Анкета: Кой от тези 3 телефона според Вас си заслужава най-много? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Google Pixel 4a
68.57%
24
68.57%
iPhone SE
8.57%
3
8.57%
OnePlus Nord
22.86%
8
22.86%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой от тези 3 телефона според Вас си заслужава най-много?
#1

[Изображение: ux-HPFLrm-MGQJQ59ys-PHBAH.jpg]

Кой от тези 3 телефона (Google Pixel 4a, iPhone SE, OnePlus Nord) според Вас си заслужава най-много?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

Нито един, но гласувах за Pixel 4a в случай, че някой иска да ми пидари един от трите.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#3

В Европа pixel 4a и oneplus nord отпадат, като се има предвид колко по-добри оферти има на нашия пазар, те са по-скоро за американците. Iphone se става, ако на някой му трябва "stat-stick" телефон, в който единственото добро нещо е процесора.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
[-] 1 потребител изказва благодарност на MeRtYy за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#4

Най-добър от тези 3 е iPhone SE, защото освен големи рамки и малък, както и не толкова добър дисплей, както донякъде и малката батерия ги превъзхожда, е те тези три неща ще откажат много хора, но все пак. Но бих взел Google Pixel 4a въпреки грозния гръб, защото е с чист Android, а и характеристиките са му добри.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#5

Колебая се кое да е за предпочитане от Пиксел и Норд (но май клоня към втория), но Айфонът е най-големият *ашак от трите и изобщо като модел поради нищожната батерия, жалко малкия дисплей, технологията на самия такъв и качеството му. И за капак цената на фона на другите два. То тук по-скоро ЕлДжи Велвет да сложим за дилема.
[-] 3 потребители изказват благодарност на fifth_root за това мнение:
  • DxV_pRo, jivkojj, oxuboxu
Цитирай
#6

Това са накакви много тежки думи и обобщения, на база твои лични предпочитания. Ми някой харесва с големи ц..и, други с малки - и те така!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#7

На базата на твоите предпочитания ли да е?

IPS LCD с тези малки размери и слаби параметри предпочитание ли е или факт, че е значително по-смотан от екраните на другите два? Батерията, която е 1800 милиампера факт ли е, че е прекалено по-малка от тези при другите два и жалко малка за днешните стандарти и нужди? Факт ли е или предпочитание цената на Айфона?

И к'во с'а - ще ми пробутваш твоите предпочитания ли? Ще си мерим предпочитанията ли? Съгласен съм, ама дай да минем през фактите първо, пък после тъпотиите - предпочитание щеше да е ако кажа нещо от рода на "iOS е по-смотана от Андроид".

П. П.: С подобни сравнения... да не казвам, че не е добре. Но то едни предпочитат златен душ и кафяво и като им кажеш, че е гнусно и извратено ти отговарят по същия начин - "било мнение/предпочитание". Те - https://en.wikipedia.org/wiki/Soupeur - за практикуващите си е хубаво, ама реално дали не е освен гнусно, опасно? Съветвам на френски да се прочете при възможност, на мен французи ми разкзаха за въпросната практика.
[-] 3 потребители изказват благодарност на fifth_root за това мнение:
  • DxV_pRo, milss, oxuboxu
Цитирай
#8

Pixel 4a предпочитам, заради интеграцията с Гугъл и е телефон който ще ми върши работа, без да мисля за флашване и ъпдейти + добрата камера , SE то е за некви носталгици..догодина може да пуснат и iphone 4s с A15 bionic..

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
[-] 3 потребители изказват благодарност на bullyboy за това мнение:
  • fifth_root, oxuboxu, Victormihov
Цитирай
#9

(2020-08-10, 19:26:32)fifth_root написа:  На базата на твоите предпочитания ли да е?

IPS LCD с тези малки размери и слаби параметри предпочитание ли е или факт, че е значително по-смотан от екраните на другите два? Батерията, която е 1800 милиампера факт ли е, че е прекалено по-малка от тези при другите два и жалко малка за днешните стандарти и нужди? Факт ли е или предпочитание цената на Айфона?

И к'во с'а - ще ми пробутваш твоите предпочитания ли? Ще си мерим предпочитанията ли? Съгласен съм, ама дай да минем през фактите първо, пък после тъпотиите - предпочитание щеше да е ако кажа нещо от рода на "iOS е по-смотана от Андроид".

П. П.: С подобни сравнения... да не казвам, че не е добре. Но то едни предпочитат златен душ и кафяво и като им кажеш, че е гнусно и извратено ти отговарят по същия начин - "било мнение/предпочитание". Те - https://en.wikipedia.org/wiki/Soupeur - за практикуващите си е хубаво, ама реално дали не е освен гнусно, опасно? Съветвам на френски да се прочете при възможност, на мен французи ми разкзаха за въпросната практика.

Ми научи се да приемаш друго мнение освен твоето и да го уважаваш! А не да налагашщ своето на всички. От последните ти няколко месечни мнения, съм си направил извод че по гръб не падаш. Никога не съм смятал мнението ти за обективно, а за пристрастно! Та тнака, тази тема за мен приключи.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#10

fifth root по-големи гнусотии като това първото, не можа ли да пуснеш Big Grin , това второто не е проблем донякъде, но първото си е гавра и такива, които го правят са за лудницата.
Иначе за батерията, мен ме изкарваше 2 дена, както и всички, с които съм бил послено време, но пак не беше най-добрата, но сега с този чип, малък дисплей и не толкова добър, би трябвало да се представя добре. Все пак ако имаше дисплей като на Nord и рамки като неговите, нямаше да е SE, а щеше да струва като 11 серията. Все пак SE копира дизайна на старите им телефони, стари или не, има кой да ги купува.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#11

(2020-08-10, 20:23:25)pepy1 написа:  Ми научи се да приемаш друго мнение освен твоето и да го уважаваш! А не да налагашщ своето на всички. От последните ти няколко месечни мнения, съм си направил извод че по гръб не падаш. Никога не съм смятал мнението ти за обективно, а за пристрастно! Та тнака, тази тема за мен приключи.

Колкото ти си ми приел мнението, стига с тия инфантилизми и уважения - нито дължа нещо, нито на мен някой. И не виждам оплакали се от наложено или поне манипулирано мнение - аз просто подкрепям защо е такова, че има разни умници, дето се появявате. И не, не падам по гръб, а ти падай и по дупе, ако щеш си го и давай, твой избор е, зачитам ти го. Big Grin

От последните ми няколко месечни мнения имам почти сто благодарности - това брои ли се? Защото pepy1 от androidbg.com не - не ми смята мнението за обективно, ама иска да се уважава чуждото! Ама не го смятай бре, друже, явно няма да свикнеш с незначителността ти в случая (каквато важи и за мен и всеки друг).

Надявам се е приключила темата за теб наистина - дойде, поомаза (леко казано), нищо не каза по нея. Моля все пак някой модератор или администратор да я почисти от моите и твоите неща, макар че само от твоите ще свърши работа, аз сам ще си редактирам останалите коментари, които, забележи - имат смисъл дори да те премахна от тях.


(2020-08-10, 21:36:46)hazART написа:  fifth root по-големи гнусотии като това първото, не можа ли да пуснеш Big Grin , това второто не е проблем донякъде, но първото си е гавра и такива, които го правят са за лудницата.
Иначе за батерията, мен ме изкарваше 2 дена, както и всички, с които съм бил послено време, но пак не беше най-добрата, но сега с този чип, малък дисплей и не толкова добър, би трябвало да се представя добре. Все пак ако имаше дисплей като на Nord и рамки като неговите, нямаше да е SE, а щеше да струва като 11 серията. Все пак SE копира дизайна на старите им телефони, стари или не, има кой да ги купува.

Това са много тежки обвинения, базирани на твоите вкусове, нали си наясно? Big Grin На хората си им харесва, кой съм аз (или ти), че да им налагам нещо?

Абе то има кой да ги купува, да, има хора да купуват и телефоните по 150 лв. Можеха малко повечко да вложат само в модела, аз очаквах нещо по-добро, като предния SE - до днес хората му се радват и на мен също ми допада.
[-] 2 потребители изказват благодарност на fifth_root за това мнение:
  • DxV_pRo, oxuboxu
Цитирай
#12

Нито един от тия не си заслужава.
LG V60 ги отвява тия спрели телефончета.
Нокаут !
Даже не знам защо чак анкета има пусната , чак пък толко внимание да се обръща на тия смехории е странно.
[-] 2 потребители изказват благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • Harbinger, oxuboxu
Цитирай
#13

Малко впечатления за батерия и SOT на 4а:

Изпратено от LM-G810 с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#14

greensmoke ако има LG V60, трябва да има и iPhone 11 Pro Max и OnePlus 8 Pro, а анкетата е с тези телефони, защото ги сравняват и трите най-често.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#15

Аз пък съм се убедил, че всяка една такава тема от рода на кой е най, кой е по, е безмислена и не защото не е интересна, а точно поради тия спорове.

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • pepy1
Цитирай
#16

Сега като се замисля Норда само има 90херца и 5г между трите.
За тази цена 5Г си заслужава отвсякъде, чист Андроид, ще лети и той като пикселчето.
Айфона въобще няма какво да го коментирам, умряла работа, това дори не е смартфон...ограничена до болка система без никакви функции и гъвкавост.
Комунизмът на технологиитеSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай
#17

Абе и ти си краен като fifth_root ,  тук 5г няма! Какво му е на пиксела? Не че съм гласувал за него, ама и Айфона и пиксела в тази анкета им слагам знак за равенство - примерно.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#18

Норда пише, че има 5г, аз ли се бъркам?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#19

(2020-08-15, 21:09:37)Victormihov написа:  Норда пише, че има 5г, аз ли се бъркам?
Има... За малка бройка оператори, за които е активиран в модема от страна на 1+.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#20

(2020-08-15, 21:09:37)Victormihov написа:  Норда пише, че има 5г, аз ли се бъркам?

Имах предвид, че в България все още няма!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#21

fifth root ти казваш и LG Velvet, но като гледам и Samsung Galaxy Note 20 също става.  Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#22

(2020-08-16, 11:10:27)pepy1 написа:  Имах предвид, че в България все още няма!

Като купуваш смарт, се гледа максималната технология.
5г скоро ще е факт, новите смартове е добре да я имат тази опция.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#23

Поне още 1 година няма да е факт! Мога да се обзаложа за това. А и като гледам нашите мили родни оператори как пускат волтето, може да минат 2 години докато стане масово явление. Затова аз поне няма да инвестирам в такъв телефон, само за да се хваля, че имам 5г! Излишно е да споменавам, че все още 4г няма навсякъде и от 3 оператора, а 5г...

времето е като парите - никога не стига
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)