Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM's][KPB/KPH/KPN/KPO]CyanoAce 7.1 RC1 & Cooper-KANG(beta) released!
#26

Е, като сложих GingerReal-a защо не ми изчезнаха ?! Преди това като сложих 2.3.4 пак не ми изчезнаха...

Обаче странното е, че бяха в СИМ картата... не би трябвало да изчезват...

Samsung Galaxy Ace | Imaginary ICS Final
Цитирай
Аксесоари
#27

Troublesome написа:Е, като сложих GingerReal-a защо не ми изчезнаха ?! Преди това като сложих 2.3.4 пак не ми изчезнаха...

Обаче странното е, че бяха в СИМ картата... не би трябвало да изчезват...
Ако не се лъжа, из xda четох, че с Cyanogenmod, не се вижда СИМ картата. Ще те излъжа, но нещо такова ми се върти из главата. Довечера ще проверя пак и ще напиша в описанието на РОМ-а ако това е така.
Извинявам се предварително, ако съм го пропуснал из 100+ поста в xda, и за това не съм го добавил и тук...

Samsung Galaxy Watch 46"  •  Samsung Galaxy S10+  •  My Job: Web/UI & Graphic Design
Цитирай
#28

Да, явно е така, защото като си записвам нов номер не ми дава да го запиша в СИМ-а... Много кофти :{ Как да си видя номерата сега...

Дали като излезе пълната версия на CyanogenMod-a ще се вижда и СИМ картата ?

Samsung Galaxy Ace | Imaginary ICS Final
Цитирай
#29

До всички, които имат проблема с номерата от СИМ картата:
Влизате в контакти --> Меню бутона --> Импортиране/Експортиране --> Импортиране от SIM карта и номерата си идват Smile


Аз обаче имам и друг проблем - когато снимам видео, клипчетата нямат звук. Някой знае ли дали и как се оправя Big Grin

И другия проблем е, че след слагането на CyanogenMod, така и не си намерих читав Swype... И не мога да пиша на кирилица... :[

Samsung Galaxy Ace | Imaginary ICS Final
Цитирай
#30

Troublesome написа:...И не мога да пиша на кирилица... :[
Вградената стандартна клавиатура има Български език. Разцъкай настройките.

Samsung Galaxy Watch 46"  •  Samsung Galaxy S10+  •  My Job: Web/UI & Graphic Design
Цитирай
#31

lockscreen-a се показва малко по бавно от това което трябва, да бъде според мен? някой мисли ли така. има някъв delay, опитах се да го настроя от cyanogen настройките, но няма разлика. някой има ли предстаа как се опраа?

Samsung Galaxy S4 4.4 KitKat
HTC Wildfire S
Цитирай
#32

sabotage7410 написа:lockscreen-a се показва малко по бавно от това което трябва, да бъде според мен? някой мисли ли така. има някъв delay, опитах се да го настроя от cyanogen настройките, но няма разлика. някой има ли предстаа как се опраа?
Е, delay наистина има, но е в пъти по-малък от купища fw и custom ROM-ве. Не се оправя, screenlagа е малъкSmile)

Samsung Galaxy Watch 46"  •  Samsung Galaxy S10+  •  My Job: Web/UI & Graphic Design
Цитирай
#33

в сравнение със gingerreal си е бая Big Grin а мен това ме дразни. дорбе се държи,но за ace според мен не става. когато успеят да намерят начин за overclock тогава сиг нещата ще са по добре.

Samsung Galaxy S4 4.4 KitKat
HTC Wildfire S
Цитирай
#34

Кой флаш трябва да кача преди да ъпдейтна до CyanoAce? Сега съм с стандартния глобулски.

Galaxy S6 - LP 5.0.2, Galaxy Note 8 - JB 4.4.2, Galaxy Gear2 - Tizen
Цитирай
#35

Imaginary, би ли ъпдейтнал темата, когато имаш време, че гледам, че е излязла някакъв ъпдейт от 03.10 и някакви фиксове от 04.10 Smile

Samsung Galaxy Ace | Imaginary ICS Final
Цитирай
#36

Денислав написа:Кой флаш трябва да кача преди да ъпдейтна до CyanoAce? Сега съм с стандартния глобулски.

Хайде бе момчета, помагайте. Нали сте си ъпдейтвали телефончето и знаете с кой сте го правили.

Galaxy S6 - LP 5.0.2, Galaxy Note 8 - JB 4.4.2, Galaxy Gear2 - Tizen
Цитирай
#37

Денислав написа:
Денислав написа:Кой флаш трябва да кача преди да ъпдейтна до CyanoAce? Сега съм с стандартния глобулски.

Хайде бе момчета, помагайте. Нали сте си ъпдейтвали телефончето и знаете с кой сте го правили.
То си пише, бе пич. Трябва да си с 2.3.3 или 2.3.4

Samsung Galaxy Ace | Imaginary ICS Final
Цитирай
#38

Видях, че си пише "2.3.4 Official Samsung Roms Basebands ( Recommend KPB 2.3.4 Modem )". Нагледах се на всякакви ромове и не можах да видя кой точно отговаря на тези изисквания. Та кой ром да изтегля?

Galaxy S6 - LP 5.0.2, Galaxy Note 8 - JB 4.4.2, Galaxy Gear2 - Tizen
Цитирай
#39

От ТУК избираш един - 2.3.3. или 2.3.4 и го инсталираш Smile Аз лично избрах S5830XXKPH 2.3.4 и нямах никакви проблеми.

Samsung Galaxy Ace | Imaginary ICS Final
Цитирай
#40

Него тегля в момента, нали искат да е 2.3.4, иначе благодаря. Гледам в Cyano Ace няма български, добавя ли се от някъде?

Galaxy S6 - LP 5.0.2, Galaxy Note 8 - JB 4.4.2, Galaxy Gear2 - Tizen
Цитирай
#41

При мен приключи сагата с ъпдейтите. Да спестя ден-два на следващите, които искат да извървят пътя. В крайна сметка за това са форумите, да си помагаме, а не да си траеме Tongue

1.От фабричния Злобулски фърмуер се минава на S5830XXKPH 2.3.4;
2.След това задължително трябва да се инсталне ClockWorkMod 4.0.0.9;
3.Инсталира се Cyano Ace RC 2 и след това RC 2.1 Updates;
4.И накрая се прави wipe data/factory reset.

Сега телефончето стриже в сравнение което беше. И да не забравя, има си български език.

Galaxy S6 - LP 5.0.2, Galaxy Note 8 - JB 4.4.2, Galaxy Gear2 - Tizen
Цитирай
#42

Пробвах KANG бетата и е много бъгава, не си струват проблемите, много неща крашват, сега дори и не иска да инсталира нови приложения, флаш плеара не можа да ми подкара нищо... CyanoAce не можах да го подкарам, телефона забива на надписа "Андроид" и до там... Та изчакайте още малко Wink

Xiaomi mi5 64GB
Цитирай
#43

Offtopic Lenks, отзиви за V6 Supercharged?
Цитирай
#44

Lenks написа:CyanoAce не можах да го подкарам, телефона забива на надписа "Андроид" и до там...

Преди да инсталнеш CyanoAce задължително трябва да си качил ClockWorkMod 4.0.0.9, иначе стои на надписа "Андроид" (не може да буутне).

Galaxy S6 - LP 5.0.2, Galaxy Note 8 - JB 4.4.2, Galaxy Gear2 - Tizen
Цитирай
#45

Kaчил съм всичко Wink Проблема не е само при мен

Xiaomi mi5 64GB
Цитирай
#46

Отдавна не съм влизал, заринах се с работа и не ми остана време дс ъпдейтвам. Таз вечер ще видя какво, къде и ще ъпдейтна. Ленкс, аз продължавам да съм с КАНГ, и нямам никакви грижи, а дори съм с RC1. И съм го инсталлвал върху 2.3.3 KPO.

Samsung Galaxy Watch 46"  •  Samsung Galaxy S10+  •  My Job: Web/UI & Graphic Design
Цитирай
#47

И аз съм с KANG и нямам ядове... Smile

Samsung Galaxy Ace | Imaginary ICS Final
Цитирай
#48

Значи, взехме Ace на жена ми и сложих KANG защото стоковия започна да лагва на втория ден. Проблемът беше, че KANG беше още по-лагав. Какво ли не пробвах и накрая открих ключа от бараката. От CyanogenMod Settings -> Performance -> CPU Settings настройката трябва да е минимум 254 и паметта да с оптимизация 18%(default). Телефона си лети. Smile

Xiaomi Note 3, SGS7
Цитирай
#49

netmonk написа:Значи, взехме Ace на жена ми и сложих KANG защото стоковия започна да лагва на втория ден. Проблемът беше, че KANG беше още по-лагав. Какво ли не пробвах и накрая открих ключа от бараката. От CyanogenMod Settings -> Performance -> CPU Settings настройката трябва да е минимум 254 и паметта да с оптимизация 18%(default). Телефона си лети. Smile

Аз не съм правил подобни гимнастики, телефона ми е с default настройките на CM7.1. Сложил съм най-новия KANG - RC1 от 10.10.2011. И лети, и грам не лагва. Не е от РОМ-а, според мен, проблема е бил някъде в телефона...

Samsung Galaxy Watch 46"  •  Samsung Galaxy S10+  •  My Job: Web/UI & Graphic Design
Цитирай
#50

Проблема няма как да е в телефона, защото като оправих настройките си лети...

Xiaomi Note 3, SGS7
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)