Оценете темата:
  • 17 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт

Може ли някаква връзка с написаното, че не виждам да са писали нещо такова?
Цитирай
Аксесоари

(2015-04-06, 16:44:30)NoMaD написа:  Както и липса на оптическа стабилизация на камерата като такава. Или съм в грешка? Visslar

Да, и тази липса е има. но е факт, че цифровите стабилизации на Iphone и Sony са по-добри. Колкото и да е странно, разликата е минимална почти никаква с или без оптическа, затова са я махнали, за да не оскъпява телефона.
Цитирай

След ъпдейта на Widgeta за часовника,дето го показва по различен на lock screna ,защо при отключена клавиатура не го показва така а по старому,или при мене е само така ?

HTC One m7 (silver).....; ; ...... HTC One m9 (gray)....
Цитирай

(2015-04-09, 12:55:21)abjabj написа:  След ъпдейта на Widgeta за часовника,дето го показва по различен на lock screna ,защо при отключена клавиатура не го показва така а по старому,или при мене е само така ?

Локскрийн-а използва отделна тема за часовника, HTC го направиха като отделен модул ( както Gallery например ) в GPlay, за да можем да получаваме по-бързо нови екстри без да има нужда от цялостен ъпдейт. В този дух, часовника в отключен режим си ползва уиджет-а от Sense 6,  а ъпдейтнатия модул за lockscreen-a използва променената визия на Sense 7. 
Цитирай

(2015-04-09, 08:23:24)killingtime написа:  Може ли някаква връзка с написаното, че не виждам да са писали нещо  такова?

http://picbg.net/u/50079/42413/794807.png


Цитирай

Да не са го изтрили , защото не го намирам написаното ?
Цитирай

Нз баце има два варианта или е поверителна информация или съпорта се объркал.
То пише колко часа е стоял поста когато съм го снимал.


Цитирай

при мен времето в локскрйна изчезна,пише:времето не е достъпно???

HTC ONE BLACK
Цитирай

Работи си, днес залеза ще е в 20.02 ч.

 
Цитирай

това да но времето до часовника не ми излиза

HTC ONE BLACK
Цитирай

Най-вероятно защото си пътувал и не може да ти определи правилно локацията и да покаже времето за нея.

искам = мога
Цитирай

брато оказа се адски прав,зададох да определи с висока точност местоположението ми и веднага се появи

HTC ONE BLACK
Цитирай

Колеги, моля помагайте! Днес си получих телефона от сервиза ( на кратко, сменяли са платката до колкото разбрах ) та телефона ми се върна брандиран от всякъде към AT&T, с андроид 4.4.2, версия на софтуера 4.18.502.7 и CID CWS_001. Има иконка в менюто с настройките за ъпдейт но като цъкна да провери за ъпдейт пише че НЯМА! Направих му хард ресет, какво ли не, няма и няма ъпдейт....има ли начин да го ъпдейтна без да руутвам, флашвам и други системни бъзикания? Smile Благодаря предварително!
Цитирай

(2015-04-15, 13:16:10)emancipaciq написа:  Колеги, моля помагайте! Днес си получих телефона от сервиза ( на кратко, сменяли са платката до колкото разбрах ) та телефона ми се върна брандиран от всякъде към AT&T, с андроид 4.4.2, версия на софтуера 4.18.502.7 и CID CWS_001. Има иконка в менюто с настройките за ъпдейт но като цъкна да провери за ъпдейт пише че НЯМА! Направих му хард ресет, какво ли не, няма и няма ъпдейт....има ли начин да го ъпдейтна без да руутвам, флашвам и други системни бъзикания? Smile Благодаря предварително!

Според мен потърси за оригиален софтуер , дръпни си го и го инсталирай ръчно чрез кабел. В XDA има със сигурност , но в момента нямам време да погледна и да ти дам линк .. :/ Wink
Цитирай

Колеги, при Андроид 5 , винаги ли след хард ресет на телефона ви се появява това Android is upgrading, все едно си ъпдейтнал системата с по нова?
Цитирай

Да, винаги при първо стартиране.
Цитирай

(2015-04-15, 19:58:23)beerfly написа:  
(2015-04-15, 13:16:10)emancipaciq написа:  Колеги, моля помагайте! Днес си получих телефона от сервиза ( на кратко, сменяли са платката до колкото разбрах ) та телефона ми се върна брандиран от всякъде към AT&T, с андроид 4.4.2, версия на софтуера 4.18.502.7 и CID CWS_001. Има иконка в менюто с настройките за ъпдейт но като цъкна да провери за ъпдейт пише че НЯМА! Направих му хард ресет, какво ли не, няма и няма ъпдейт....има ли начин да го ъпдейтна без да руутвам, флашвам и други системни бъзикания? Smile Благодаря предварително!

Според мен потърси за оригиален софтуер , дръпни си го и го инсталирай ръчно чрез кабел. В XDA има със сигурност , но в момента нямам време да погледна и да ти дам линк .. :/ Wink
Изтеглих RUU-то от тук - http://www.htc.com/us/support/htc-one-att/news/ и следвах всички стъпки но по време на ъпдейта ми казва че това не е правилното RUU за моя телефон, да потърся правилното и да инсталирам него....  Bu
Цитирай

нарушение - т. 8 от Правилата на форума:
8. Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено.
==========
Пробвай от този линк дали ще успееш да го инсталираш. Не знам обаче дали няма да е кодиран софтуера. Голяма тъпотия е да ти сменят според мен платката с такава на АТ&T... Smile Smile 

http://forum.xda-developers.com/htc-one-...u-t3070978
Цитирай

Здравейте,може ли актуален линк съдържащ софтуерен ъпдейт за M7 до най-новата версия.Става въпрос за ъпдейт от 4.4.2 на телефон купуват от Ebay - преполагам,че това е някаква международна английска версия?
Цитирай

Предположенията не работят. Всичко е в детайлите, за съжаление. Заключен ли е S-ON телефона, или е фабрично отключен. Ако е дошъл от Сингапурската фабрика, там е бил фабрично отключен до S-OFF.
Какви са му вътрешните CID (Carrier ID) и MID (Model ID), също е важно, понеже във фабриката не ги сменят и двете, и понякога се разминават. На мен ми се наложи да сменя вътрешния MID, защото беше останал този на AT&T, и не позволяваше ъпдейт. Провери с команда във fastboot, изпълнена в Command Prompt с "Run As Administrator..."
fastboot getvar all - всичко, известно за телефона, се извежда на екрана

Едва след като споделиш получените данни, поне важните от тях, ще може да ти се даде добър съвет. Smile
В подписа ми има RUU файлове, но за да работят, точно определени правила трябва да са спазени.
RUU за Европа вървят само при Европейски CID и MID, и при заключен bootloader.
Цитирай

Колеги може ли да ми кажете защо връзките в Blinkfeed от Facebook не ми се отварят с приложението, а през браузъра? До сега не беше така? Нищо не съм правил или променял?

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

При мен някои се отварят в браузъра, други в приложението. Не е ясно защо.
Цитирай

при мен ме пита с какво да се отвори

HTC ONE BLACK
Цитирай

Ъпдейта на галерията е чудесен. Браво.

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Здравейте колеги и приятели! На скоро си обнових "мозъчето" на умнофона HTC One (m7) и до тук всичко изглеждажеше да е добре, но не. На някой да му е направило впечатление като набирате номера, че се чува по силно от преди? Имам и проблем със свързването на телефона с телевизора чрез Miracast. Четох насам натам че е от последната версия на сенс 6.0. Казват че имало възможност да се върнеш на предна версия на сенс 5.5 - някой може ли да помогне относно това, защото в нета инфото е много и различно. Телефона нито е отключван нито рутван някога. Трябва ли да го правя, че да върна предна версия или ... Благодаря Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)