Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сервиз за смяна на стъкло - Pixel 2 XL
#1

Здравейте, можете ли да ми препоръчате сервиз където могат да сменят стъклото на Google Pixel 2 XL? Предполагам, че е ок за цялата страна, ако се изпрати куриер, въпроса е да свършат работа. Ситуацията е следната - телефона е изпуснат и е с напукано стъкло на дисплея. Тъч скрийна и самия дисплей работят нормално. Има някакъв проблем и със слушалката, чуват се разговорите, но звука е леко променен и не е приятно (предполагам нещо се е разместило при изпускането). Това също ще трябва да се погледне. Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Да. Прeдлага се тук

 
Цитирай
#3

Погледни GT-mobile, намират се в студентски град, София. Имат сайт, там може да опишеш казуса, да питаш за цена и т.н. работят и с куриер. Няколко пъти съм оставал техника при тях, винаги са били много точни и бързи, хората имат много добро отношение, поне аз винаги съм получавал такова.

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай
#4

Принципно смяна на пиксел дисплей майсторите избягват, защото било специфично залепено и после не дават гаранция като ти сложат нов.Но разпитай.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Може да се обърнеш също така и в GSM Сервиз. Телефон:
+359 877 77 20 77 | +359 877 77 30 77

Адрес:
София, ул. Граф Игнатиев 13
между площад Славейков и
площад Гарибалди (срещу Orange)

 
Цитирай
#6

Благодаря, но засега не успявам да намеря решение. Gsm сервиз нямат налични части за Pixel, а GT-мобиле ми предлагат смяна на целия дисплей с тъч скрийна за ~400 лв. Просто не си заслужава.. ако успея да открия някъде да сменят стъклото, ако не здраве, така ще бъде
Цитирай
#7

Виж из olx ,има на части доста,взимаш дисплей и после при някой сервиз си плащаш слагането само

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Извинявам се, че пиша в темата но не искам да отварям нова. Имам проблеми с батерията на първия Pixel постоянно пада и се изключва. Правих няколко пъти връщане на фабрични настройки и явно проблема е в самата батерия. Иска ми се да пробвам със смяна първо(ако не към Pixel 4A 5G). От Варна съм и ще съм благодарен ако някой може да ме насочи към добър сервиз. Благодаря.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#9

Здравей,

Мога да ти сменя батерията, но съм в София.
Ако решиш по Еконт или Спийди, пиши ми на ЛС.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)