Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P30 сам набира номера!
#1

Здравейте.
Имам следния проблем. Много често след приключване на разговор, заключвам екрана и в същото време телефона вече набира случаен телефон от указателя.В началото мислих, че натискам нещо друго, но вече доста често го прави. Друг познат с такъв телефон има същия проблем.
Някой да е запознат с този досаден проблем?
Благодаря
Цитирай
Аксесоари
#2

Пин код имаш ли за отключване,може от това да е?
Цитирай
#3

Имам и пин, и пръстов отпечатък. Но не виждам логика в това.
Цитирай
#4

Мисля че ако не го заключваш и няма пин да се събужда.Виж в настройки-функции за достъпност,да ли има отметка на предотвратяване на неволно докосване,когато е в джоба.
Цитирай
#5

(2020-08-10, 20:52:53)DoryanY написа:  Мисля че ако не го заключваш и няма пин да се събужда.Виж в настройки-функции за достъпност,да ли има отметка на предотвратяване на неволно докосване,когато е в джоба.

Имам отметка, и не се събужда, когато го вдигам.
Цитирай
#6

За друго не се сещам.
Цитирай
#7

Виж тази настройка, в опции за разработчици.    

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#8

Не е и това. Най-вероятно е някакъв софтуерен проблем. Не ми се искаше да го преинсталират в Huawei сервиз, че после трябва всичко да оправям.
Цитирай
#9

Пробвай в сейф мод,да не е от някое приложение,ако не го прави значи някое приложение прави номера,изчисти кеша на контакти,другия вариант и фактори ресет,но си направи бекап на лаптопа,може и с Hi suite.Ако продължава,тогава нови в сервиза  https://www.youtube.com/watch?v=GUhDyF-yNjw
Цитирай
#10

Влизам в този safe Mode, но не знам какво се прави там?
Цитирай
#11

(2020-08-13, 13:22:12)altanivan написа:  Не е и това. Най-вероятно е някакъв софтуерен проблем. Не ми се искаше да го преинсталират в Huawei сервиз, че после трябва всичко да оправям.

Казваш им, че искаш да ти се запазят данните в устройството и готово.
Цитирай
#12

(2020-08-13, 14:18:18)altanivan написа:  Влизам в този safe Mode, но не знам какво се прави там?

Той работи без външни приложения,за да се илеминира проблем с някое приложение или вирус.Но не може да каже ако е приложение кое точно,виж кои приложения имат достъп до контакти.Но може и да е софтуерен проблем,там трябва хард ресет,за да се изчисти всичко.
Цитирай
#13

Този проблем ми е още от самото начало, когато го купих. Правил съм още тогава два ресета, но нищо..
Цитирай
#14

Трябваше още в началото да кажеш,значи е за сервиз.
Цитирай
#15

Познат имаше подобен проблем, оказа се гласовия асистент. Потърси в настройките и го спри, при него реши проблема. За съжаление не съм с такъв телефон и не мога да съдействам с настройките...
[-] 1 потребител изказва благодарност на powerbg за това мнение:
  • alexhf
Цитирай
#16

И на мъжа ми е по същият начин... Аз съм от година и нещо с такъв телефон и нямам проблем, но на него редовно му се случва. Мислехме че е заради навиците му от ябълката, но явно не е това проблема.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#17

Пак възстанових заводски настройки, около 2 седмици беше ОК, и пак се почна... Sad Сега е по-рядко, но се случва. Ще ходи на сервиз май, май...
Кажете някоя читава програма за проверка на грешки в андроид?
Цитирай
#18

Имах подобен проблем. Оправи се с премахването на Google Assistant. https://www.digital.bg/kak-da-izklyuchim...49636.html
[-] 1 потребител изказва благодарност на dyaneff за това мнение:
  • alexhf
Цитирай
#19

При мен е изключен ?
Цитирай
#20

Да пробваш с инсталация на паралелен дайълър, така ще елиминираш една евентуална причина?..

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#21

(2020-09-27, 19:50:15)alexbg67 написа:  Да пробваш с инсталация на паралелен дайълър, така ще елиминираш една евентуална причина?..

Нищо не ми говори това! Малко помощ?
Цитирай
#22

Друга програма за набиране, заместваща фабричната.
https://play.google.com/store/apps/detai...ialer.free

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#23

(2020-09-27, 20:14:49)alexbg67 написа:  Друга програма за набиране, заместваща фабричната.
https://play.google.com/store/apps/detai...ialer.free

Много благодаря. Инсталирах го, спрях стандартите настройки и го оставих него активно.
Цитирай
#24

Чакаме отзиви... Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#25

(2020-09-27, 20:27:28)altanivan написа:  Много благодаря. Инсталирах го, спрях стандартите настройки и го оставих него активно.

Направи ли го по подразбиране.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)