Анкета: На каква яркост най-често си държите телефона? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
На Адаптивна яркост
74.14%
43
74.14%
Под 100%
18.97%
11
18.97%
На 100%
6.90%
4
6.90%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

На каква яркост най-често си държите телефона?
#1

[Изображение: 063924bf97cdf88d65aef06a4946daeb.png]

На каква яркост най-често си държите телефона?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Адаптивна, така не ми се налага да увеличавам на светло и да намалям на тъмно, мързелива работаSmile
Цитирай
#3

Първите години, не помня вече какъв период, на максимална, после години наред карах на около 80%, от около година съм на адаптивна. Но бих казал, че и технологията на матрицата определя в голяма степен - едно бяха дори топ дисплеите, но IPS LCD, друго са диодите - първите, колкото и да се адаптират, при по-силна светлина са си мътна история на фона на вторите, които сега и на 0% яркост да ги сложа вечер, пак ми се виждат силни понякога.
Цитирай
#4

На адаптивна но понякога увеличавам светлината принудително

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#5

Моята стои на средата. Сега вече я увеличавам по някога на 100 а на другия ми телефон съм си пуснал видео подобрителя и рядко я пипам.
Цитирай
#6

Обикновено на 30 някъде, 37 , нещо такова.
Навън като излизам-на 100.
Цитирай
#7

Адаптивна яркост,не го местя.
Цитирай
#8

(2020-08-20, 16:12:13)Sokolchev написа:  На адаптивна но понякога увеличавам светлината принудително

Същата работа...  Cool

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#9

Адаптивна, защото не се налага, ако съм го забравил затъмнен до край, а аз съм на ярко слънце да се мъча да видя къде точно се намира плъзгача, за да я увеличавам ръчно.
То и затова е сензора за яркост да служи на мен, а не аз на него.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#10

Автоматично. Филми на макс, книги на минимум.
Цитирай
#11

Никога не съм използвал Адаптивна яркост. Дразни ме това играене на яркостта. Знам, че се нагажда от светлината, но пак е дразнещо. Винаги си държа телефоните на 80, 90 процента, независимо вечер, сутрин, на лампа, но обикновено вечер все има светлина, ако не е на лампа, така може да се насладиш на хубавия дисплей. Никога не съм държал и телефона на максимална яркост, защото е прекалено ярък, а и всяко нещо ползвано на макс води до проблеми с течение на времето.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#12

То ми вади очите вечер, каква наслада... И лаптопа ми е на 30 процента постоянно... Като пусна видео вдигам.
Цитирай
#13

Аз ползвам и тъмен режим, само браузъра и Facebook все още ми е светъл, но за него се чака ъпдейт за тъмна тема, а като цяло Samsung имат по-ярък дисплей, особено Note и нощем на лампа ми се напрягаха очите, а при iPhone, който също е със Samsung дисплей няма тази наситеност, но и не ми се натоварват толкова очите с него. Ако можеше да се комбинират двата дисплея.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай
#14

Ако гледаш youtube примерно аз на s9 слагам на средата яркостта и пускам видео подобрителя и е супер.
Цитирай
#15

Адаптивна яркост.

1916 
Цитирай
#16

(2020-08-22, 20:18:23)hazART написа:  Аз ползвам и тъмен режим, само браузъра и Facebook все още ми е светъл, но за него се чака ъпдейт за тъмна тема, а като цяло Samsung имат по-ярък дисплей, особено Note и нощем на лампа ми се напрягаха очите, а при iPhone, който също е със Samsung дисплей няма тази наситеност, но и не ми се натоварват толкова очите с него. Ако можеше да се комбинират двата дисплея.
Опера отдавна имат вече тъмна тема. Фейса е идеал. Wink
.jpg Screenshot_20200823-173534_Opera.jpg Размер: 35.17 KB  Сваляния: 118
Цитирай
#17

Аз ги пробвах и Opera и Mozilla, и двете имаха тъмен режим, но едното, предполагам Opera, както ти казваш, правеше всичко черно, докато другото не, но ги махнах и двете, Safari ме привлича и това е.  Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#18

Адаптивната ми върши добра работа.
Цитирай
#19

Зо който не е гласувал.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)