Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bluetooth слушалки за Xiaomi Redmi Note 9Pro?
#1
Sad 

Bluetooth слушалки за Xiaomi Redmi Note 9Pro?
Предният ми телефон беше Xiaomi Mi Max 2 и така и така не можах да му намеря Bluetooth слушалки сега имам проблем и с Xiaomi Redmi Note 9Pro пак се чува звука само от едната слушалка ?
Имали начин да се настрой така че да се чува и от двете слушалки ?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
Аксесоари
#2

С какви слушалки пробваш?

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#3

Извинявай забравил съм да вметна!
Xiaomi Mi
https://de.aliexpress.com/item/330241352...web201603_

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#4

Ами може би трябва първо да ги свържеш една с друга и след това с телефона, иначе се връзваш само с едната и затова не чуваш другата...

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#5

Това което сте дал е единична блутут слушалка. Ако сте си взел 2 слушалки няма как да свържете 2 у-ва едновременно.

Цитирай
#6

(2020-08-10, 22:02:04)logmax написа:  Това което сте дал е единична блутут слушалка. Ако сте си взел  2 слушалки няма как да свържете 2 у-ва едновременно.

Имах до няколко дена Samsung Galaxy Note 8 и нямаше проблем да се свържат и двете слушалки едновременно и си помислих за секунда че и Xiaomi са ги направили може би така и реших да пробвам но явно не става!

(2020-08-10, 19:40:46)bullyboy написа:  Ами може би трябва първо да ги свържеш една с друга и след това с телефона, иначе се връзваш само с едната и затова не чуваш другата...

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Пробвах какво ли не ,и не става за съжаление. Rolleyes

Имаше някъде отворена тема но не мога да я намеря .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#7

(2020-08-10, 18:47:25)Compare написа:  Bluetooth слушалки за Xiaomi Redmi Note 9Pro?
Предният ми телефон беше Xiaomi Mi Max 2 и така и така не можах да му намеря Bluetooth слушалки сега имам проблем и с Xiaomi Redmi Note 9Pro пак се чува звука само от едната слушалка ?
Имали начин да се настрой така че да се чува и от двете слушалки ?
Само идея,да не са на принципа на redmi airdots. Ето видео https://youtu.be/rmbEf6WK7Vg

Изпратено от Redmi Note 9S

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай
#8

някои слушалки се закачат една за друга, а други са с True Wireless и се закачат независимо една от друга за телефона, но пак си вървят комплект.

В случая тая слушалка си е просто хендсфри и не знам дали могат да се свържат две едновременно, но е и безмислено да се опитва точно с такъв модел
Цитирай
#9

Защо тогава се свързваха без проблеми на Samsung Galaxy Note 8?Протоколите ли ,кодеците ли не си съвпадат ,не знам нямам си и на идея !

Някой ползвал ли е Bluetooth слушки който да функционират двете едновременно( в смисъл да се чува от двете звук ) ако има някой може ли да сподели какви са му слушалките че да си взема и аз ,е ако не са много скъпи?
Или ако знаeте какви слушалки може да сработят на Xiaomi Redmi Note 9 PRO моля споделете?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#10

Пак опираме до сравнение на флагман и средняк
Редмито явно има нещо орязано по блутуута
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Compare
Цитирай
#11

Трябва да вземем 5 марки телефони и да направим една !
На едни батериите ,на други камерите ,GPS-те ,Bluetooth-тите им все по нещо им куца!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#12

(2020-08-11, 11:37:21)suffer написа:  Пак опираме до сравнение на флагман и средняк
Редмито явно има нещо орязано по блутуута

имам познат с Mi Note 10 и с чифт mi airdots също имаше кусури при свързване на двете заедно
иначе - https://www.youtube.com/watch?v=faFnlnyewGI
Цитирай
#13

Колкото и да ми е мъчно да го кажа. Mi note Серията я съсипаха със среден клас чиспети:

Qualcomm SDM730 Snapdragon 730G (8 nm) е именно такъв, така че е възможно да липсват неща, които ги има във високия клас Qualcomm и Exynos
Цитирай
#14

Току що пробвах Mi Airdots с RedmiNote9S, нямаше никакви проблеми със сдвояването. Вадя дясната слушалка от кутията, телефонът я намира и се сдвоява. Пускам музика и я чувам. Вадя лявата слушалка от кутийката и веднага тя се сдвоява към дясната слушалка и музиката се чува прекрасно и от двете слушалки. Лявата слушалка не се изобразява в телефона. Силата е задоволителна, не мога да издържа когато я усиля до край.

След това пробвах с Redmi Airdots по същата последователност, никакви ядове, безпроблемна бърза връзка.

П.П. Ако не се бъркам, слушалките Mi Airdots се виждаха и двете в менюто на Redmi6Pro, но сега ги сложих да се зареждат и не мога да пробвам. Може да е било на Iphone, забравил съм.
[-] 2 потребители изказват благодарност на milstan за това мнение:
  • Compare, milenvn
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)