Анкета: Samsung S20 или Xiaomi Mi Note 10/Poco F2 Pro - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Samsung S20
53.85%
14
53.85%
Xiaomi Mi Note 10
11.54%
3
11.54%
Xiaomi Poco F2 Pro
34.62%
9
34.62%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung S20 или Xiaomi Mi Note 10/Poco F2 Pro
#1

Привет на всички!
Моля помагайте със съвет. Искам да сменя телефона, бях се спряла на Samsung S20 , ползвам само Samsung вече много години и са ми супер удобни. Обаче.... всички взеха да ме разубеждават, че не бил ок. Предлагат ми другите два модела на Xiaomi - Mi Note 10 и Poco F2 Pro. Видях ги на живо, ми тежки и големи са ми, но ми харесаха иначе. Та така...... моля препоръчайте ми един от трите  Angel
п.п. Не играя игри, ползвам стандартни приложения. Държа на добра камера, дисплей и бърза реакция на телефона.

Благодаря  Heart
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз лично ще препоръчам да се разгледа много хубаво софтуера на двата модела Xiaomi. След като свикнали със Самсунг е възможно да изпитате дискомфорт със софтуера на китаеца. Със S20 най вероятно ще изпитате недостиг на енергия в зависимост от ползването, но всичко друго му е на ниво.
Хубаво разгледайте телефоните, за да не се окаже, че по стабилната батерия на китайците ще е излишна, ако ползването на телефона ще е неприятно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • @nni
Цитирай
#3

Poco-то или самсунга, ксаомито не е в този клас. Реално и то ще ти върши работа, но определено покото и самсунга са по-добри. За камера може би самсунг, но там ще си с ексинос, а не снапдрагон. Лично аз, не бих си взел пак самсунг, и то само заради процесора. Дисплея на самсумг е най-добрия от трите и е повече херци, ще ти се струва уж, че работи по-бързо(целия телефон). Друг плюс на самсунга е водоустойчивостта, ако въобще е плюс за теб. За с20 също обещават 3 години ъпдейти, за другите два няма да има такава поддържка. Общо взето галаксито е най-доброто от трите, но пак лично аз не бих взел самсунга, а покото, и то само заради това недоразумение ексинос.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
[-] 2 потребители изказват благодарност на dada_ за това мнение:
  • @nni, valentyno
Цитирай
#4

Трябваше ми втори телефон наскоро, та взех едно Шиоми, за експеримента. Не коментирам хардуера и затова не уточнявам модела, но софтуера, особено откъм работа с няколко приложения едновременно не е добре. Изобщо. Наложи се спешно да го сменям и познайте с какво - S20+
[-] 1 потребител изказва благодарност на dardanov за това мнение:
  • @nni
Цитирай
#5

Софтуерът е добре, аз пък да кажа, до предпочитание и свикване е.

От трите, Самсунгът е най-добър, но за тези нужди предостатъчно ще е и шайомито, като най-слабо. Но двата китайски модела са и значително по-евтини от корейския.
[-] 2 потребители изказват благодарност на fifth_root за това мнение:
  • @nni, master89q
Цитирай
#6

https://www.youtube.com/watch?v=bfbyCTyHFo4
https://www.youtube.com/watch?v=58xXl597B_4
Виж тези две ревюта.
Samsung Galaxy S20 е водоустойчив, има стерео звук и 120Hz екран.
Xiaomi Poco F2 Pro е с по-добър чип, по-добра батерия, има преходник за слушалки и инфрачервен порт.
Това са основните разлики, аз бих избрал Poco.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • @nni
Цитирай
#7

(2020-08-24, 10:56:47)dardanov написа:  Трябваше ми втори телефон наскоро, та взех едно Шиоми, за експеримента. Не коментирам хардуера и затова не уточнявам модела, но софтуера, особено откъм работа с няколко приложения едновременно не е добре. Изобщо. Наложи се спешно да го сменям и познайте с какво - S20+

Дайте да видим кой модел на Шаоми сте имали. Беше ли еквивалент на S20+?

Лично аз съм с Поко Ф2 Про. Ползвам го от месец и не мога да кажа нищо лошо. Жена ми дори още е с Поко ф1, там също няма проблем.

Преценете какво търсите в един телефон и тогава избора ще е лесен.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
[-] 1 потребител изказва благодарност на hamilcar за това мнение:
  • @nni
Цитирай
#8

Samsung S20 е най компактен,но като минус, само батерията,4000 mAh и ще пада по бързо,иначе е най добър.От двете Xiaomi Poco F2 Pro е по добре.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • @nni
Цитирай
#9

Самсунга е твоя телефон.От това което имаш като претенции ,другите две ги изключвам.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • @nni
Цитирай
#10

И според мен самсунгът за твоите нужди ще ти допадне най-много, тъй като е и по-компактен. Недостатък е слабата батерия, но пък има бързо зареждане като другите, което означава, че за 20тина, 30 минути ще се е заредил наполовина.
Самсунгът има функцията за 120 херцов дисплей(тоест ще изглеждат по-плавни анимациите), но тази опция хаби батерията. Може да се спре от настройките, което ще увеличи животът й.
Като цена самсунгът се доближава до iphone 11, така че и той е вариант. Между двата самсунгът ще има доста по-добър дисплей, докато айфонът ще е една идея по-бърз, с по-добра камера и по-добра батерия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на the7one за това мнение:
  • @nni
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)