Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Черни маркети за Android
#26

Споменат е по-горе.

HTC Google Nexus One
Цитирай
Аксесоари
#27

Да се напомни, защото не четат Smile
Цитирай
#28

Boby13 написа:Да се напомни, защото не четат Smile


Няма нужда да се напомня. На който му трябва чете. В момента мненията с програми са 2 пъти по-малко от другите.
Цитирай
#29

dessyteneva написа:Излезе интересно приложение на един много любим за мен сайт и е безплатно,смятам ,че е доста добро и бързо,анай-важното-работи!
прикачвам...

Error Conection problem...

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#30

Този маркет има нова версия и през сайта им може да я изтеглиш Smile
Цитирай
#31

Да, сега го изтеглих, но когато написах поста, нещо не можех да вляза в сайта. Сега ще поразгледамSmile

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#32

www.shareapks.com

Моля помогнете на тези животни да имат дом. Нека бъдем хора и да помогнем на по слабите.
https://www.facebook.com/pages/Animal-He...2794955470
Цитирай
#33

Кажете някой руски Android маркет. Освен 4pda.ru и google-androids.ru други не намерих.Трябва ми преведени приложения на руски, че с английския не съм добре.
Цитирай
#34

4pda.ru е най-доброто Smile Няма смисъл да търсиш други,защото другите най-често се уповават на него Smile Виж 4pda.info Smile
Цитирай
#35

varsea написа:Pandaapp Android fans, we are happy to present you Pandaapp reader for Android (Beta version). This is a free app that allows you to visit Pandaapp Android with your mobile phone (Android only). Now check out the detailed introduction below.

There are two sections for you to enjoy: Top News and App Center. In News section you can read our latest News and articles about Android and make comments on them. We will add more functions in the future to provide more fun stuffs to you.

The App Center section currently has 2 parts : Apps & Games. You can check out and download the most popular Apps & Games. Once you click the download button, your phone will start download automatically. What’s more ,the pandaapp reader also provide the search function which allows you to search the apps & games you want.

С други думи-черен маркет Wink
http://hotfile.com/dl/125284755/f173c0c/...0.apk.html

Тема тук .
Цитирай
#36

tixotoxi написа:Трябва ми преведени приложения на руски, че с английския не съм добре.
Между другото, защо има толкова малко преведени приложения на руски.Гледам програмите малки, а пък повечето не са преведени. Защо е така? Нещо там, лицензи ли, права ли, какво .... защо така се получава?
Цитирай
#37

Зависи какво търсиш ,но популярните обикновено са преведени и на руски Smile
Цитирай
#38

Някой има ли проблем с blackmart-a вчера ми прави проблеми и го деинсталирах и днес не мога да го инсталирам отново. :unknw: Само при мен ли е? Някакви идеи какво да го правя?

HTC Desire -> HTC Evo 3D -> LG G3 -> Samsung Galaxy S8
Цитирай
#39

Нямам проблеми и почти всеки ден тегля или обновявам Smile
Цитирай
#40

hangelov написа:www.shareapks.com


Здравей, нещо не мога да се оправя с изтеглянето на дадено приложение.
Може ли малко инфо как става? Smile

Lg G3 32gb
Цитирай
#41

Applanet отново е в действие. Отдавна не бях проверявал, но тази сутрин се пръкнаха на фейсбук стената ми... Приложението таботи...

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#42

Да,вече работи Smile
Цитирай
#43

Boby13 написа:Нямам проблеми и почти всеки ден тегля или обновявам Smile

От къде да дръпна приложението за този black market ? Линка на първата страница не работи.
Цитирай
#44

Sleaky написа:
Boby13 написа:Нямам проблеми и почти всеки ден тегля или обновявам Smile

От къде да дръпна приложението за този black market ? Линка на първата страница не работи.
http://www.applanet.net

GT-I9300 | Xperia Z3 BLACK -Stock 5.1.1 Lollipop
Цитирай
#45

А на това ли му казват black market, аз съм го сложил Smile Явно го бъркам с blackmart alpha, за там не работи линка.
Цитирай
#46

Работи, но нещо не мога да свалям, дава ми грешка. При вас как е положението? :unknw:

| Sony Xperia S |
Цитирай
#47

Явно има много маймуни на клона :rofl:
Цитирай
#48

И аз така си мисля, сега не мога въобще да видя приложенията.

| Sony Xperia S |
Цитирай
#49

didkoslawow написа:Работи, но нещо не мога да свалям, дава ми грешка. При вас как е положението? :unknw:

Същото !


Цитирай
#50

Сутринта си обнових две приложения ,но още сме били малко на клона :rofl:
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)