Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

видео стрийм от телефон ,,CAT S41,, към Chromecast Ultra
#1

Здравейте! имам следния проблем : След като свържа телефона към Chromecasta  Ultra с Wifi ,и на екрана се появява десктопа на тела, до тук добре няма проблем. Но след около 10 или 15 сек. екрана на телевизора замръзва при едно положение, пускам си филм и говора  работи на телевизора, но картина няма . Ползвам различни плеари като: МХ Player, KMPlayer но ефекта е нулев. Телевизора е Toshiba и не е Смарт, сега  не знам дали проблема е от самия телефон,  защото имам една Xperia Z и при нея този проблем го нямам, може би защото е рутнат не знам. Не мога да рутна ,,CAT S41,, защото още няма руут за този модел, а и не мога  да му отключа буутлаудера. Иначе клиповете от Yootube ги стриймва без проблем,интересно как и аз не знам. Та, ако някой има идея по въпроса къде може да е проблема, нека сподели .Благодарско предварително !
Цитирай
Аксесоари
#2

E, как па никой не драсна нещо по въпроса. Може би е не решим проблема ? Както и да е със здраве ! Smile Wink
Цитирай
#3

Стриймването от YouTube е отделно от Стриймването на видео файлове Smile
Цитирай
#4

Свързано е с протоколите или хардуера на телефона. Защото при стримване на екрана,а не от приложението на тубата, например, се изисква повече ресурс.
Щом ти върви от друг телефон изключвам проблемът да идва от Интернета или пък от Хромкаста, т.е. най-вероятно е от устройството.
Цитирай
#5

Благодаря за мненията, и аз така си мисля, че най вероятно е хардуерен проблема ! Но все пак ще пробвам да потърся някой транскодер, за да видя дали пък не е от видео файловите формати, и ще има ли ефект. Вие как мислите ? Rolleyes Android
Цитирай
#6

Сложи си bubble upnp и си готов.
Цитирай
#7

Благодаря приятелю, сега ще го изтегля, и ще пробвам! Дано се получи най сетне.
Цитирай
#8

Тази програма е номер 1.имам я платена с руут и xposed върши чудеса
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)