Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси относно Фейсбук
#26

Засега единствения вариант, който намерих аз за да показва най-новите фийдове първо е
като се отвори приложение, натискате най-дясно на 3 чертички
и от там избирате - Feeds - Most Recent
друг вариант не знам засега, а не ми се връща на старата.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
Аксесоари
#27

Хора на вас продължава ли още да не се покзват нах новите фийдове .На мен още продължава и вече незнам какво да правя .Има ли и други .Пишете намерили ли сте решение ??

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#28

Единственият вариант за сега е от менюто където си избираш профила групи и т.н. по-надолу има Most Recent.
Цитирай
#29

Моето решение е по-стара версия.Не разбирам защо ползвате новите версии след като не ви харесват?

{Samsung Galaxy S9 Stock}{SONY XH90 Android TV }
Цитирай
#30

кофти вариант ама друг начин няма иначе старите версии кофти е скрийна инче знам че си зарежда фийдовете ами ще се задоволим с това

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#31

Съфорумци, дайте ми някаква средня версия на фейса. Да не е най-старата и най новата, някаква читава. И ако може да е на англииски.

LG L Bello - Black Titan > Lenovo S60-a > Samsung Galaxy s6 Edge white
Цитирай
#32

То нa бългaрски имa ли?!

#TeamPixel
Цитирай
#33

Ами казах на англииски защото като си го върнах в най старата версия е на български пък през компа си е на англииски.

LG L Bello - Black Titan > Lenovo S60-a > Samsung Galaxy s6 Edge white
Цитирай
#34

Facebook стари версии

http://facebook.en.uptodown.com/android/old

Messenger стари версии

http://facebook-messenger.en.uptodown.com/android/old

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#35

Аз ползвам тази черна 7ма версия.Мисля че имаше само лек бъг с локацията като искаш да видиш някой на карта, иначе всичко друго е ОК.И чата работи без да съм инсталирал месенджъра.

{Samsung Galaxy S9 Stock}{SONY XH90 Android TV }
Цитирай
#36

Колега fidy, може ли някой друг скрииншот и кое по-точно на локацията,че не разберах Big Grin

LG L Bello - Black Titan > Lenovo S60-a > Samsung Galaxy s6 Edge white
Цитирай
#37

mutetyyy написа:Колега fidy, може ли някой друг скрииншот и кое по-точно на локацията,че не разберах Big Grin

Ами и аз не знам точно какъв е бъга.Пишеше че има проблем с отварянето на картата ако искаш да видиш локацията на този с който си пишеш в чата.Но това не го ползвам по принцип.

{Samsung Galaxy S9 Stock}{SONY XH90 Android TV }
Цитирай
#38

fidy написа:
mutetyyy написа:Колега fidy, може ли някой друг скрииншот и кое по-точно на локацията,че не разберах Big Grin

Ами и аз не знам точно какъв е бъга.Пишеше че има проблем с отварянето на картата ако искаш да видиш локацията на този с който си пишеш в чата.Но това не го ползвам по принцип.
получават ли се най новите фийдове или пак е така като новите версии тази която си дал ?

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#39

Извинявам се, може да не е тук мястото ама да питам следното: Искам да ми показва локацията под дадения ми пост във фейса..
Ето така.. [Изображение: 7575858y.jpg]
Не знам дали ще ви я отвори, ама имам предвид под самото име има нали час от кога е постнато една иконка за който може да го вижда и до него примерно near Rouse..при мен нищо не се появява и да питам как да го направя някой ако знае?

LG L Bello - Black Titan > Lenovo S60-a > Samsung Galaxy s6 Edge white
Цитирай
#40

Това приложение винаги ли е отчитало местоположението (в чатовете) чрез услугите на Майкрософт?
Това ме прати на другия край на града, всички други програми ме засякоха правилно.. :unknw:
Нали май линкнаха на Нокиа картите с услугите на Майрксофт, ама на Нокиа картите си засича положението правилно също ..
Цитирай
#41

Хора оправи ли ви се при вас тия фийдове или карате с мост ресент в дясно защото е супер досадно

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#42

fuckinggood написа:Хора оправи ли ви се при вас тия фийдове или карате с мост ресент в дясно защото е супер досадно
Ко речи, че нищо не разбрах ? :unknw:

 
Цитирай
#43

fuckinggood написа:Хора оправи ли ви се при вас тия фийдове или карате с мост ресент в дясно защото е супер досадно
Караме си така мост ресент най в дясно. :thumbup:

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#44

Сериозно питам , верно пиша без знаци , но сериозно питам .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#45

Ама ти сериозно си мислиш ,че това е бъг и чакаш да го оправят ли? Така са решили и направили разработчиците от 8ма версия още.Ако искаш пиши на тях.Тука няма файда.Варианта е написан много пъти - стара версия.

{Samsung Galaxy S9 Stock}{SONY XH90 Android TV }
Цитирай
#46

Здравейте!

Ползвам версия 17.0.0.23.16 на ФБ, теглен от Гуугле Плей и имам следните 2 проблема: Първо, в News Feed не ми се показват изображения на снимки/картинки (не всички, но са доста), ето как по как изглежда:
[Изображение: 7636801Y.png] [Изображение: 7636802a.png]
И второ - табът Notifications съдържа само последните 5 известия и под тях се върти едно кръгче до безкрай, така и не зарежда останалите...
Тези проблеми ги наблюдавам от последните 2-3 ъпдейта на ФБ. Информация за устройството ми, в подписа.
Пробвах неколкократно преинсталиране на приложението, триене на дата/кеш, но нищо. :unknw:

Благодаря и приятна вечер! :)


<Edit:>
Пробвах Black версията, но все същото.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
#47

Ivan_Bonev написа:Здравейте!

Ползвам версия 17.0.0.23.16 на ФБ, теглен от Гуугле Плей и имам следните 2 проблема: Първо, в News Feed не ми се показват изображения на снимки/картинки (не всички, но са доста), ето как по как изглежда:
[Изображение: 7636801Y.png] [Изображение: 7636802a.png]
И второ - табът Notifications съдържа само последните 5 известия и под тях се върти едно кръгче до безкрай, така и не зарежда останалите...
Тези проблеми ги наблюдавам от последните 2-3 ъпдейта на ФБ. Информация за устройството ми, в подписа.
Пробвах неколкократно преинсталиране на приложението, триене на дата/кеш, но нищо. :unknw:

Благодаря и приятна вечер! Smile


<Edit:>
Пробвах Black версията, но все същото.
Аз от 4 версии не съм ъпгрейвал и си е добре то като не показва фийдовете има ли смисъл да се ъпрейдва така и не го оправиха тия мизерници .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#48

Ivan_Bonev написа:Здравейте!

Ползвам версия 17.0.0.23.16 на ФБ, теглен от Гуугле Плей и имам следните 2 проблема: Първо, в News Feed не ми се показват изображения на снимки/картинки (не всички, но са доста), ето как по как изглежда:
[Изображение: 7636801Y.png] [Изображение: 7636802a.png]
И второ - табът Notifications съдържа само последните 5 известия и под тях се върти едно кръгче до безкрай, така и не зарежда останалите...
Тези проблеми ги наблюдавам от последните 2-3 ъпдейта на ФБ. Информация за устройството ми, в подписа.
Пробвах неколкократно преинсталиране на приложението, триене на дата/кеш, но нищо. :unknw:

Благодаря и приятна вечер! Smile


<Edit:>
Пробвах Black версията, но все същото.
Според мен ти е слаб интернета

Samsung Galaxy S22 ultra

Цитирай
#49

spensa написа:Според мен ти е слаб интернета
Не знам какво разбираш под "слаб" интернет, защото съм на план 50 мегабита, fiber power и връзката лети. Както писах по-горе, имаше период, в който всичко беше добре с моб. прилож. на ФБ, но приключи. :|

При теб всичко коректно ли ти го визуализира?


Лека и спокойна нощ!

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
#50

Ivan_Bonev на мен ми се случва понякога да са така сиви снимките/картинките ,но само когато съм на мобилен и предимно когато съм изгърмял бързия.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)