Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

bumbau11 написа:Имам 1 въпрос
Изтеглих я на Е то от Google PLay и върви учудващо добре.....без лаг и т.н
Ето го и въпроса:
Има ли начин да играя по 1-2 мача на ден без да я купувам или да пиратствам....Аз я изтеглих ,заради Ultimate Team,
защото обичам да съм мениджър да си правя отбор и т.н

1вия пост има линкове :capitulation:

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай
Аксесоари

имате ли линк за версия 1.3.4 ?
.....ПС
няма значение.. вече си я купих!

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай

Имам червен картон и не знам как дго оправя ако някой ми каже как ще съм му много благодарен

AKRON Tab Seven duo android 4.1.1 16GB
Цитирай

mdjurov написа:Кеша/оbb/ за FIFA 14 by EA SPORTS v1.3.2 Full ,можете да свалите от тук: http://www.apkmania.com/2013/11/fifa-14-...2-apk.html :thumbup:

Koлеги някой да има кеша и апк файла на тази версия,защото линка не работи.А ако имате и на по-новата също става Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Някой има ли 1.3.4., която да работи? Изгубих около час в пробване на различни версии. Най-често, като натисна "check for existing purchase" не ми отключва нищо...

iPhone 6S+
Цитирай

Някой да качи apk-то, че линковете от първият пост вече не работят Sad

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 -> Huawei P30 Pro VOG-L29
Цитирай

Lorddarkar написа:Някой да качи apk-то, че линковете от първият пост вече не работят Sad

Ако търсиш версията от първия пост има я и в Замунда кракната,ако тук не ти отваря линковете.Дано тук поне някой качи последната версия,макар че не виждам да има големи разлики :huh2:

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

d3 написа:Някой да е намирал 1.3.2 версията ? И дали знае дали там трансферите работят Tooth

Моят проблем с трансферите е:

Играчът се продава за 600 000. Когато искам да го купя е въведена сума 300 000. Аз ръчно сменям на 800 000, но то си добавя рандом сума, примерно: 450 000. И винаги отказват. За да купя 1 играч трябва да ме отрежат поне 6 пъти, докато се стигне до желаната сума. Бюджета ми е 3 000 000, не е като да нямам повече от рандом-въведеното. :capitulation:
Колега как ги сбра тия 3 мил. бре ?

GT-I9300 | Xperia Z3 BLACK -Stock 5.1.1 Lollipop
Цитирай

колеги линкче за кирията да цъкам кик офф ? че не ми отваря онзи на 1ва страница :v

Xiaomi RedMi Note III Pro. 
Цитирай

В отговор на момчето над мене аз съм с тази от замунда и си върви гладкоSmileАз имам въпросче прочетох цялата тема никаде не видях отговор играе ми се турнирче Шампионска лига както на pro evolution soccer има ли го като опция този турнир някаде въобще?
Цитирай

keyta123 написа:В отговор на момчето над мене аз съм с тази от замунда и си върви гладкоSmileАз имам въпросче прочетох цялата тема никаде не видях отговор играе ми се турнирче Шампионска лига както на pro evolution soccer има ли го като опция този турнир някаде въобще?

Няма опция да играеш шампионска лига и уефа.Това си е лицензирано само за ПЕС и може би за това.

Prestigio 5504 Duo Наща система 4.4.2
Цитирай

bahko1979 написа:
keyta123 написа:В отговор на момчето над мене аз съм с тази от замунда и си върви гладкоSmileАз имам въпросче прочетох цялата тема никаде не видях отговор играе ми се турнирче Шампионска лига както на pro evolution soccer има ли го като опция този турнир някаде въобще?

Няма опция да играеш шампионска лига и уефа.Това си е лицензирано само за ПЕС и може би за това.
Язък за хубавата графика без този турнир направо се отказвам да я играяSadА дали има вероятност ПЕС14 за андроид скоро време да се появи?
Цитирай

За iOS има шампионска лига + мулти с приятели в оргин + мулти с рандом играчи в оргин - кога ще има и за андроид тия екстриб???
Цитирай

Ъммм за ква графика говорите ? Мен лично за 1.4гб не ме грабва толкова графиката. Избрах си за отбор Ливърпул, и като видя Суарез как са го направили ... Освен ако няма някалва опция за подобряване, и аз да не съм я забелязал :V Трябва пак да си я тегля значи , за да играя свободни мачове и турнири, или да си я закупя . Няма ли накакъв отделен файл ,че да не тегля цялата игра ?!

Xiaomi RedMi Note III Pro. 
Цитирай

CosmicGate написа:Ъммм за ква графика говорите ? Мен лично за 1.4гб не ме грабва толкова графиката. Избрах си за отбор Ливърпул, и като видя Суарез как са го направили ... Освен ако няма някалва опция за подобряване, и аз да не съм я забелязал :V Трябва пак да си я тегля значи , за да играя свободни мачове и турнири, или да си я закупя . Няма ли накакъв отделен файл ,че да не тегля цялата игра ?!
тука за играчите лицата им прав си много грозно направени.. иначе всичко друго от към графика си е изпипано
Цитирай

Рядко цъкам играта, за това съм с фрий версията от гугъл плей , та искам да попитам, в пълната версия, можете ли да си гледате повторенията на головете ? Преди малко заковах такъв гол на World Class с Давид Вия срещу Валенсия , че даже и Ибрахимович може да ми завиди 3Smile

Xiaomi RedMi Note III Pro. 
Цитирай

Значи на Free версията също може...След гола горе в дясно погледни има камерка - цъкаш и си го гледаш. Мoже и да го запазиш и да го гледаш и друг път, но гол който си вкарал и не си запазил и на двете версий не може да си го гледаш след мача да речем.
Цитирай

може ли някой да цъкне апк Smile

Samsung Galaxy Ace GT-S5830
Цитирай

bumbau11 написа:Значи на Free версията също може...След гола горе в дясно погледни има камерка - цъкаш и си го гледаш. Мoже и да го запазиш и да го гледаш и друг път, но гол който си вкарал и не си запазил и на двете версий не може да си го гледаш след мача да речем.
Ъммм, къде да го гледам ? Като го запазя пише нещо от сорта на "You can watch it later on replay theater" , но нещо не виждам къде е това :/ Версията ми е свободната без възможност за kick off , manager mode и etc . Сега ще си я пусна пак да погледна , но мисля, че нямаше нищо такова.

Edit : направих си профил в това EAS FC и ми ги показа най-накрая. Лошото е , че имам само 4 свободни слота :/

Xiaomi RedMi Note III Pro. 
Цитирай

мога ли да разцъквам с приятели мултиплеър някакси?
Цитирай

dobs7z написа:мога ли да разцъквам с приятели мултиплеър някакси?
Не.
Цитирай

как да пусна да играя световното
Цитирай

Не мисля че може.

Huawei P8 Lite | iPad Air 2
Цитирай

Как да трансверна някой играч в моя отбор примерно messi или Ronaldo на Menager mode плс кажете :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

Samsung S Advance GT-I9070 
Samsung Galaxy NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

в версията за андроид може ли друг клуб да ми предлага оферта за да съм мениджър,че във тази за комп може. благодаря предварително :thumbup:
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)