Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

P10 Lite - не може да си качи системния ъпдейт
#1

Здравейте,

имам апарат Huawei P10 Lite. От доста време се опитава да качи System update, но си зависва на 0%

Ъпдейта е WAS-LX1 8.0.0.376(C432)

Пробвах с Wi-fi, на мобилни данни, рестартирах го и нищо. До скоро изчезваше само, сега от 3-4дни си виси една стрелка горе на бара и не изчезва, но и не започва да сваля.

Какво да направя, за да се ъпдейтне. Не съм пробвал все още с хард ресет, защото имам качена една служебна поща и трудно ще я синхронизирам после...
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-08-24, 10:16:24)Zhoro написа:  Здравейте,

имам апарат Huawei P10 Lite. От доста време се опитава да качи System update, но си зависва на 0%

Ъпдейта е WAS-LX1 8.0.0.376(C432)

Пробвах с Wi-fi, на мобилни данни, рестартирах го и нищо. До скоро изчезваше само, сега от 3-4дни си виси една стрелка горе на бара и не изчезва, но и не започва да сваля.

Какво да направя, за да се ъпдейтне. Не съм пробвал все още с хард ресет, защото имам качена една служебна поща и трудно ще я синхронизирам после...
Можете ли да проверите наличието на свободно количество вградена памет и рам памет на телефона - дали са достатъчни?

Изпратено от моят moto g 5G plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Internal Storage: 17.86GB/32GB
Memory card: 8.24GB/31.74GB

а въпросният ъпдейт пише, че е 331MB

Товест не би трябвало да е от това
Цитирай
#4

Пробвай с промяна на текста,от настройки дисплей,мисля че трябва да се направи малак.Бях чел някъде че при лите версиите има този проблем с ъпдейтите.
Цитирай
#5

Да имаше такава ситуация с Huawei Mate 20 lite, трябваше да се намали размера на шрифта, за да започне свалянето на обновлението. Твърдяха, че е изолиран проблем основно за Mate 20 lite. Но може да пробвате.

Изпратено от моят moto g 5G plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Намалявах шрифта, уголемявах го и не тръгва...
Цитирай
#7

Инсталирай си HiSuite на лаптопа и пробвай от там,изтегля се от тук
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)