Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROOT/CWM-TOUCH] Galaxy S2-Plus i9105
#26

Здравейте!
Флашнах си машинката с 4.2.2 много съм доволен от Андроида. Въпроса ми е по същия начин ли се руутва тази версия на андроид. И защо след като си руутнах 4.1.2 имах SU права, но неможех да влизам в CMW, а само в заводското recovery?
Поздрави Колев. Wink

Xiaomi redMi Note 3 PRO 3/64GB
Цитирай
Аксесоари
#27

Намерих само готов 4.2.2 prerooted. Така, че ако искаш си флашвай него, засега не виждам отделно само root за 4.2.2:

https://hotfile.com/dl/242360354/5db7129....html.html

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#28

Пробвах по описания тhttp://www.droidviews.com/how-to-root-an...gt-i9105p/ тук начин и се получи. Android

Xiaomi redMi Note 3 PRO 3/64GB
Цитирай
#29

При мен не се получаваше флашването на CMW Recovery. Пробвах няколко пъти
Накрая стана но по друг начин, може да го добавите в първата тема.
Та след като на Один изпише PASS трябва да изкарате батерията на телефона, а не да го рестартирате.
Аз си спрях Один-а, изключих кабела и изкарах батерията. След това стартирах в рекавъри мод и се получи.
Цитирай
#30

И при мен не се получи със CMW Recovery на 4.2.2 а със ето това "Jerry_recovery",иначе ъпдейта на SU си е същия.
http://dfiles.eu/files/inkwzqnp7

Аз съм Скорпион и ако се наложи да те ужиля,то ще го направя с удоволствие.
Цитирай
#31

Сега 4.2.2 по същия метод ли го рутваме? Че искам да си сложа triangle away да зануля брояча. Иначе 4.2.2 много добре се държи. Добре, че четох и направих хард ресет преди флаш, че доста може да се омаже. .


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#32

rapara76 написа:И при мен не се получи със CMW Recovery на 4.2.2 а със ето това "Jerry_recovery",иначе ъпдейта на SU си е същия.
http://dfiles.eu/files/inkwzqnp7
Също силно препоръчвам Jerry recovery при рут на 4.2.2. Готиното при него е че се навигира директо с тъча Rock

Alcatel One Touch Idol 6030x root
LG G3 6.0 stock Huawei MediaPad T1 root + Asus MeMo Pad HD 7 root


Цитирай
#33

Имам проблем с RECOVERY-o ... не мога да направя Full Wipe Factory RESET.. просто не ми позволява самото RECOVERY.. No No No.. няма YES????? Моля за съвет.. или ако има действащи кодове за RESET.


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай
#34

Ако е малък екрана на телефона, просто не го виждаш - скролни надолу.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#35

На Рековерито екрана бил малък... :thumbup: Мерси мн. не знаех че става така при тия версии на CWM.


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай
#36

От Пловдив съм , ако някой може да ми root-не телефона ще му платя за добрата работа.
Цитирай
#37

Ако инсталирам 4.2.2 , а все още имам гаранция за телефона, гаранцията отпада ли ?
Цитирай
#38

Ако сложиш стоков ROM с ODIN, гаранцията си остава. Ако root-неш телефона, на която и да си версия, гаранцията отпада.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#39

Още едни глас за Jerry recovery при root на 4.2.2 - стана от първия път. При опитите със Цианоген въобще не влиза във рековъри режим, въпреки че изписа в один ПАСС и всичко мина гладко там.
Цитирай
#40

Ъмм, въпроса ми може да е малко глупав, но не съм много на ти със смартфоните Big Grin . Та въпроса ми е какви са плюсовете и какви минусите на това да си root-на смартфона?
Цитирай
#41

Ми след като не знаеш има само плюсове да НЕ го правиш.
Цитирай
#42

Пичове , знам че последно 2013 сте влизали ама моля ви, нов съм в това root-ване обяснете ми след като даде Зелено в Odin, каква е тази "позната" комбинация за да си роотна и аз тела Sad
Цитирай
#43

За да флашнеш с Один се влиза в DownloadMod (Home+Power+Volume Down)

За да влезеш в Recovery (Home+Power+Volume Up)

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#44

еми стана.. ама с други файлове.. и с друг odin.. се пак наистина благодаря ! (:
Цитирай
#45

С какви файлове стана колега,че мисля довечера да руутна.С 4.2.2 съм.За първи път ще руутвам ама то за всяко нещо си има първи път Smile Ако ли не ще пробвам с файловете от темата.

ппп мдаа знам си аз че няма да е толкова лесно Sad сложих с один фйла от първия пост светна си зелено пасс и до там не влиза в никакво рековери само се появява надписа самсунг галакси и толкос.И батерии махах и нищо.....Оп сори има развитие телефона запали,обаче влиза само в андроид рековери,точно както при колегата мавруд.А правя всичко по неговия начин.

>>>>> Такааа значи получи се накрая след половин час ровене в XDA благодарско за което :thumbup: Обаче може би защото съм новак във това но има разлики спрямо описанието от първия пост.CWM го сложих със Jerry recovery от предните мнения но НЕ се разархивира.В один (3.07) на PDA се посочва директно архива,нз може и да го знаете това но не съответства на инструкциите които четох.Всичко друго е точно както е написано и вече съм със руут :cheers:

Samsung Galaxy Wave GT S8500 ---- Samsung Galaxy S2+ ------- Huawei P8 Standart ---------Huawei P20Pro
Цитирай
#46

При мен нещо не става, инсталирах recovery-то и след това superSu.zip не иска да се инсталира, дава грешка... Има ли някакъв проблем, щом съм инсталирал само recovery-то, и какъв може да е той? Благодаря Smile

Edit: Роот-нах го с Jerry_recovery, стана много бързо и лесно. И да ви питам има ли как да направя на device status: да пише official, за да си получавам ъпдейти ? Благодаря!

Samsung Galaxy J5 2015 Stock 6.0.1
Samsung Galaxy S II Plus Stock 4.2.2
Samsung Galaxy Tab II 7" Stock 4.2.2
Цитирай
#47

SuperSU-v2.16
Status: Stable
Има и по-нови версии които са все още BETA Version: http://forum.xda-developers.com/apps/sup...5-t2868133


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай
#48

Слагам CWM мод с один махам батерията, натискам 3те копчета да вляза в клок менюто, но се появява рековери меню и немога да инсталирам superuser от сд картата.Телефона е самсунг галакси с2 плюс упдейтнат до 4.2.2. , моля някой колега да помогне, защото ще го хвърля през прозореца ;д
Цитирай
#49

Една тема е достатъчна... не е нужно спамиш.
https://www.youtube.com/results?search_q...xy+s2+plus


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай
#50

Има ли разлика дали ще слагам рекавъри/руутвам 4.1.2 или 4.2.2? В смисъл фйловете едни и същи ли са? Във 4pda гледам, че на всички cwm/twrp пише 4.2.2.

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)