Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Copy e новата облачна услуга
#51

Не,няма как да инсталнеш там игра... за съжаление ;дд
Цитирай
Аксесоари
#52

А какви файлове мога да си съхранявам там?И забелязах ,че Дропбокса като свържа ГСМ-а със УСБ кабела автоматично ми прехвърля снимките на лаптопа в папка Дропбокс,а копи-то не ги прехвърля как мога да го направя и него така?
Цитирай
#53

Имаше някаква настройка в приложението дали да импортва нещо такова разгледай си настройките. Може да си съхраняваш всичко важно, което се притесняваш че може ако ти изчезне ако ти се срине харда например. Снимки, музика, документи, каквото решиш.

Регвайте се и правете покани, услугата е щедра. Но с измами няма да стане, изискват се уникални устройства!

[Изображение: Capture.PNG]

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#54

Всичко много хубаво, само не виждам важна функция като на Дропа да върне изтрит файл, има ли такова нещо?

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#55

PROXIMO написа:Имаше някаква настройка в приложението дали да импортва нещо такова разгледай си настройките. Може да си съхраняваш всичко важно, което се притесняваш че може ако ти изчезне ако ти се срине харда например. Снимки, музика, документи, каквото решиш.

Регвайте се и правете покани, услугата е щедра. Но с измами няма да стане, изискват се уникални устройства!

[Изображение: Capture.PNG]

И с измами си става. [Изображение: S5fXwVj.png]
Цитирай
#56

Някой знае ли дали ще добавят поддръжка на облака в Es File Explorer?

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#57

Виж във форума на ES дали има нещо или им пиши там да го добавят.
Цитирай
#58

Аз дори не знаех, че имат форум Lol . Проверх го. Някой ме е изпреварил и му казали, че планират да го слагат.
Ето темата http://forum.estrongs.com/thread-70514-1-2.html
Дано по скоро го сложат, защото вчера се регистрирах в Copy и много ми допадна! Ще е много удобно да се борави с облака през Es File Explorer.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#59

Да, за щастие току що разбрах, че в следващата версия на любимият ми Solid Explorer също ще го добавят (заедно с облаците Mega, Ubuntu и MediaFire). Похвално! :thumbup:
Цитирай
#60

айде и от мен едни 5 гиги Wink Cool Dance

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Цитирай
#61

За съжаление днес (всъщност на 03.02.2016) получих мейл,че Copy преустановяват дейност от 01.05.2016. Има указания как да се мигрира към OneDrive.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#62

Много лошо, видях го и аз, имам 600гб там и ми е мъчно.

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#63

https://forum.androidbg.com/showthread.p...0%B0%D0%BA

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай
#64

@Luke Netwalker, там изтървах навремето промоцията за 1ТВ, поне успях да направя 2 акаунта всеки по 100 GB. От 2015 предлагат само по 25 GB, но както и да го погледнем си е добре.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#65

Ако качвате само фотоси използвайте Flickr. 1Tb напълно безплатно Wink

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#66

@krassiy, аз изтървах и двете промоции, но и 25 ГБ е добре. Имейла ползвам отдавна и съм много доволен. Наскоро са добавили push. Преди няколко дена видях, че има и гласова услуга. Нещо подобно на Skype, но само като си влезеш в кутията. Могат да се избират и телефонни номера. Цените за България са 4-5 ст./мин. Трябва да се заредят мин. 100 рубли (около 1.30 лв). На път съм да се откажа от нахалния Google.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)