Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте!Вчера си взех Ноут 9.Засега имам малко въпроси.Направих регисттация за Ми акаунт,както си трябва-с телефон,с имейл,с друг за резерва.Обаче като влезна от Настройки,Ми акаунт,пише че сим картата не поставена или регистрирана.
И още,като пусна асистента-работи си,обаче долу пише че има още опции.Натискам Първи стъпки и ми казва да проверя връзката и нищо не се случва.Що така?
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей ,да не би въпросната сим карта да е без договор?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#3

С договор си е.
Цитирай
#4

(2020-08-23, 10:26:24)JuliusCaesar написа:  Здравейте!Вчера си взех Ноут 9.Засега имам малко въпроси.Направих регисттация за Ми акаунт,както си трябва-с телефон,с имейл,с друг за резерва.Обаче като влезна от Настройки,Ми акаунт,пише че сим картата не поставена или регистрирана.
И още,като пусна асистента-работи си,обаче долу пише че има още опции.Натискам Първи стъпки и ми казва да проверя връзката и нищо не се случва.Що така?

пробвай да влезеш тук примерно : https://c.mi.com/
или i.mi.com където се иска изпращане на смс до активираната карта
друго може да пробваш - спри телефона с активен профил, извади картата, пусни го и вкарай картата
Цитирай
#5

Тя картата си работи,нали набирам.Но си мисля да не е ограничена нещо,защото като натисна на приложението Инструментариум на сим карта и пише че не се поддържа.Картата е две годишна на А1.Иначе пък докато си правих акаунта,нали праща смс-получавах си го.На https://c.mi.com/ си влизам без проблем с номера.
Цитирай
#6

На практика и при мен се получава същият проблем и така и така не намерихме решение звънях и на оператора но без какъвто и да било успех!
Ако намериш начин за преодоляване на проблема драсни 2 реда?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#7

Това са глупостите на шайоми,нали колекционират и те информация,регистрират ти номера,демек пращаш им смс че този профил ползва този номер,държиш ги в течение с актуална информация за тебе.игнорирай
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)