Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amazfit watch с ново име от версия 5.х.х (Zepp)
#1

Приложението вече се казва Zepp

Не се знае дали ще се променя нещо по брандинга на самата марка


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Добре ще се казва Чепп. Какво от това всъщност? Пребрандиране на самата марка е малко тъпо по принцип.

Sent from my LG-D802
Цитирай
#3

Съвсем друго е на нов клиент да кажеш: Потърси приложението Чеп в плей стор Smile


А иначе сериозно: дойде и ъпдейт. Версията е 5.0.0 и съвсем леко е променен и интерфейс, но не виждам разлики на този етап. Ще поправя заглавието
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • milstan, roni952
Цитирай
#4

Чеп е най-доброто име за това приложение от пролетта на сам много трудно се синхронизира с amazfit pace, хем жена ми смени телефона и рестартира часовника два пъти. Сега след около минута-две при които трябва да сваляш и дигаш лентата за настройките на часовника и чак тогава се синхронизира. До преди няколко месеца пък синхронизираше само крачките и то веднъж на 5 опита... Иначе нотификациите винаги са си работили на ниво. А часовника сам по себе си е доста самостоятелен и като цяло не е голяма болка.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
[-] 1 потребител изказва благодарност на roni952 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#5

На GTR и T-Rex не съм имал проблеми със синхронизация. Освен на A-GPS че беше бавно. Но го ъпдейтваше рядко. Още един път имаше проблеми с рекса при ъпдейт на фирмуера че го ъпдейтва 5 пъти докато зацепи. Но като цяло не съм имал други проблеми.

Sent from my LM-G710
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • roni952
Цитирай
#6

Не ми отчита нищо като плувам с ми банд 4 "ЧЕП"а!Като синхронизирам гривната с ми фит нямам проблем, всичко си работи перфектно. Още не съм пробвал с амизфит пейса как се разбира с "ЧЕП"а.
[-] 2 потребители изказват благодарност на user32 за това мнение:
  • roni952, suffer
Цитирай
#7

На мен, още от седмица преди преименуването, ми седи на уведомлението, че часовника не е свързан. А всъщност си е свързан, но само през част от времето.
Цитирай
#8

Нова версия от днес: 5.0.1-play
Интересно ще е какви watchfaces ще има.
Поне за бип няма разлика


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#9

5.0.2 ъпдейт имаше току що.

Обнови се A-gps-ът на BIP-a
Цитирай
#10

При трите часовника който ползваме в нас - при свързан часовник с телефон отчита, че часовника не е свързан Wink
Цитирай
#11

A може ли да уточните какво разбирате под "свързан часовник с телефон"
Цитирай
#12

И при мен така, и то още преди ъпдейта на приложението. Часовника и телефона са с пуснат блутуут. Часовника си получава известията които са активирани но като дръпна надолу лентата за уведомяване на телефона банера който се появява твърди че часовника не е свързан. Същото и на заключен екран. Като тапна банера обаче за да стартирам комуникационната програма тя веднага започва да се синхронизира и няма и намек че не вижда часовника.
Цитирай
#13

Този банер съм го изключил от години. Затова не съм разбрал какво имате предвид.
Обаче имам пуснато часовникът да писка като се отдалечи от телефона, което реално е начина да разберете кога сте разкачени, без да гледате телефона и постоянно седящото известие (което, лично мен, много ме дразни)
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • fotograd
Цитирай
#14

"свързан часовник с телефон" - обикновено когато часовник и телефон са свързани преди седмици на приложението изписваше - "свързано".
Това имам на предвид, а това не един път се е случвало, при предишни обновления приложението също отчита липса на връзка, въпреки, че часовника е свързан.
Има не един случай в който хора който имат часовник от бранда на Xiaomi изпадат в паника и започват да форматират телефон, часовник, да трият приложение и така часове ядове до като стигнат до извода, че черното е бяло, а бялото е черно. А именно, че не отчита свързаност.
Цитирай
#15

5.0.3-play:

This release features:

-A complete overhaul of our branding;

-Interoperability with Zepp E (and support for the new Watch Face Store);
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • fotograd
Цитирай
#16

От днес версия 5.1.1:


Прикачени файлове Миниатюри
       
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • fotograd
Цитирай
#17

Току що се обнови до 5.2.0 и българския в приложението изчезна. Май не намирам настройка за езика, взима го явно от менюто на телефона, ама пак са объркали нещо.
Цитирай
#18

Къде подяволите са натикали настройката да не получавам известия докато работя с телефона и дисплея му е светнат?
Да не би да я няма тази настройка при ios?

HTC 10 / iphone 12
Цитирай
#19

Тук


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#20

Цялото това меню го няма. Нито в самото приложение > settings нито в настройките на device-a..

HTC 10 / iphone 12
Цитирай
#21

вероятно е с Ios Проблем, а може и от Ios 14, Макар че ме съмнява
Цитирай
#22

Сега ми излезе ъпдейт (5.2.1):

   
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • milstan
Цитирай
#23

То това NEW е още от 5.1.1
По-важната новост е че изчезна българският. Както и, че от 5.2.0, когато изтрия от телефона получени СМС, веднага ги изтрива и от часовника. Също и когато отворя в телефона получени съобщения на Viber и Messenger. Но тези 2 новости не са обявени.
Цитирай
#24

Пускайте им репорти през приложението. Трябва да знаят за проблемите по някакъв начин
Цитирай
#25

в Apkmirror пускат за една седмица две нови версии:
5.9.1: https://www.apkmirror.com/apk/huami/amaz...y-release/
5.9.2: https://www.apkmirror.com/apk/huami/amaz...y-release/

Не виждам разлики за стратоса, но може да има нещо ново за останалите часовници

за сравнение в Play Store мисля, че беше версия 5.2.х или нещо такова
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • fotograd
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)