Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hearthstone: Heroes of Warcraft
#26

Благодаря Soul_Reaver номерът стана, но както по нагоре в темата колегата Azhen беше телефоните с PowerVR 540/544 GPU имат стабилен лаг и мен ме изхвърля от играта, но на един приятел пробвах и стана ок, всичко си върви като по вода няма забележки Smile

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
Аксесоари
#27

Така е ок , Благодаря Dance
Цитирай
#28

Колеги, кажете си BattleTag да цъкаме, че на мен ми стана скучно само Ranked и Арена.

SilentStorm#22836

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#29

Все още има проблеми с таблетите дори Sad. А някой би ли могъл да ми каже къде точно се слага кеша на телефон DOOGEE DAGGER DG 550? Ще съм ви много благодарен. Между другото открих подобна игра в гугъл плей, която смея да твърдя е също интересна. Играта се казва Етерлордс (Etherlords). Не знам дали е уместно да поствам тук линк към гугъл плей, така, че ето една снимка.

Нима искате да кажете, че аз дишам когато спя е едно и също с аз спя когато дишам?Защо гарванът прилича на писалищната маса?
Цитирай
#30

niki1999kir написа:Колеги, кажете си BattleTag да цъкаме, че на мен ми стана скучно само Ranked и Арена.

SilentStorm#22836

BlackFlag#2462 не я играя често , но съм навит да се пробваме Big Grin ще е забавно

HTC Wildfire - rooted s-off . ROM -  CyanogenMod.  7.1 .0.1 - buzz 2.3.7
HTC Desire X White - Rooted myONEdx+ RC1.0  4.1.1
Asus Memopad HD7 - Rooted Stock JB 4.2.2
Samsung Galaxy S5 SM-G900F - 5.0 Lolipop Stock Unrooted (still )
Цитирай
#31

(2014-12-22, 00:51:49)Soul_Reaver написа:  
kuki32 написа:Eто
[Изображение: Screenshot_2014_12_18_21_04_27.png]

И аз срещнах подобен проблем (Samsung Galaxy S4), но намерих работещ вариянт с ребилднато апк.

Заповядай !

Кажи дали е станал номера  :cheers:

Oooo ,човек благодаря ти много. Стана при мен и вече играя Smile Има лек лаг ,но е поносим .

Samsung GALAXY S4 GT-I9505 White Frost  @ Stock XXUHOE1 5.0.1 Lolipop
Цитирай
#32

Всички линкове в темата към апк-та/кешове не работят.

Някой не може ли да ъпдейтне с работещи такива?

Gunplay каза: Tелефона, DHD, ми прилича на тухла след тест за съпротивление на материалите. Smile
Цитирай
#33

Инсталирано по този начин, върви без проблеми на Galaxy S5 без забиване.
Цитирай
#34

(2015-01-10, 22:32:48)RG_PankO написа:  Всички линкове в темата към апк-та/кешове не работят.

Някой не може ли да ъпдейтне с работещи такива?

Моят линк си работи...проблема е в твоя телевизор  Visslar

Писането на латиница е като да пишеш с лaйна по стените. Чете се, но не е красиво.
Цитирай
#35

(2015-01-11, 18:23:29)SnooPDoG написа:  Инсталирано по този начин, върви без проблеми на Galaxy S5 без забиване.

Подобна статия намерих, скрийншотовете бяха същите.
Подкарах я и аз.

Имах проблем с логването - вадеше ми 404 not found за логин страницата на EU сървърите - работеше си за  NA/Asia, но си губих прогреса.
Свързах се с Customer Service на Blizzard, след няколко гимнастики това, което направи tech guy-a за да ми оправи проблема беше да lock-не акаунта и после да го unlock-не.
След тази операция login страницата ми зареждаше и вече си цъкам на 5 инчовия телфон.

Gunplay каза: Tелефона, DHD, ми прилича на тухла след тест за съпротивление на материалите. Smile
Цитирай
#36

Ето Апк и Дата за версията , която се ъпдейтна на 29.01.2015 :
ИЗТЕГЛИ ТУК

SG S10 Black Beauty
Важно е да можем да открием нещо позитивно, дори в най-лошата ситуация...
Цитирай
#37

Вече е пусната за телефони официално, но не е отключена за сваляне в България.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#38

Аз си я свалих без проблеми. Ето линк в Google Play.

nexus 6P
Цитирай
#39

Offtopic цъках я на лаптопа доста време, оказа се че в горните девизии си е чист PayToWin  Sad  Ама нормално ... "безплатно" и "Blizzard" няма как да вървят ръка за ръка  Big Grin

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай
#40

Не точно. Без да съм плащал съм стигал до legend. Арената е истината

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#41

Колко памет ми трябва ? Че нещо пише че нямам памет май ...? Имам 200мб свободна в телефона и 10 гб в sd-картата ....
Цитирай
#42

Играта е малко над 600 мегабайта, но заема 1,5 гигабайта.

Huawei P10
Цитирай
#43

Може ли да се излъже да се инсталира направо на картата?
Цитирай
#44

Пробвай с root на телефона - би трябвало да стане.

 
Цитирай
#45

Имам рут. Телефона е Xiaomi Redmi Note 4G/LTE. Кажи ми как да го инсталирам стъпка по стъпка на картата директно.
Пробвах преди време дръпнах апк и кеш сложих ги където пишеше, цъкнах апк-то и то изврещя, че нямам място. Място бол - към 30 гиги свободни на картата, на телефона имам 1 и малко. Обикновено инсталирам нещо и после го местя линквам на картата с ЛИнк2СД. В случая не става, целта е директно да го инсталирам на картата, а не да го местя. Как?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)