Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Гаранция на счупен телефон, върнат след кражба
#1

Здравейте,

Бяха ми откраднали S20+. От полицията го намериха и ми го върнаха, но е със счупен дисплей.
Дали в Самсунг ще го оправят гаранционно, или ще пия една студена вода и ще дам 500 лева за дисплей?
Някой дали е запознат как стоят нещата?
[-] 1 потребител изказва благодарност на LUBObe за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-08-17, 12:12:10)LUBObe написа:  Здравейте,

Бяха ми откраднали S20+. От полицията го намериха и ми го върнаха, но е със счупен дисплей.
Дали в Самсунг ще го оправят гаранционно, или ще пия една студена вода и ще дам 500 лева за дисплей?
Някой дали е запознат как стоят нещата?
Няма да го оправя, гаранцията НЕ покрива счупен дисплей и не зависимо че Ви е бил откраднат , няма причина да е по гаранция
Съжалявам за което, но....така стоят нещата. Няма две добри, хем са го намерили , хем е счупен. Ако можете и са хванали крадеца, търсете си там правата

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#3

И на мен ми се струва, че ще извъртят нещата ти да си платиш смяната. А и то не е фабричен дефект, сам да се спука дисплея.

Изпратено от LM-G810 с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#4

(2020-08-17, 12:15:49)oxuboxu написа:  На мен ми се струват, че ще извъртят нещата ти да си платиш смяната.

Изпратено от LM-G810 с Tapatalk
То няма нищо за въртене, за тях а и за всеки производител на телефони, това не е гаранционно

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#5

(2020-08-17, 12:12:10)LUBObe написа:  Здравейте,

Бяха ми откраднали S20+. От полицията го намериха и ми го върнаха, но е със счупен дисплей.
Дали в Самсунг ще го оправят гаранционно, или ще пия една студена вода и ще дам 500 лева за дисплей?
Някой дали е запознат как стоят нещата?

Това ще се покрие като разход, ако си направил застраховка при покупката.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
[-] 1 потребител изказва благодарност на NaniG за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#6

А защо просто не пуснеш жалба в полицията да ти го върнат в състоянието което са ти го откраднали! Т.е. крадецът да ти покрие разходите - предполагам , че са го хванали с него и с други откраднати вещи и крадецът е ясен...

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
[-] 1 потребител изказва благодарност на mitakabs за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#7

За съжаление са намерили само телефона и няма към кого да се пусне жалба.
Благодаря за отговорите.
Явно ще си плащам за нов дисплей (златна работа).
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)