Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Viber
#51

Явно е било при доста народ

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
Аксесоари
#52

nikolae написа:Явно е било при доста народ

При мен не е имало проблем, хем вчера провеждах разговори и изпращах няколко съобщения през Viber.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#53

Здравейте хора.Аз да кажа за моя VIBER-след като получа смс от друг оператор,не чрез vibera,просто си получавам смс и ми се включва vibera и като си прочета смс-а трябва да влезна в програмата и да дам изход.Как да го оправя,много ме дразни и всеки път влизане излизане,много е неудобно и дразнещо.Благодаря за инфото.
Цитирай
#54

nikolae написа:"viber service is currently unavailable or being blocked" и как го оправихте ?
И аз имам същия проблем от вчера,та как да го оправя.Гледам колеги пишат,че са го оправили това,моля да споделят.
Цитирай
#55

nikolae написа:"viber service is currently unavailable or being blocked" и как го оправихте ?

Не се притеснявайте колеги , на страницата им във фейсбук пише че ъпгрейдват сървърите и няколко дни е нормално да има проблеми , но после всичко щяло да е по стабилно Wink

https://www.facebook.com/viber?ref=ts&fref=ts

Samsung Galaxy Note ★★★Аryamod v6 with Kalagas theme★★★ yes yes yes !
Цитирай
#56

Проблемът е следния - когато е отворена снимка от галерията, горе има една иконка за изпращане (като съобщение, чрез skype, facebook и т.н.). Когато инсталирах Viber, там беше и съответната иконка за изпращане чрез Viber, но после странно защо иконката се махна и сега я няма. Така като пращам снимка, трябва да вляза в приложението и оттам да вляза в галерията за да изпратя. Да спомена, че бях деинсталирал по едно време Viber-а, и мисля, че после като го инсталирах наново се появи този проблем.
Някакви идеи?

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#57

Georgepetrov137 написа:Проблемът е следния - когато е отворена снимка от галерията, горе има една иконка за изпращане (като съобщение, чрез skype, facebook и т.н.). Когато инсталирах Viber, там беше и съответната иконка за изпращане чрез Viber, но после странно защо иконката се махна и сега я няма. Така като пращам снимка, трябва да вляза в приложението и оттам да вляза в галерията за да изпратя. Да спомена, че бях деинсталирал по едно време Viber-а, и мисля, че после като го инсталирах наново се появи този проблем.
Някакви идеи?

На приложението "Галерия" му изчисти данните и кеша ... след това рестарт (изключваш и включваш телефона).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#58

изчистих данните, кеша беше празен, рестартирах телефона и пак същото... Даже преинсталирах Viber-а.

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#59

Georgepetrov137 написа:изчистих данните, кеша беше празен, рестартирах телефона и пак същото... Даже преинсталирах Viber-а.

Тогава смяна на ROM или поне reset с набирането на този код *2767*3855# (ще изтрие всичко в телефонната памет: контакти, SMS-и, бележки, допълнително инсталирани от теб игри, приложения и widget-и, както и файлове намиращи се във вградената телефонна памет: снимки/музика/видео и други).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#60

мерси, това в краен случай.

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#61

Здравейте,

имам следния проблем:телефона е experia p s android 4.0.4 инсталирах си viber от маркета,аз мога да набирам да получавам и изпращам съобщения,но не могат да ме набират,като от другата страна изписва че аз нямам viber? :/
Цитирай
#62

Дай си номера да те запаметят и след това звънни или напиши нещо. Ако не стане http://helpme.viber.com/ отстрани има графа за телефони, съответно даваш на Андроид и се оправяш Smile

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#63

След последния ъпдейт на viber, използвания от него RAM от 27% стана 50%. Деинсталацията, изтриването на данните и повторната инсталация не помогнаха.
Имате ли идея на какво се дължи това?
[note=vargala81]7. Потребителят, преди да публикува нова тема, е длъжен да провери за евентуално нейно съществуване, за да се избегне повтаряне на теми. [/note]

Vall, Huawei Р30 Pro
Цитирай
#64

Прави ли ти проблем програмата - хаби ли батерия, натоварва ли повече (реално и видно, не теоретично)?

И ако не - тогава няма смисъл да разсъждаваш колко памет трябва да използва и как трябва да работи. Писано е много пъти по темата за паметта (потърси във форума) - не е ваша работа да следите как се управлява паметта при Android (въобще не толкова просто и няма нищо общо с Windows). Confusedtupid:
Цитирай
#65

Да, има реално и осезаемо забавяне в работата на телефона. Надявам се да е проблем с приложението, който да бъде отстранен при следващия ъпдейт.

Vall, Huawei Р30 Pro
Цитирай
#66

E, това трябваше да кажеш отначало. Big Grin Потърси стара версия да видиш дали и там прави проблем или изчакай за ъпдейт. Smile
Цитирай
#67

Няма как, ще почакаме :-) Благодаря!

Vall, Huawei Р30 Pro
Цитирай
#68

Проблема ми е следният. Вчера си качих Viber и проблемите започнаха. Когато провеждам нормален разговор (а не през Viber) разговора насича. Чуваме се 3-4 секунди и след това 3-4 секунди нищо не се чува, след това процедурата се повтаря. Вечерта преди лягане дейнсталирах Viber-a и батерията беше на 60%, ставам сутринта и правя опит да отключа телефона, а той се е изключил. След като го включих батерията беше на 2%. Някакви идеи защо този Viber ми създаде толкова проблеми?

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#69

OliQueenBG написа:Проблема ми е следният. Вчера си качих Viber и проблемите започнаха. Когато провеждам нормален разговор (а не през Viber) разговора насича. Чуваме се 3-4 секунди и след това 3-4 секунди нищо не се чува, след това процедурата се повтаря. Вечерта преди лягане дейнсталирах Viber-a и батерията беше на 60%, ставам сутринта и правя опит да отключа телефона, а той се е изключил. След като го включих батерията беше на 2%. Някакви идеи защо този Viber ми създаде толкова проблеми?

Viber няма нищо общо с телефонните разговори и не влияе по никакъв начин на тях. Това по-скоро е било проблем с 3G мрежата на твоя оператор или на отсрещния, с който разговаряш.
60% батерия могат да паднат от автоматичното обновяване на програми в Google Play особено, ако си оставил телефона на 2G мрежа и скоростта е толкова ниска, че изисква много повече време за изтеглянето на някой ъпдейт (например Skype е около 14 MB и с EDGE връзка, която на практика е около 8 - 10 KB/s познай колко време ще се обновява); също може да е от друго минимизирано приложение (facebook messenger например) или някое друго, което си забравил отворено.
Viber НЕ създава проблеми - просто по някаква случайност се е получило при теб така, но не е от Viber-а както си мислиш.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#70

Искам да попитам може ли по някакъв начин да се използва сензора за близост на телефона и да изгася дисплея, а не постоянно да ми свети в ухото докато говоря по вайбъра ?

Sony Xperia miro ST23i White-Gold + 16GB SDHC Rock ICS 4.0.4 Rooted Android
Цитирай
#71

SXPERIA написа:Искам да попитам може ли по някакъв начин да се използва сензора за близост на телефона и да изгася дисплея, а не постоянно да ми свети в ухото докато говоря по вайбъра ?
Простичко, като започнеш разговор натисне Power бутона за сек.-дисплея угасва и си говориш на воля, на тъмно....
Цитирай
#72

Един интересен въпрос. След последния ъпдейт на приложението вече не мога да го добавя в "Акаунти и синхронизация". Което е неудобно, отпреди го имаше и си ставаше-добавянето, или премахването... Когато има добавен такъв акаунт той се "вписва" в системата и когато разглеждаш даден контакт от тел.ти показва дали той има инсталиран viber, whatsup, и т.н. също така когато искаш да споделиш снимка, клип, бележка, линк и каквото и да е друго, вариант през viber го няма...! А от преди ъпдейта си ставаше.
Избирам добавяне на нов акаунт и в момента в който посоча Viber, единствено срещу който няма отметка, ме връща обратно, където все още го няма....!
Преинсталирах няколко пъти приложението-няма резултат...наскоро и тел.ресетнах но същия дефект си е налице....
Някой да има идея?!
Цитирай
#73

И аз имам странен проблем,направих бартер,дадох си галакси с2 за нолт,преди размяната направих ресет и на двата телефона,след това инсталирах ваибар и на двата,сега като единия се впише на другия автоматично излиза от ваибара от там където те подканя да си въведеш номера и обратното.

Nexus 6+root+stock Android 7
Цитирай
#74

Georgepetrov137 написа:Проблемът е следния - когато е отворена снимка от галерията, горе има една иконка за изпращане (като съобщение, чрез skype, facebook и т.н.). Когато инсталирах Viber, там беше и съответната иконка за изпращане чрез Viber, но после странно защо иконката се махна и сега я няма. Така като пращам снимка, трябва да вляза в приложението и оттам да вляза в галерията за да изпратя. Да спомена, че бях деинсталирал по едно време Viber-а, и мисля, че после като го инсталирах наново се появи този проблем.
Някакви идеи?

И при мен стана така, след последния ъпдейт на вайбъра. Явно проблема не е в телефоните ни, а са променили програмата.

Vall, Huawei Р30 Pro
Цитирай
#75

pudelo0 написа:И аз имам странен проблем,направих бартер,дадох си галакси с2 за нолт,преди размяната направих ресет и на двата телефона,след това инсталирах ваибар и на двата,сега като единия се впише на другия автоматично излиза от ваибара от там където те подканя да си въведеш номера и обратното.

Трябваше да набереш: *2767*3855#, а не от менюто на телефона.


vallio74 написа:И при мен стана така, след последния ъпдейт на вайбъра. Явно проблема не е в телефоните ни, а са променили програмата.

Щом си обновил версията на Viber и после ти липсват или са добавени нови опции съвсем логично е да НЕ е от телефона, а от програмата.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)