Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Стъклен протектор
#1

От ден едно ползвам такъв...сложиха ми го в Теленор ...уж оригинален....преди малко...от нищото вадя го от джоба....станал....мармалад!!!!
Идея от къде да си поръчам качествен ???

https://prikachi.net/image/2hX0D
Цитирай
Аксесоари
#2

От теленор са те излъгали жестоко. Няма такова понятие като оригинален стъклен протектор за С20. Телефонът е имал оригинален фабрично поставен протектор от фолио, който върши страхотна работа. Не е трябвало изобщо да ти го махат и да се опитват да ти пробутват техните боклуци. А как точно се е стигнало до този погром от нищото... Оттук нататък е добре да отидеш до магазин на самсунг и да потърсиш оригиналният протектор от фолио и да се опиташ да си го залепиш. Друг вариант е наистина да се консултираш с официалните представители, а не малоумниците от теленор.
п.с. Препоръчвам, ако си от София, да се разходиш до дъ мол - пичовете там са много отзивчиви и ще ти обърнат подобаващо внимание.
[-] 2 потребители изказват благодарност на dika за това мнение:
  • OGIER, OliQueenBG
Цитирай
#3

(2020-08-12, 09:15:50)dika написа:  От теленор са те излъгали жестоко. Няма такова понятие като оригинален стъклен протектор за С20. Телефонът е имал оригинален фабрично поставен протектор от фолио, който върши страхотна работа. Не е трябвало изобщо да ти го махат и да се опитват да ти пробутват техните боклуци. А как точно се е стигнало до този погром от нищото... Оттук нататък е добре да отидеш до магазин на самсунг и да потърсиш оригиналният протектор от фолио и да се опиташ да си го залепиш. Друг вариант е наистина да се консултираш с официалните представители, а не малоумниците от теленор.
п.с. Препоръчвам, ако си от София, да се разходиш до дъ мол - пичовете там са много отзивчиви и ще ти обърнат подобаващо внимание.



Оригиналния си е на мястото , сложиха ми уж стъклен "оригинален" върху него ...уж с 50% отстъпка протектор и силиконов гръб за 55 лева допълнително...!!!! Явно или не са го сложили като хората...или нещо не е както трябвало да бъде ....
Цитирай
#4

Ако в момента имаш фабричното фолио на екрана, просто не го махай, това ти е напълно достатъчно, стига да не го носиш с ключовете в един джоб Smile
Цитирай
#5

(2020-08-12, 09:44:57)dika написа:  Ако в момента имаш фабричното фолио на екрана, просто не го махай, това ти е напълно достатъчно, стига да не го носиш с ключовете в един джоб Smile

Сложих друг стъклен протектор преди малко , гледах тестове в тубата....оригиналното фолио....не ми вдъхна доверие  !!! 
Ама се ме набутали в Теленор ...защото ми показаха ...уж "оригиналният" протектор ...за 10 лева...в сравнение с този за 30 лв които ми сложиха в момента ....е като люспа...????
Цитирай
#6

Не знам как използваш телефона си, но мисля че тук от форума на 99% от потребителите разчитат на оригиналното фолио - с другите може да имаш проблем и с отпечатъка. Твоя е преценката, но лично според мен отдолу имаш Gorilla Glass 6, а отгоре фолио - няма какво да се обърка Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на dika за това мнение:
  • stefanpetkov
Цитирай
#7

Моето фолио го махнах след месец. Сега е гол, само по горила 6

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#8

Стъклените протектори имат проблем с пръстовия отпечатък. Излъгах се да махна оригиналното фолио и да сложа стъклен протектор за 50 лева. След 1 седмица проблеми с пръстовия отпечатък сам свалих протектора и сега съм с хидрогел протектор и всичко е наред. Естествено защитата при изпускане няма да е същата, но пръстовия отпечатък ми е важен за онлайн разплащанията и нямаше как да направя компромис с него.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#9

Цял следобед го ползвам, доволен съм от новият протектор. Не ползвам пръстовия отпечатък така че не е драма за мен Smile Smile Smile
По-принцип не изтървам телефони....доста съм внимателен но специално Ultra-та ми идва малко голям ...докато му свикна ...искам да съм по спокоен ако една идея е малко по защитен. !!!!
Цитирай
#10

Ако живеете в София, в магазина на Samsung в  The Mall имат машина, която поставя оригинално защитно фолио. Казаха ми че е единствената в България. В магазина ми обясниха, че вече всички устройства от висок клас идват фабрично с протектор, който на пръв поглед не вдъхва доверие, но е изключително качествен и няма нужда от нищо допълнително.
[-] 2 потребители изказват благодарност на stefanpetkov за това мнение:
  • dika, vovalinder
Цитирай
#11

(2020-08-12, 23:38:10)stefanpetkov написа:  Ако живеете в София, в магазина на Samsung в  The Mall имат машина, която поставя оригинално защитно фолио. Казаха ми че е единствената в България. В магазина ми обясниха, че вече всички устройства от висок клас идват фабрично с протектор, който на пръв поглед не вдъхва доверие, но е изключително качествен и няма нужда от нищо допълнително.

Минала и заминала покрай единствената. Моят го сменям периодично в сервиза на Самсунг във Варна, те сигурно на ръка го лепят... хахаха

Samsung Galaxy Note10+ 5G (SM-N976B) 512GB Black
Samsung Galaxy A40 (SM-A405FN) 64GB Black
Цитирай
#12

(2020-08-14, 10:46:51)kam3nbg написа:  Минала и заминала покрай единствената. Моят го сменям периодично в сервиза на Самсунг във Варна, те сигурно на ръка го лепят... хахаха

Така ми казаха, машината е в самия магазин. Не мисля, че това беше най-важната част от поста ми, но както и да е. Smile
Цитирай
#13

Оригиналното фолио си е най-добро, но моето се надра и го смених с някакъв хидрогел ли е, силиконов протектор ли се води, не знам, който за няма и месец се надра. Май ще трябва да се разходя до The Mall, да си ми сложат пак от тяхното, ако наистина е оригинално. Идея си нямам защо Самсунг има проблем със стъклените протектори и пръстовия отпечатък, но е доста досадно. Не може човек да си сложи хубав стъклен протектор.
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#14

Защото и без протектор пръстовия отпечатък вграден в дисплея си е по-бавен, а като сложиш стъкло, става още по-зле, а и с тези криви дисплей, от които се разлепва протектора са другата причина.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#15

Сензорът на пръстовия отпечатък, просто не е това, което трябва да бъде, както каза колегата, изключително бавен и труден за нацелване. Разчитам повече на лицевото разпознаване и в краен случай пръстовия.
Цитирай
#16

(2020-08-15, 15:59:33)stefanpetkov написа:  Сензорът на пръстовия отпечатък, просто не е това, което трябва да бъде, както каза колегата, изключително бавен и труден за нацелване. Разчитам повече на лицевото разпознаване и в краен случай пръстовия.
Аз се отказах се от пръстовият отдавна, лицевото бачка перфектно, даже и когато съм с очила

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 2 потребители изказват благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • OGIER, stefanpetkov
Цитирай
#17

Лицевото обаче от гледна точка на сигурността, не е толкова сигурно или?

Gesendet von meinem Galaxy S20+ mit Tapatalk

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
[-] 1 потребител изказва благодарност на Lam3r4e за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#18

Да, не е.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#19

(2020-08-16, 13:15:49)Lam3r4e написа:  Лицевото обаче от гледна точка на сигурността, не е толкова сигурно  или?

Gesendet von meinem Galaxy S20+ mit Tapatalk

Да не се вкарваме чак в такива филми

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#20

Никой не ви вкарва във филм.
Беше просто въпрос. За вас ако не е важно, за мен е. Не ползвам джаджата за игри ...


Gesendet von meinem Galaxy S20+ mit Tapatalk

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#21

Е пръстовият отпечатък е по-сигурен от него, ако това питаш.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#22

(2020-08-17, 11:54:27)Lam3r4e написа:  Никой не ви вкарва във филм.
Беше просто въпрос. За вас ако не е важно,  за мен е. Не ползвам джаджата за игри ...


Gesendet von meinem Galaxy S20+ mit Tapatalk

Ами освен ако не се криеш от жена ти да ти го отвори насочен към теб докато спиш..не се сещам за чак толкова сериозна разлика в сигурността..

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай
#23

Преди няколко дена си сложих стъклен протектор на камерата на S20 Ultra. Бях много доволен, докато не направих първата снимка със светкавицата. Снимките стават бледи и синкави. С една дума светкавицата е неизползваема. Някой да даде съвет - има ли протектор за камерата, който да не разваля снимките със светкавица.
Цитирай
#24

(2020-08-21, 07:01:54)potiron написа:  Преди няколко дена си сложих стъклен протектор на камерата на S20 Ultra. Бях много доволен, докато не направих първата снимка със светкавицата. Снимките стават бледи и синкави. С една дума светкавицата е неизползваема. Някой да даде съвет - има ли протектор за камерата, който да не разваля снимките със светкавица.

Да, така става със стъклен протектор, варианта е да потърсиш фолио някакво, аз си лепя на dbrand скинове на телефоните.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)