Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi mi note 10 lite
#1

Здравейте. Интересувам се от покупката на този модел. Телефона ще се използва за игри (най-вече Pubg), камера ,гледане на филми и видео от youtube и социални мрежи. 
Как се представя като цяло този модел? Ще се закупи модел с 128/8Ram.
Цитирай
Аксесоари
#2

Някой?
Цитирай
#3

Явно няма потребители с конкретния модел, може да ти се даде малко по-друг тип отговор и съвет ако кажеш ценови праг, за какво ще се ползва вече си описал.
Цитирай
#4

700 лева е бюджета.
Цитирай
#5

Ако не е проблем поръчката от Китай с DHL ( за десетина дни ще дойде ) и липсата на гаранция - Poco F2. Все пак SD865 щом е за игри...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#6

Мога частично да ти отговоря. В момента ползвам Mi Note 10, който е почти идентичен с някои съществени разлики. Най-голямата е камерата, и тъй като са с различни модули не мога да дам отговор. Екрана и процесора са еднакви, така че със социалните мрежи, филмите и тубата няма да имаш никакви грижи. PUBG не съм я играл никога, но поне по моя опит с други заглавия , няма да има спад в кадрите. Иначе телефона е много удобен и седи чудесно в ръката. Моите са срден размер и не изпитвам някакъв дискомфорт.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#7

А ако не искаш да рискуваш с телефон от Китай, вариант до 700 лв. е Нова 5Т. Иначе за малко над 700 - Ми 9Т Про или най-добре Хуауей П30. Като считам, че и 6 ГБ оперативна памет ще са ти предостатъчно.
Цитирай
#8

Как ще даваш 700лв за Ми Ноут 10 Лите... вземи си LG G8s, завършен пакет с пълен набор от екстри и функции.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай
#9

За тези пари Poco F2 Pro. В под раздела на Шаоми/ Други модели, има тема от къде да се купи. Версията 6/128 е под 700 лева.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#10

(2020-08-19, 12:11:56)nowhere написа:  Как ще даваш 700лв за Ми Ноут 10 Лите... вземи си LG G8s, завършен пакет с пълен набор от екстри и функции.

Да, ето кое ми се губеше, просто в момента на писане на предния ми коментар бях тотално изключил за него. А е най-доброто предложение, според мен.
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#11

Абсолютно, по-добро за до 700лв. с 2г. гаранция няма. Дори разкарвам П30 Про-то и поръчах 2 броя белички за мен и за жената. Както писах в другия подраздел (сега може някои да се засегнат) но колкото и страхотен телефон да е П30 Про, слушалката на по-шумни места не се чува толкова добре дори и на максимално усилено, защото е пиезо а не физическа, високоговорителя също (за мен лично) не е достатъчно силен, както и смятах, че липсата на стеоговорител не е голяма драма, но (отново за мен лично) се оказа, че е. Та G8S е същата бира, с изключение на зуума и естествено малко по-слабата камера, но си има своите предимства, общо взето всеки си има предимствата.
Поко Ф2 е другата опция, но по-нищо не печели пред Г8С с изключение разбира се на 865 и по-новата версия на Андроид и за някои целият екран. На Г8С не искам да му изброявам плюсовете спрямо Поко-то, но всеки си преценява кое му е приоритет и кое му харесва. Моят избор е такъв, понеже така или иначе и на жената трябва да сменям телефона и не ми се лисваха 2000+ лева за 2 апарата и затова взех 2 Г8С на цената (дори за по-малко) от чисто нов П40 Про, С20 и т.н.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#12

Въпроса е там, че досега съм използвал само samsung и айфон така че малко се чудя дали да не си остана при samsung. G8s изобщо не ми харесва дизайна, нито на f2.
Цитирай
#13

Виж П30, страхотен телефон е.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

Huawei P30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)