Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От къде закупихте вашия Pixel ?
#26

Проблема с гаранцията от, Германия конкретно, е че няма да ти го пратят обратно в БГ. Немците не пращат устроиства с батерия, ако транспорта ще е по въздух. Това е официлано за DHL - Deutsche post. А големите фирми работят само с тях.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
Аксесоари
#27

У нас може ли да се намери Sorta Sage Pixel 5, никъде не виждам.... Bu

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай
#28

(2021-04-07, 10:03:07)scenic написа:  У нас може ли да се намери Sorta Sage Pixel 5, никъде не виждам.... Bu

И аз него търся но да не е със 100+ лв разлика спрямо черния, както го имаше до скоро.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#29

Виж тук
[-] 2 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Martin_VN, scenic
Цитирай
#30

(2021-04-08, 07:28:10)DoryanY написа:  Виж тук

Закъснях вчера.  Bu И при тях е вече +90лв за зелен. 
Хахахах много им поздрави  Lol

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#31

Каква е причината да искаш да го вземеш от незнаен гаражен магазин вместо директно от Google DE? Че даже в Немия излиза по-евтино.

iPhone 14 Pro
Цитирай
#32

(2021-04-09, 09:23:32)Константинов написа:  Каква е причината да искаш да го вземеш от незнаен гаражен магазин вместо директно от Google DE? Че даже в Немия излиза по-евтино.

Това ме и спря вчера да не прибързвам с поръчката. Този сайт ми е непознат. Предпочитам от Sky защото съм взимал(за жената и за приятели) от там телефони и не съм имал проблеми. Цените ми изглеждат много близки (DE - 630 евра приблизително 1230 лв; UK - 600 паунда - приблизително 1350 лв), тук 1253 лв за сега. Времето за което ще пристигне и гаранцията също ги взимам предвид. За това чета тук и питам за съвети.  Stolt

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#33

Гаранцията е много под въпрос на всичките гаражни магазинчета. в 99% от случайте ти отказват гаранция поради измислена причина Smile
т.е Гаранция не очаквай от гаражен магазин.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 2 потребители изказват благодарност на Legend за това мнение:
  • Bavarche, Martin_VN
Цитирай
#34

(2021-04-09, 10:44:06)Legend написа:  Гаранцията е много под въпрос на всичките гаражни магазинчета. в 99% от случайте ти отказват гаранция поради измислена причина Smile
т.е Гаранция не очаквай от гаражен магазин.
Ползвана такава гаранция, без проблем.

 
Цитирай
#35

Привет, хора.

Имате ли представа кой е гаранционният сервиз за Pixel 4a 5G и Pixel 5? Преди за Nexus/Pixel бяха съответните за производителя на хардуера (примерно Huawei, LG, HTC), но последните Pixel-и се правят от Foxconn доколкото знам...

Обмислям 4a 5G (просто защото ми се иска Pixel 6, когато излезе, а от 4a 5G до 5 няма драстична разлика предвид че са с еднакъв чипсет); видях, че два магазина (Vsichkistoki и Skyfon) го предлагат на малко над 900 лева (и навсякъде другаде е на ~100 лева отгоре), но ме притеснява въпросът с гаранцията. Като фабрични дефекти за 4a 5G сякаш срещам единствено някакво жълтеене на екрана (за което прочетох мнения тип "не е дефект и не се знае, ама ако е толкова зле, че да бие на очи, почти сигурно телефонът, с който ще сменят твоя, ще е по-добре"). Някой имал ли е вземане-даване с гаранция точно за този модел?
Цитирай
#36

Няма оторизиран сервиз, защото Pixel не се предлага официално на българския пазар все още.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#37

(2021-06-17, 17:54:29)NoMaD написа:  Няма оторизиран сервиз, защото Pixel не се предлага официално на българския пазар все още.

Т.е. ако се развали, го пращат някъде в Европа?
Цитирай
#38

Нещо такова, при гаранционно събитие се подменя от Google с друг, но не нов, а с RFB.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • in mono
Цитирай
#39

(2021-03-04, 10:09:56)Martin_VN написа:  Единствената разлика е че ще има гаранция ако е то магазин тук. И на мен ми предстои да взема Pixel 5 и обмислям още от къде да е.

Откъде е най-добре да се вземе? Не ми се мотае много понеже четох чее спрян а пък другата алтернатива на под 6 инчов е s10e na Samsung... и той към 800лв поне, но е по-стар.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#40

Може да провериш тук - Цък

 
Цитирай
#41

Също така и 5-цата е на много добра цена и го има и в двата цвята.
Цък

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#42

Отдолу си пише изчерпан, демек няма го..

Изпратено от моят Mi MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#43

(2021-10-20, 21:01:15)bullyboy написа:  Отдолу си пише изчерпан, демек няма го..

Изпратено от моят Mi MIX 2 с помощта на Tapatalk
Да, сега видях. Моя грешката.  Angel

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#44

(2021-10-20, 20:09:04)NoMaD написа:  Версията с 5G тук не  се поддържа от родните оператори.
Засега или? 
Явно няма да е от тук... поради неналичност в повечето "магазини" - ще ми се обаче да го пипна на живо преди да поръчам от амазон. Гледам че и превозвачи имат услугата връщане (за сервиз , до немско... към 20лв струва). И се чудя дали изобщо да  се занимавам с тукашните.

Другия вариант е от голям онлайн маг-н с доставка до БГ и да го тествам за няколко дни.
само тук намерих БГ фоне - ще се набия с поне 10лв за пътни, а и сервиза не е в Сф. (ако ми хареса и го запазя)
За Google Pixel 4a  - 5цата ми е голяма...
Пред Галакси с10е - с какво изпъква - операц. система му е нейчър? Това предполагам е голямото предимство Rolleyes

PS: Ako  от ем-г може и този , от спортна злоба, но разпечатан ще е. Поне се предлага от сайта директно /лесно връщане/.
ZenFone 8, Dual SIM, 128GB

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#45

(2021-10-23, 12:09:09)hakama написа:  За Google Pixel 4a  - 5цата ми е голяма...

Ето разликите в големина. От първо лице. Аз съм на мнение,че ако цената не е проблем е по добрия избор(5-цата) за в бъдеще. Аз не си ползвам телефоните по 1-2 години и предпочитам да са ми до колкото може по future proof.
Цък

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#46

Да, почти нямат разлика, как са го натъпкали и е с това тегло не знам?!
Но цената е над 1300...
това също е недостатък: 3.5mm jack - не
4а, намерих тук на изгодна цена: Google Pixel 4a UK Just Black EU-Our Price: €374.72
но не знам мито ще трябва ли да се плаща от УК,а е купен през немския?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#47

Оказа се мираж - в двата магазина в Сф - са или по заявка или стоят в кутия... - т.е. не може да се видят преди да се решиш. За 4а специално, а и за 5.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#48

В кой магазин имат 5 щото онлайн никъде?
Цитирай
#49

Преди две седмици продадох Pixel 5. Срок на доставка е обаче е 5 дни.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#50

Нека споделя, че при опит за покупка на Google Pixel 6 от немския google store не ми беше позволено да платя чрез PayPal, причината беше че засичат акаунта от коя държава е и съответно не разрешава да се извърши плащане. С дебитна/кредитна карта не съм пробвал там. От немският магазин MediaMarkt също не се получи чрез PayPal незнайно поради каква причина, просто всеки път отказваше плащането. При опит за плащане със дебитна/кредитна карта в същия сайт успях да направя поръчка, но близо 1 час след това получих съобщение в мейла, че поръчката ми е отказана. Писах им във фейсбук и на посоченият E-Mail и това което ми отговори техен служител във фейсбук е че проблема е бил от начина на плащане, системата им отказвала поръчки платени от България със дебитна/кредитна карта. Обещаха, че до 3 дни ще ми възстановят сумата, но тогава няма да мога да се възползвам от промоцията на Google за получаване на безплатни слушалки Bose ако направя предварителна поръчка до 27.10.2021
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)