Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Приложение за P40 Lite
#1

Здравейте,използвам Huawei P40 Lite всичко е супер като изключим едно приложение което ползвам 
на Банка Алианц за вход в банката приложението си работи но има потвърждение при влизане или банков превод 
което не ми тръгва поради липса на Google Play а  не искам да си инсталвам Google Play
приложението е Allianz Bank Bulgaria SmartID как мога да се сдобия с работещо без да имам Google Play.
Благодаря!


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако приложението за банката ти минава чрез инсталиране и верификация през Google Play, няма как да стане без него.

 
Цитирай
#3

ами да чрез инсталиране минава през Google Play но мислех за вариант да се качи по другите store магазини
Цитирай
#4

(2020-08-13, 12:02:23)Marian85 написа:  ами да чрез инсталиране минава през Google Play но мислех за вариант да се качи по другите store магазини
Почни да им досаждаш да си качат приложението в аппгалерито. 1 ден работа им е да го направят.

Galaxy S2 > Xperia M4 aqua > Xiaomi Mi5 > Galaxy S9
Цитирай
#5

писах мейл на Developer чакам отговор да видим дано да го качат.
Цитирай
#6

И да го качат дали ще работи? Моето е към Централна кооперативна банка. Казва се CCB Mobile. Има го в Aurora Store, но без Гугъл сървисис не работи ..... Angry

Huawei P40 Angel
Цитирай
#7

Ако се появи в AppGallery означава, че ще работи и без GMS Smile
Цитирай
#8

Нито теглено от Appgallery нито от Aurora работи, на Пощенска при мен е като при вас.
Цитирай
#9

Има ли смисъл да питам за Unicredit mobile, чудя се да си купя ли p40 pro, но има няколко приложения, които са доста важни. Epay?


Благодаря
Цитирай
#10

Ипей го има в техния апстор, но за унито чакат изпълнение на заявка над 5000 човека, засега...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#11

На приложението на Бул Банк (уни кредит) ми го изписа същото , но като натиснах ОК си продължи и си работеше без проблемно.
Цитирай
#12

На P40 Pro имам GMS и пак не се включва приложението. И от app gallery и от google play пак е същото.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)