Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi redmi note 9 pro или 8 pro ?
#1

Кой от двата да избера?Виждам разликата в процесора,но няма да се ползват за нищо друго,освен ФБ и ровичкане из нета. Искам да взема един за мен и един за жената,но на девятката ме притеснява размера.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-08-11, 06:37:27)Gonze написа:  но на девятката ме притеснява размера.

виждал ли си 8 про? 6.53 vs 6.67 на 9 про.... 0.35 см разлика
https://www.youtube.com/watch?v=f_KObMC5oa4
[-] 1 потребител изказва благодарност на k-2 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#3

Преди малко имах възможността да ги видя и двата. Насочих се определено към 9pro Не че осмицата е по-лош. Не знам дали си заслужава да дам 200 лв. повече.
Цитирай
#4

Аз бих заложил на 9pro, било то само заради процесора. Батерията на 9-ката също е по-голяма. Тва, в случай, че вземам xiaomi. Но бидейки с 9pro от 2 месеца, вече наистина се замислям дали следвщият ми да е на марката. Имам чувството, че бълват нови версии, в които освен че има нови проблеми, старите не са пипнати. С Note 5 pro бях в тая ситуация, същите проблеми имам и с 9pro.
Цитирай
#5

И в какво се състоят проблемите на 9 Pro?

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#6

При игра на Pumped bmx 3 телефонът загрява.
От време на време, когато ми се обадят или аз се обадя, отсреща човекът не го чувам. Трябва да рестартирам телефона.
Понякога, когато го отключа, сензорът за близост се активира и прави екрана неизползваем, докато не го заключа и отключа отново.
Случайни рестартирания на устройството.
Известията стоят в лентата (status bar), въпреки че са махнати от разгънатото ѝ състояние (натиснал съм "x" за да ги махна, все едно съм ги видял). Това е проблем, който имах и с RN5pro.
Много често пръстовия отпечатък не хваща.
Цитирай
#7

(2020-08-12, 10:32:02)rodi1i написа:  При игра на Pumped bmx 3 телефонът загрява.
От време на време, когато ми се обадят или аз се обадя, отсреща човекът не го чувам. Трябва да рестартирам телефона.
Понякога, когато го отключа, сензорът за близост се активира и прави екрана неизползваем, докато не го заключа и отключа отново.
Случайни рестартирания на устройството.
Известията стоят в лентата (status bar), въпреки че са махнати от разгънатото ѝ състояние (натиснал съм "x" за да ги махна, все едно съм ги видял). Това е проблем, който имах и с RN5pro.
Много често пръстовия отпечатък не хваща.

С кой ROM си?
И при мен така се получи на няколко пъти но ми бяха влажни ръцете ,бях на басейн и имаше силно слънце и проблемите ги забелязах само докато бях там ,после нямаше никакви проблеми !

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#8

11.0.4.0 Global Stable (QJZEUXM)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)