Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skype статуса е винаги Online
#26

NoMaD написа:
Lam3r4e написа:Мисля, че старите версии не работят вече...
Кои по-точно? Аз съм на 3.2.0.6673_v.19 работи без проблем. :proud:
Не се logout-вай, след това няма да работи вече Smile

PS: Взимам си думите назад, не ти бях прочел поста, че е моднат Smile
Цитирай
Аксесоари
#27

NoMaD написа:
Lam3r4e написа:Мисля, че старите версии не работят вече...
Кои по-точно? Аз съм на 3.2.0.6673_v.19 работи без проблем. :proud:
Ще ми дадеш ли тази версия на скайп, че тези нови версий са много зле.Пробвах да я изтегля от руския сайт но не ми дава.
Ще съм ти благодарна много ако ми помогнеш за да си инсталирам работещ скайп.
Цитирай
#28

geri_26 написа:Пробвах да я изтегля от руския сайт но не ми дава.
Ще съм ти благодарна много ако ми помогнеш за да си инсталирам работещ скайп.
Направи си регистрация на сайта, за да можеш да си сваляш файловете от там.

 
Цитирай
#29

Ето ви моднато работещо апк -

https://www.dropbox.com/sh/n6nfv06xogesk...catua?dl=0

Xiaomi Redmi 6 pro
Цитирай
#30

Много благодаря за файла.
Цитирай
#31

Привет

Изгледайте това клипче

http://www.youtube.com/watch?v=4sfinRO74lA

макар и на първо време да ви се стори не по темета !

Iphone 5s / Xiaomi MI 4
Цитирай
#32

centur написа:
draganoff написа:Колега не си прав. И при мен и при баща ми, винаги цъкаме на Sing out и винаги си оставаме на линия.

Решението е в полето за изпращане на текст (без значение на кой контакт в Skype):

/showplaces - показва местата, където си log-нат
/remotelogout - излизаш от всички места и вече няма да си постоянно online


При мен по този начин стана :cheers:

Nexus S with GINGERBREAD 2.3.7 based on CyanogenMod 7.1 + Matr1x kernel up to 1.3gHz
Цитирай
#33

Здравейте нещо съвсем развалиха скайпа вече и модната версия не ми работи ,дава ми, че трябва да си направя настойките на мобилната мрежа, а аз съм пуснала лай фай.Не знам какво направиха с този скайп но е много зле работата.Мобилната мрежа си ми работи за всичко останало без проблем,слагах различни версии по-стари но всичките ми изкарва надпис имате проблем с мобилната мрежа.дайте някакво решение на проблема аз съм на Виваком.Като сложа най новата версия ми работи само на лай фай както трябва на мобилния нет като пиша никой не ми отгораря и после ми казват че нищо не ми показва да съм писала.
Цитирай
#34

geri_26 написа:Здравейте нещо съвсем развалиха скайпа вече и модната версия не ми работи ,дава ми, че трябва да си направя настойките на мобилната мрежа, а аз съм пуснала лай фай.Не знам какво направиха с този скайп но е много зле работата.Мобилната мрежа си ми работи за всичко останало без проблем,слагах различни версии по-стари но всичките ми изкарва надпис имате проблем с мобилната мрежа.дайте някакво решение на проблема аз съм на Виваком.Като сложа най новата версия ми работи само на лай фай както трябва на мобилния нет като пиша никой не ми отгораря и после ми казват че нищо не ми показва да съм писала.
Microsoft изрязаха всички по-стари версий и моднати също. И аз бях с модната, но сега съм с последната. Всичко си работи, Microsoft искат всичко да е тяхно за да може да ни следят. На това се държи Американската ИМПЕРИЯ.
Цитирай
#35

Все още съм с модната версия 3.2. която си работи без проблем. Свали си я от 4PDA.

 
Цитирай
#36

NoMaD написа:Все още съм с модната версия 3.2. която си работи без проблем. Свали си я от 4PDA.
И аз бях с мод. версия свалена от 4PDA но една седмица ми дава, че всички абонати са offline и я махнах. Сега съм с последната от Google Play, всичко си работи има и 'EXIT' , но е много по-голяма от старата.
Цитирай
#37

person написа:И аз бях с мод. версия свалена от 4PDA но една седмица ми дава, че всички абонати са offline и я махнах.
И, сега повечето като са вечен онлайн и като им звъниш или търсиш и никой няма насреща...така по-добре ли е? :whistle:

 
Цитирай
#38

Това е наистина много кофти с постоянния онлайн статус. На настолния компютър примерно имам 6-7 човека, които са нон-стоп онлайн, а реално ги няма. Като проверя от телефона виждам, че ги няма, но на настолния са както казах постоянно онлайн.
Цитирай
#39

boandroid написа:Това е наистина много кофти с постоянния онлайн статус. На настолния компютър примерно имам 6-7 човека, които са нон-стоп онлайн, а реално ги няма.
С коя версия си на PC -то? В момента съм на 5.6 версия, работи коректно и отразява реално статусите. Smile

 
Цитирай
#40

NoMaD написа:
boandroid написа:Това е наистина много кофти с постоянния онлайн статус. На настолния компютър примерно имам 6-7 човека, които са нон-стоп онлайн, а реално ги няма.
С коя версия си на PC -то? В момента съм на 5.6 версия, работи коректно и отразява реално статусите. Smile
6.19(452) .. До 5-цата нямаше такива дертове, както и с предишните версии на мобилния не съм забелязвал.
Цитирай
#41

След ситуация, в която ми работеше само последната официална версия,
попаднах на тази :
От вчера ми работи без проблем, ще видим до кога...
Цитирай
#42

Проблемът и при мен съществуваше, но командата /remotelogout работи, мерси! Smile Забелязал съм, че задължително трябва да се логаутна от скайп на андроид, но ако съм логнат и след тва направя factory reset или преинсталирам РОМ-а, си оставам логнат за постоянно.
Цитирай
#43

NoMaD написа:@krassiy : Пробвай с 2.6 версия от 4PDA. Само тя остана работна. Smile
@NoMaD, отговарям ти от другата в тази тема.
krassiy написа:За съжаление на моя телефон не проработи нито една от тези версии: 3.2.4.6677-13; Skype_3.2.0.6673_v19; Skype_3.2.0.6673_v19.1; Skype_3.2.0.6673_v19.1_inverted. При опит да се впиша винаги излиза това съобщение, откакто излезе Skype 5.0.0.49715_83935795 на 23.07.2014 г. (този скрийншот го имам от по-рано и слагам него), а настройките на мобилната ми мрежа са си наред и телефонът е вързан към Wi-Fi в момента:

krassiy написа:За съжаление не проработи със следващите две версии: Skype_4.0.0.17847_v20; Skype_4.5.0.39600_v21.
Накрая проработи със Skype_4.7.0.43514_v22. Тя вече наподобява на последните версии, като разработчикът е върнал статусите "Отсъстващ" и "Отпочиващ".
Всички изпробвани версии бяха при рутнат телефон, iсега от 1-2 дни съм сложил този нерутнат стоков ROM, за да го изпробвам, като въпросната версия Skype_4.7.0.43514_v22 си работи и с него.
Не я намерих 2.6 версия от 4PDA (а имам и версия Skype 2.9.0.315, която ползвах на времето на Samsung Galaxy GT i7500 от подписа ми), но оттам свалих още няколко други версии:
Skype_4.6.511.42275_mоd,
skype_5.1.76.503_84001998,
skype_5.1.76.503_84001998_mod,
Skype4.7.0.43514v22RUSbyMS,
skypе_4.5_mod, +Skype_4.7.0.43514_mod,
+Skype_4.9.0.45564_mоd,
+Skype_5.0.0.51733_mod,
но тях така и не съм ги пробвал, защото засега проработи свалената от XDA Skype_4.7.0.43514_v22.
Благодаря за съдействието, @NoMaD! :thumbup:

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#44

Има и си е там, малко по надолу след тези, които си си свалил : Ако ти трябват по-стари версии, цъкни на Спойлер(Прошлые версии). Smile

 
Цитирай
#45

NoMaD написа:Има и си е там, малко по надолу след тези, които си си свалил : Ако ти трябват по-стари версии, цъкни на Спойлер(Прошлые версии). Smile
Няколко дни след инсталирането на Skype_4.7.0.43514_v22 статусите "Отсъстващ" и "Отпочиващ" работеха само що се отнася до моя профил, но не и до абонатите в списъка ми. Може би защото имах още едно приложение Skype на телефона, работещо безпроблемно и едновременно с него (Имам го от Mi-маркета на XiaoMi от 08.2013 г., допреди да сложа Google Play Store. В началото беше по-ниска версия, която постепенно ъпдейтнах до Skype 5.0.99.51733, която на външен вид е неразличима от версия Skype 5.0.0.51733, свалена от Google Play Store-изобщо от версия 5 нататък двете приложения са еднакви на външен вид, различават се само по това, че третата цифра на номера на версията е 99 вместо 0 и иконката на скайпа е на бял фон).

Затова накрая деинсталирах двата Skype-а. Преди седмица сложих версия 2.6.0.95, супер си работи! Dance
Още веднъж благодаря, @NoMaD! :thumbup:

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#46

Аз бях с версия v5.0.0.52727. Изчистих данните, кеша и я деинсталирах. Инсталирах Skype-free IM & video calls v2.6.0.95, логнах се и после сложих директно върху нея Skype-free IM & video calls v3.2.0.6673. Всичко работи на ура!!! Smile

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай
#47

Абе от както стана собственост на МалкиятМек му разгониха фамилията.

Samsung Galaxy S10 plus SM-G975F Android 9.0 ядро 4.14.85 - 15672611  компилация PPRI.180610.011.G975FXXU1ASKA
Цитирай
#48

За щастие Skype__2.6.0.95 още си работи нормално.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай
#49

Работи, ама при първа инсталация история на съобщенията обаче не зарежда.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)