Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

На 99% няма да можеш ! ТД то е мисля с..... проста помпа на дизела, а там няма какво да се гледа !А останалата кола ако има нещо клима ...и т.н е по система VAN !Просто мисля, че нищо няма да ти свърши работа !
Цитирай
Аксесоари

Мерси, Ind1! Докато чаках отговор намерих тази букса под волана. Но явно няма да върши работа.

Nokia 7.1, Андроид 10
Цитирай

Колега, на тези снимки си личат интерфейсите на въпросните адаптери, линквам само за ориентир:
http://www.ebay.com/bhp/bluetooth-obd2-adapter-android

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Пак повтарям с 1.5 няма КАН и т.н !Махни ги тия снимки и дрънкане ! Пробано е бе хора !А за Пежото ...куплунга е стандартен НО PSA група е с VAN система за комуникация момчета и момичета !Имам и торкю платено и диагностична система за ПСА !От небето до .... майн.... е разликата!Решавайте защо са придобити грешките във вашите машини а не с какво да ги триете !
Цитирай

Това че не поддържа някой протоколи за комуникация , неозначава че неработи. Аз съм с версия 1.5 и си работи съвсем коректно.Пробвал съм го на 5-6 коли и каквато информация излиза от обд2 букстата си я разчита.На пежо партнер 2006г дизел, наистина неработи.
Цитирай

Здравейте и от мен.
Имам Mercedes W202 C180 1996.
Бихте ли ми казали кои протоколи ще могат и кои няма да могат да се прочетат ако евентуално си купя блутуут адаптер?
Цитирай

Нищо няма да прочетеш и видиш!
Цитирай

lnd1 написа:Нищо няма да прочетеш и видиш!

А на W202 - c250 combi 1998 ще работи ли Smile
Също ако може да питам и къде му е OBD букса
Цитирай

ddnnp1 написа:
lnd1 написа:Нищо няма да прочетеш и видиш!

А на W202 - c250 combi 1998 ще работи ли Smile
Също ако може да питам и къде му е OBD букса


За мерцедеса след 2003-2004г може би ще видиш мещо до ...това нищо няма да стане
Цитирай

Как стои въпроса с W210 2001 г 2.2 CDI

EXTREME
Цитирай

При мен на MB w220 1999 работи идеално - живи данни, четене и триене на грешки. Но най-добре е да се пробва, адапторчето не струва милиони, моето го взех 20-30лв. от Ebay, купиш си и програмата от Play Store, за сега само
на Renault Twingo 1998 не ще да ми тръгне.

Lenovo A850 ~ 4.2.2 ~ MIUI-4.8.8 ~ 16GB Adata Class10
Цитирай

за колегите малко информация който имат тези коли имах сеат ибиса 99 год 1.9чист дизел обаче адаптарчето нещеше да чете нищо,смених колата с волксваген пассат 2002год 1.9 дизел тди и всичко е наред чете си всичко живи данни от двигателя
Цитирай

dobrishinov написа:Готов е преводът на програмата,
1. влизате през някакъв файлов мениджър където сте я инсталирали програмата и има папка .torque
2. там поставяте този файл https://app.box.com/s/icsjitis3legyfmu7gkp Smile може да го отворите с ноутпад и да го редактирате там където има грешки или несъответствия при запаметяването избирате да се запише като utf-8 и със същото име, преводът е направен набързо и има нужда от корекция, може да споделяте и на ЛС какво да бъде променено Smile
Благодаря, колега!

Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай

разрових се за последната версия (1.8.8), но не можах да я открия.
Някой може ли да я намери?
Цитирай

а от къде да си купя работещо устроиство за мазда 3 2006г. 1.6 тди и волкваген тоурег от 2007,ако имате работещи и знаете от къде да си закупя ще съм много благодарен

Samsung Galaxy S4 GT-9505-black neo hibrid- 32GB samsung pro class 10, Samsung Galaxy note 10.1, Allview AX2 Frenzy- 16GB samsung pro class 10, (HTC Wildfire S , Nokia E71)-dead
Цитирай

От eBay. Аз си поръчах и чакам доставката. Цената е $7.
Цитирай

В продавалника е валяло от такива. Плюсовете - бързо, можеш да тестваш; минусите - малко повече от 7$, но за 20-25лв. гледам се намират. Освен това мисля, че някой във форума продаваше, но не си спомням кой... Дано съм бил полезен Smile

HTC M9 - 7.0 Nougat
Цитирай

Ще се опитам да обясня какво точно да направите, за да няма повече тъпи въпроси:

1. Потърсете в колата си буксата на ECU-то. На повечето коли са някъде под волана, покрити с някакво капаче. На някои Алфи са в жабката.

2. Вижте добре колко дупки има. Стандартите са два - OBD и OBD 2, като първия има 10 дупки, а втория 16.

3. Потърсете в Prodavalnik такова устройство. Моето го взех преди няколко дни и с доставката ми излезе 25лв.

4. Теглите Torque и въвеждате приблизителните данни на автомобила - кубатура, вид гориво, тегло с шофьора, горивото и всичко останало.

5. Слагате устройството в буксата на колата и палите. Трябва да светнат лампичките и след това телефона да иска да се сдвои с някое устройство.

Вече си следите данните на колата в реално време. Много полезно е, че намира грешки в двигателя и може да ги трие. Работи на Peugeot 406 2.0HDI и Ford Fiesta 1.25/Puma 1.7 (с еднакви букси са).

[colour=orange]HTC Desire X[/colour] [colour=blue]Jelly Bean 4.1.1[/colour] [colour=green]Sense 4+[/colour]
”Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?”
Цитирай

Аз прерових целия телефон и не мога да намеря папката Torque. Единствено намирам Torque logs.

Може ли помощ ? Има ли как да търся по име във файловете Smile Или по някакъв начин от самото приложение да видя къде се е инсталирала програмата ?
Цитирай

Програмата ако се е инсталирала трябва да има иконка в менюто - пише OBD на нея.
Иначе в Torque logs се записват файловете, които са малко безполезни за мен. Показват само някакви числа, които не приличат на стойностите по време на каране - всички числа са около 10...

[colour=orange]HTC Desire X[/colour] [colour=blue]Jelly Bean 4.1.1[/colour] [colour=green]Sense 4+[/colour]
”Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?”
Цитирай

А как да видя къде е инсталирана Smile Аз дори я ползвах днес, но искам да сложа бг превода който е направил колегата, но не намирам инсталационна папка никъде. Телефона ми няма руут. Ноте2

П.С. Свалих нов файлов мениджър и я намерих :-) Браво за превода :-)
Цитирай

Колеги може ли друг линк за версия 1.8.8, че тази нещо ми се бъгва.
Благодаря
Цитирай

Някой пробвал ли е програмата на Ford Fiesta Titanium 1.25 60kw 2009г. и ако става с какъв блутут и от къде да си го закупим?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

На Форд Фокус 2012 работи. Предполагам и на Фиестата ще работи. Иначе от eBay си купих един син конпактен bluetooth Elm 327 за $8.
Цитирай

и аз си закупих един за 7,49€ да видим дали ще стане.
ELM327 v2.1 Bluetooth OBD2

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)