Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi10 / MI 10 Pro - Лични впечатления и коментари

Относно това Twrp то е включено в последните седмични на .eu

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
Аксесоари

Сори.Горният линк е за ревю на сборката.Аз го свалих от телеграм канала https://t.me/s/MiuiMix .
Цитирай

Здравейте,

От вчера съм собственик на Mi 10 5G и имам следните въпроси:

- След заявка за отключването на бутлоадера, къде мога да следя оставащите часове? Приложението за отключване ми даде 168ч.
- От къде теглете стокови ромове EU?
- Имат ли запис на разговорите?
- Могат ли да се рутнат и как.
Четох доста по тези въпроси в различни форуми, но ще ми е от полза ако някои го е правил и да даде мнение дали нещата са стабилни.

Galaxy Watch4 Classic 46 мм, MI10 5G, TicWatch Pro 4G LTE, Galaxy Watch 3 45 mm, Galaxy Watch 46 mm, Huawei P30 Pro, Galaxy S8, LG G6, Nokia Lumia 1020 PureView, Nokia 808 PureView.
Цитирай

Следенето на часовете само в mi unlock на компа.
Rom-ове в xiaomi.eu има си още в началната страница линк за седмични и стабилни
Има запис на разговор.
Руутва се с Magisk през twrp
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • ronnie72
Цитирай

Ок благодаря!

Аз съм на версия MIUI version 12.2.7.0(RJBEUXM), но не виждам в настройки на приложение телефон (което е на Google) запис на разговорите. Какво се прави в такъв случай.

Galaxy Watch4 Classic 46 мм, MI10 5G, TicWatch Pro 4G LTE, Galaxy Watch 3 45 mm, Galaxy Watch 46 mm, Huawei P30 Pro, Galaxy S8, LG G6, Nokia Lumia 1020 PureView, Nokia 808 PureView.
Цитирай

Аз сложих друг дайлър. С гугълският нещо не се разбрахме, особено с оная малка, завряна слушалчица за набиране

Sent from my Mi 10 Pro using Tapatalk
Цитирай

(2021-03-28, 19:03:57)liya123 написа:  Ок благодаря!

Аз съм на версия MIUI version 12.2.7.0(RJBEUXM), но не виждам в настройки на приложение телефон (което е на Google) запис на разговорите. Какво се прави в такъв случай.
Няма как да записваш разговор ако си с официален ром и без руут. Когато отключиш буутлоудера инсталирай си .eu rom. Можеш да записваш разговорите и без руут.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Сим трей двойни за MI 10 и MI 10 Pro еднакви ли са?

Galaxy Watch4 Classic 46 мм, MI10 5G, TicWatch Pro 4G LTE, Galaxy Watch 3 45 mm, Galaxy Watch 46 mm, Huawei P30 Pro, Galaxy S8, LG G6, Nokia Lumia 1020 PureView, Nokia 808 PureView.
Цитирай

(2021-04-02, 20:41:28)liya123 написа:  Сим трей двойни за MI 10 и MI 10 Pro еднакви ли са?

Не мога да потвърдя но според мен няма причина да не са.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Какви протектори за екрана ползвате? Аз вече 2 месеца не мога да реша. Има от 1лв, до 40лв. Дали си струва да е скъп? И дали ще се напасне с кейса?

Sent from my Mi 10 Pro using Tapatalk
Цитирай

Някой пробвал ли е Mi 10 със стабилен ром MIUI12 или Глобален, дали се чува тонът на звънене в блутуд слушалки и ако да с кой Ром?

Galaxy Watch4 Classic 46 мм, MI10 5G, TicWatch Pro 4G LTE, Galaxy Watch 3 45 mm, Galaxy Watch 46 mm, Huawei P30 Pro, Galaxy S8, LG G6, Nokia Lumia 1020 PureView, Nokia 808 PureView.
Цитирай

Аз съм с 12.0.8 xiaomi.eu , и звука за свободно се чува в блутут слушалка
Цитирай

Става въпрос за тона на звънене на телефона, дали същият се чува в слушалката, а не някакъв друг тон и то преди да сте приели повикването.

Galaxy Watch4 Classic 46 мм, MI10 5G, TicWatch Pro 4G LTE, Galaxy Watch 3 45 mm, Galaxy Watch 46 mm, Huawei P30 Pro, Galaxy S8, LG G6, Nokia Lumia 1020 PureView, Nokia 808 PureView.
Цитирай

Някой инсталирал ли е Kodi на MI 10 ,че при мен нещо не се получава. Инсталира се и като се отвори стои черен екран и нищо.На толкова телефони съм го инсталирал без проблеми а тук греда.

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай

Не съм запознат с проблема, но от тук можеш да пробваш да сложиш по стари версии на Коди: http://mirrors.kodi.tv/releases/android/arm64-v8a/

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

(2021-04-28, 14:16:55)vesko_iotov написа:  Някой инсталирал ли е Kodi на MI 10 ,че при мен нещо не се получава. Инсталира се и като се отвори стои черен екран и нищо.На толкова телефони съм го инсталирал без проблеми а тук греда.

Да си отговоря на въпроса ,може и  някой друг да се чуди каква е причината.А причината е че Коdi не работи когато дисплея е на 90 hz ,като го направих на 60 hz всичко заспа.

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vesko_iotov за това мнение:
  • milstan
Цитирай

Да споделя и аз. При мен единствената версия на kodi, която не се влияе от честотата на опресняване на екрана е 17.6.
Всички други, които съм ползвал (18.9, 19 ...) тръгват на черен екран ако честотата не е 60Hz.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай

Здравейте, колеги! От скоро имам Xiaomi 10 искам да го направя да работи с 2 карти, чакам да  го отключват от Xаiomi. Но, не знам какъв софтуер да му инсталирам, ако може да ми дадете линкове, как да го рутна, какво рикавъри да му сложа. Благодаря предварително!

Google Galaxy Nexus
Цитирай

(2021-05-07, 21:57:32)papur написа:  Здравейте, колеги! От скоро имам Xiaomi 10 искам да го направя да работи с 2 карти, чакам да  го отключват от Xаiomi. Но, не знам какъв софтуер да му инсталирам, ако може да ми дадете линкове, как да го рутна, какво рикавъри да му сложа. Благодаря предварително!

След като се отключи буутлоудера си свали рикавъри и ром от Xiaomi.eu. Има седмични (бета) и стабилни версии, която и да избереш на ядове. За руут достъп с magisk след като си инсталирал новия ром.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Здравейте!Отключих телефона ако може малко подробна информация,как да инсталирам това рикавъри,четох,гледах клипчета,не знам как да изкарам този син екран за да пиша,благодаря предварително!

И да попитам работят ли двете сим карти едновременно

Google Galaxy Nexus
Цитирай

(2021-05-09, 10:52:41)papur написа:  Здравейте!Отключих телефона ако може малко подробна информация,как да инсталирам това рикавъри,четох,гледах клипчета,не знам как да изкарам този син екран за да пиша,благодаря предварително!

И да попитам работят ли двете сим карти едновременно

Да работят сим картите. За този екран предполагам питаш за команден прозорец или Пауър Шел. Трябва ти minimal adb tools. Свалят се от интернет и вътре има cmd here това ти трябва за да пишеш

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Добър вечер,Искам да попитам след преминаването къмXIAOMI.EU ром всички приложения ли работят коректно?Благодаря и лека вечер!

Google Galaxy Nexus
Цитирай

Разбира се, че работят. Защо им е да правят ром с неработещи приложения?
Цитирай

Всичко работи със страшна сила,никакви ядове!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Колеги ползвам в момента ми 10.Дойде ми на идея следната фикс идея.Да поръчам от китай говорители от ми 10 про и да ги сложа на моя.Гледах няколко клипа с разглобяване на телефоните и поне на пръв поглед ми изглежда че замяната ще стане.Ще помоля някой по-запознат с нещата да сподели би ли слаботила тази идея или не.Мерси.
пс.Поръчал съм заден капак/моя е спукан и така или иначе ще го отварям,а и телефона ми е без гаранция която да отпадне след подобна интервенция.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)