Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Note 8 pro или 9 pro ?
#1

Кой от двата да избера?Виждам разликата в процесора,но няма да се ползват за нищо друго,освен ФБ и ровичкане из нета. Искам да взема един за мен и един за жената. Заслужава ли близо 100лв. повече на телефон?
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм с ноут 8 про 6 /64 ГБ и съм изключително доволен! Купен е от Технополис!
? е супер!
Батерия изкарвам 2 дни и малко!
Не забива,но става топъл про продължително гледане на филми и тежки игри!
[-] 2 потребители изказват благодарност на plamen3333 за това мнение:
  • Gonze, milenvn
Цитирай
#3

По-добре си вземи Redmi Note 9 Pro има по-голяма батерия, по-добър чип, по-нов Android.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Gonze
Цитирай
#4

Жената е с ноте 9 про а аз съм с 8 про.. еднакви телефони като цяло. щом ще е за фейса и другите стандартни неща си вземи 8 про.. аз съм с големи ръце и девятката ми идва голяма (на жената и е като таблет..)а и пръстовият отпечатък е доста неудобен
Цитирай
#5

Аз също съм много, много доволен от 8 про, но бих взел по-новото устройство.

Android4e
Цитирай
#6

Няма логика да не вземе по-новия, ако по-стария не е доста по-евтин.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#7

Ясно е, че на новия няма да се използва максималния му потенциал, но най-доброто решение е да вземете него на максимално добра цена. Варианти има много.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#8

Жена ми от месец насам е с 8 pro и е супер доволна. Каза че никога повече няма да се върне на Самсунг. Взехме го на 340лв от еМ*г за версия 6/64. Всъщност става топъл единствено при зареждане, идва с бързо зарядно. Мерихме го с инфрачервен термометър и сравнявахме със показанията на датчиците в телефона... 39-40 градуса е най-топлото до което е стигал нейния. Като батерия държи около 10 часа екран на 70/30 мобилен/Wi-Fi.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
[-] 1 потребител изказва благодарност на roni952 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#9

Във връзка с товаа ще кажа, че аз също преминах на 8 про от Самсунг и категорично не мисля да се връщам. Откакто ползвам телефона все по-малко устройства могат да ме впечатлят, без значение марката.

Android4e
[-] 2 потребители изказват благодарност на Android4e за това мнение:
  • jorimafia, milenvn
Цитирай
#10

(2020-08-13, 21:11:37)Android4e написа:  Във връзка с товаа ще кажа, че аз също преминах на 8 про от Самсунг и категорично не мисля да се връщам. Откакто ползвам телефона все по-малко устройства могат да ме впечатлят, без значение марката.

Същото мога до кажа и аз. Супер доволен съм! Не бих купил пак Самсунг (Единственият проблем е несъвместимостта между Bluetooth и WiFi... Но това не ме отказва да си ползвам телефона с кеф Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на jorimafia за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#11

Имам 8 про от няколко месеца като цяло е добър за парите си, единственият проблем ми при мен е,че след 11.0.5 батерията пада доста бързо, особено ако играя игри, не се е случило до сега да вдигне 40+ температура. Проблема при мен е,че андроид системата дърпа по 40/50% мисля че e проблем от ъпдейата, та доволен съм за сега :д
Цитирай
#12

Аз също идвам от лагера на Samsung,минах на Redmi Note 9 Pro и съм меко казано доволен.Мисля,че 9-ката си заслужава някой лев горница в сравнение с 8,най-малкото заради процесора,снапа си е снап,а и 7 нанометра срещу 12...много хора се чудят как 9-ката прави 12+ часа SOT,ами това е обяснението.720G реално е по-добър и от 730G,да не ви заблуждават по-високите цифри.Тази 64Mpx камера наистина прави чудеса,особено с правилната версия на Gcam.
Но това са моите доводи,всеки обаче има различни такива,за някой разликата в цената може да е достатъчна причина да избере 8-цата примерно.

::Google Pixel 3a White::
[-] 3 потребители изказват благодарност на ivo777 за това мнение:
  • gazara74, jorimafia, milenvn
Цитирай
#13

ivo777 може ли да споделиш коя версия на Gcam ползваш за Note 9 pro?

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай
#14

(2020-08-19, 19:14:11)Plamenchooo написа:  ivo777 може ли да споделиш коя версия на Gcam ползваш за Note 9 pro?


Прикачени файлове Миниатюри
   

::Google Pixel 3a White::
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)