Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Facebook messenger
#26

Мен ме интересува дали при някого е активирана опцията за видео разговори, защото при мен не е...
Вероятно пак някакви регионални ограничения ама да попитам )))
Цитирай
Аксесоари
#27

@boandroid На мен ми дойдоха малко след като го актуализирах.. не веднага , но след няколко дни..
Цитирай
#28

И при мен е активна !

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай
#29

Странно, при мен 4.4.4 на версия 27, която вчера ми се обнови още нямам, но ще изчакам.
Все пак някакви впечатления може ли да споделите за качеството - супер като Скайп ли е или колкото да го има като на Вайбър?
Цитирай
#30

Качеството е доста добро, и няма нищо общо с вайбър.
Тествано на моя към S5-цата на брат ми и двата на моб. нет, и на моя към HTC (desire 500) пак на моб. нет.
Разбира се предните камери са различни и от HTC картината беше малко по-лоша но като цяло е доста добре

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай
#31

Сдобих се и аз с видео разговорите, даже ги тествах вече. Общо взето класи над Вайбър, но пък си дишат прахта на Скайп. Все пак са се постарали.
Цитирай
#32

Някой може ли да ми даде старо apk за Messenger, че имам проблеми с известията при пуснат мобилен интернет и мисля, че проблема е във версията на програмата. При Wi-Fi няма проблеми има си звук, и диодната индикация работи. На Мтел съм, телефоните са тези от подписа. И при двата се проявява това днес го забелязах и на другия телефон. Преди нямаше подобно нещо. Дори при преинсталиране на програмата. Единият телефон дори е с върнати заводски настройки (по друга причина) и преди и сега го има това. Благодаря предварително Smile

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай
#33

Eто ти линк колега http://facebook-messenger.en.uptodown.com/android ,избирай си Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#34

А дали е възможно новите версии така да са ги направили, да не четът тази папка от която преди ни четеше мелодиите за нотификейшън и можех да си избирам и други, не само вградените. Сега ще си пробвам по стара версия, защото при последните обновявания това го няма вече.

П. П.  А дали мога, като не ми е руутнат тел, чрез някое приложение, да влеза в папката на месинджъра, и там да правя нещо с тия рингтонс??? Моля ви помагайте......... 

По - добре господар в ада, отколкото слуга в рая! 
Samsung Galaxy GT-I9301I S3 Neo  { root }
Цитирай
#35

Колеги, някой дали може да помогне. Руутнат ми е тел, но не мога като влеза в папката на месинджъра, да добавя мои тонове за нотификейшън, за рингтон ми ги намира, но не и за нотификейшън. Как да стане? Sad

По - добре господар в ада, отколкото слуга в рая! 
Samsung Galaxy GT-I9301I S3 Neo  { root }
Цитирай
#36

Имам проблем не получавам известия като са ми писали а чак като влезна в месинджър включени са нотификацийте

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай
#37

Хора как да мога да махна иконката с телефончето на фейсбук .Махнах датата , кеша и деинсталирах , но пак си остана телефончето .Как да го махна .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#38

Каква иконка ? Скрийншот да прикачиш... не те разибрам
Цитирай
#39

Прецакаха версия 27 на facebook. До скоро с добавката facebook chat enabler всичко си беше добре в тази версия но от вчера забелязах че вече не може да се провеждат разговори а само да се пише тоест липсва слушалката за набиране.
Цитирай
#40

 
   
 Здравейте,от вчера стана това  само когато съм от мобилния на другите ми приятели им показва,че съм била активна преди 1минута ,а всъщност съм си активна и си пиша с тях . На какво може да се дължи. Има ли някой същия проблем ?
Цитирай
#41

В месинджър ако си натиснала бутона за извън линия
Цитирай
#42

Не не всичко си е както трябва
Цитирай
#43

Здравейте, да попитам случайно да не са премахнали GPS локацията от месинджъра защото вече не ми излиза тази иконка за пускането в самия чат въпреки, че GPS ми е пуснат от телефона.
Цитирай
#44

И аз днес забелязах че изчезна като изтрих данните от настройките..Влезнах пак и няма точка там до онова дето се праща писаното ?

LG L Bello - Black Titan > Lenovo S60-a > Samsung Galaxy s6 Edge white
Цитирай
#45

По-добре проверете да не са го оставили постоянно пуснато без опция за спиране. С тези мераци на американците да ни следят на всяка крачка нищо чудно да е така.
Цитирай
#46

Не, не е пуснато постоянно.

LG L Bello - Black Titan > Lenovo S60-a > Samsung Galaxy s6 Edge white
Цитирай
#47

Дойде ъпдейт в31. На слушалката за набиране в месинджъра вече имам надпис HD, но не намирам разлика от преди това. Качеството си е добро както преди.
Цитирай
#48

Здравейте колеги !
Снощи си купих М4 аква и отворих приложението фейсбук, но когато цъкна на съобщенията ми иска да инсталирам месинджър или по-точно не мога да пиша съобщения, а преди малко видях, че вече и не виждам кой кво ми е писал, защото ми излиза 1 страница за месинджър и има само една опция - инсталирай месинджър и няма махане. Има ли някакъв начин, по който да се махне ?

Sony Xperia M4 Aqua --> Vernee Mix 2 --> Samsung Galaxy A70
Цитирай
#49

@felipe_massa94 преди време ставаше с триене на данните на приложението, но след няколко дни проблема се появяваше пак. Lite версията не изисква messenger, както и по-старите facebook версии(но те са по-бавни).

hTC Desire 510
Цитирай
#50

@Dinamit един приятел ми каза, че вече изисквало месинджър и няма как без него, благодаря ти за отговора ама ще го мисля...

Sony Xperia M4 Aqua --> Vernee Mix 2 --> Samsung Galaxy A70
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)