на логото samsung galaxy j6 и не се стартира. При опит за влизане  в recovery menu или download - без успех. Не влиза в нито едно меню. При свързване с PC изобщо не се отчита действие за да се направи опит за flash на нов софтуер.... дайте мнение как да се спрая с телефона, защото има доста важни неща на него, а ако го дам за гаранционен ремонт ще изгубя пароли, снимки и информация. Съответно в сервиза ще имат достъп до паролите ми за банкиране и т.н

Благодаря предаврително Smile

S20FE SD
Цитирай
Аксесоари
#2

Вържи го към зарядното и изчакай...
Цитирай
#3

Вързах го, нищо не става Smile

S20FE SD
Цитирай
#4

Пробвал ли си рестарт само с пауър бутона - задръж го десетина секунди докато извибрира.
Цитирай
#5

Нищо не става колеги . Флашвал съм устройства, но това е "умрело" на 100%

S20FE SD
Цитирай
#6

Вече има официален ден на бекъп 31 май. Всичко си бекъпвам през два-три месеца заради такива издъхвания на устройства...

Galaxy S2 > Xperia M4 aqua > Xiaomi Mi5 > Galaxy S9
Цитирай
#7

От Технополис дали ще признаят гаранцията на подобна смъртност ?

S20FE SD
Цитирай
#8

Би трябвало... пробва ли да инсталираш драйвърите на компа си за флаш през один.

Кажи им, че зарежда до лого.

Galaxy S2 > Xperia M4 aqua > Xiaomi Mi5 > Galaxy S9
Цитирай
#9

Не знам дали този модел може да се вкара в Download mode с използването на JIG, но може да се опита.
Цитирай
#10

Нищо не помага. Инсталирах драйвъри, но компа не го отчита изобщо.... няма шанс за флашване през один. С JIG  не бих рискувал с оглед гаранцията Smile

S20FE SD
Цитирай
#11

Коя мигаща програма сте използвали? Опитвали ли сте Samsung Odin?
Цитирай
#12

(2020-08-10, 20:59:27)martin_varbanov написа:  Нищо не помага. Инсталирах драйвъри, но компа не го отчита изобщо.... няма шанс за флашване през один. С JIG  не бих рискувал с оглед гаранцията Smile

JIG е едно малко устройство, което вкарва телефона в download режим. 
Може би се бъркаш с JTAG, който вече е програматор за флашване директно през дъното.

За мен информацията няма как да я спасиш, ако искаш да го ползваш може да се пробва JIG да видиш дали ще влезе в download режим.

Ако ли не, си използвай гаранцията и ще ти дадат нов телефон, ако са печени в сервиза.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#13

Казуса е решен, темата е за ключ! Технополис уважиха гаранцията и подмениха изцяло основната платка, която беше дефектирала.

S20FE SD
[-] 1 потребител изказва благодарност на martin_varbanov за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)