Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Note 8 pro настройка на видео
#1

Здравейте,
От седмица съм с Note 8 pro.
Лично за мен качеството на видеото не отговаря на очакванията ми. Забелязвам доста лошо качество, трептене, вибрации и автоматичният фокус постоянно се вижда на видеото как фокусира. Моля ви да ми кажете най-подходящите настройки според вас.
Благодаря на всички предварително.

*Може ли да се извади бутон на екрана през, който да да се влиза в меню с приложения, както на повечето телефони. Не искам да са ми на начален екран или на слайдове, а в меню.

Note 8 Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Веднага ти отговарям относно Как да включиш опцията да си групираш иконите в меню:
(Отвори снимката за да тръгне анимацията)
   
Цитирай
#3

Пробвах. Не става. Това Note 8 pro ли е ?

Note 8 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на dr_bomba за това мнение:
  • jorimafia
Цитирай
#4

Аз съм с Ноте 8 про и нямам никакви забележки към снимките и видеото,което прави.Телефончето е перфектно за сега,остава да дочакаме и края на другия месец за миуи 12
Цитирай
#5

Супер. Би ли споделил настройките си, най-вече на видеото. Какво е Тайм лапс интервал и на колко ти е?

Note 8 Pro
Цитирай
#6

Не съм правил допълнителни настройки.Ползвам стандартните и снимките ми се получават.
Цитирай
#7

(2020-08-17, 23:15:11)dr_bomba написа:  Пробвах. Не става. Това Note 8 pro ли е ?

Да, версията на launcher-a е тази:
   
Можеш да я изтеглиш от тук: Цък
Предполагам твоята е по-стара и заради това не се получава.

Относно видеото - ето настройките при мен как са:
За снимки:
   

За Видео: записвам на 1080P 30 или 60 кадъра в секунда. Не съм забелязал да прави проблем автоматичния фокус.
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)