Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проследяване и подслушване
#1

Здравейте! Как мога да проследя и послушвам телефон, чрез друг телефон? Ако някой има идеи да коментира.
Цитирай
Аксесоари
#2

А ти защо искаш да го правиш?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Да и на мене ми е интересно защо искаш.
Цитирай
#4

Стига бе! Миналата седмица някой искаше да докопа съобщенията на жена си, сега някой иска да подслушва телефон, в скоро време сигурно ще питат и до банкови акаунти как да се доберат без въобще да се притесняват...

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#5

Искам да го пробвам без никаква причина
Цитирай
#6

To има много начини, но ще трябва и малко твоя намеса и на телефона, който искаш да следиш и подслушваш

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#7

Намесата ще я има и телефона ще го има
Цитирай
#8

Колега писах ти лично Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

Е, що па лично, пиши да знаем и Ние Smile

Xiaomi Mi A1 , Galaxy S IV I9515, Lolipop 5.1.1(CyanogenMod CM12.1) -Mtel, Galaxy Ace2 [4.4.2-KitKat] CM 11, Рено Меган II Grandtour -2006/1.6v V16/Fobos
Цитирай
#10

Мхм що на лично пиши тука.
Цитирай
#11

мен ме интересува приложение като cerberus
Цитирай
#12

Винаги се започва с едно питане ама защо искаш да подслушваш , кой ще подслушваш . Какво ви бърка не знам ,ако можете помогнете в противен случай само спамите

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#13

Нали знаеш че е подсъдно

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#14

Всеки си има глава на раменете и поема отговорността Wink

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#15

Заеби. Намери друга. Big Grin

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#16

То е така и аз примерно като отговоря кое и как и става като урок и после като те попитат от къде знаеш и се почва една... Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#17

Ми няма да му отговориш просто с това питане защо с кого и как  да не би да пада отговорността от теб ???

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#18

↑↑ Не ти схванах въпроса, ако е въпрос де Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#19

Подсъдно не подсъдно и аз искам да знам има ли такава програма освен церберус?Казвам го откровено ....програмата ще бъде инсталирана на телефона на сина ми който е на 13 години.Искам да знам какви ги върши по време на учебните часове.Ако можете помогнете

Pocophone f1
Цитирай
#20

Бях останал с впечатление, че въпросното приложение е за други цели, а не да следи какво прави собственика на телефона по време на час.

Sent from my MI4W

 
Цитирай
#21

Какви точно са другите цели?Може би ще е по добре да бях казал,че това му е 4 телефон и искам да знам кой го е намерил като бъде изгубен.Програмата си е програма и се ползва за каквото ти е нужна стига въпросната да го предлага.

Pocophone f1
Цитирай
#22

Аууууууууу, колко принципни хора има тук!!! Човека ясно е формулирал въпроса си, а вие се правите на интересни. Ако не знаете просто кажете не знаем по лесно е от толкова много буламач. Освен Церберус има доста програми които го правят. Наричат се anti theft чукни в Плай сториджа и ще ги намериш.

Samsung Galaxy S10 plus SM-G975F Android 9.0 ядро 4.14.85 - 15672611  компилация PPRI.180610.011.G975FXXU1ASKA
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)