Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за покупка на Huawei P40
#1

Здравейте съфорумници,

Може ли да ми дадете съвет относно този телефон? Чувам, че не се предлага в България....,но пък има магазини, които го предлагат. Даже в момента е на промоция в Ситител. Предпочитам го само и единствено заради големината. Но не знам дали няма да допусна грешка. Прегледах раздела за собственици и видях,че никой го няма. Всякаква информация ще ми е от полза. Благодаря Ви предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Знаете, че е без GMS, нали ? Защото, ако имате нужда от Гугъл услуги, ще трябва малко гимнастика за инсталиране им Smile
Цитирай
#3

Знам, че няма DMS. Страхувам се да не се окаже кодиран.... или пък негаранционен... Знам ли и аз?! Изключително ми е трудно за избор на телефон за първи път в живота! Bu

Huawei P40 Angel
Цитирай
#4

Тъй като не се предлага официално при нас, има голяма вероятност и да няма гаранция в оторизирания сервиз, което не е ОК. Нищо не ви пречи да се обадите на Хуавей Българя и да ги попитате.
Цитирай
#5

според мен само заради големината не си заслужсва да го избереш пред прото, тъй лато изостава много особено по отношение на камерата ! аз смених s7 с прото и си мислех, че ще ми е фолям, тъй като ми е малка ръката, но, свикнах много бързо!
Цитирай
#6

По отношение на камерата изостава в зума и малко в нощните снимки. Както е при П30 и П30 Про, при нормални дневни снимки няма видима разлика. Цената от 990 лева е доста под Про то. Аз също предпочетох по малкия П30 ,и не съжалявам.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#7

По отношение на Ситител, веднъж купувах един премиум п8, който не е предназначен за европейския пазар и се предлагаше само в Ситител и още един онлайн магазин и ми се наложи да ползвам гаранция заради камерата и бяха супер бързи и коректни от Ситител ..не знам дали е пращан в официален сервиз или къде, но ми подмениха камерата и транспортните разходи бяха за тяхна сметка Smile
Цитирай
#8

Изключително съм Ви благодарна за отговорите! Smile Angel Stolt 

След 10 часа тази сутрин ще разбера всичко за телефона и най-вече за гаранцията като се свържа с търговците! Smile

Huawei P40 Angel
Цитирай
#9

Добър Ден, видях че темата е стара и аз така се колебаех за покупка на П40 от България, но нкарая се реших да го поръчам от бг сйат и после проверих чрез серийният номер в сайта на хуавей и излезна, че я има гаранцияат и за България.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)