Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ПРЕПОРЪЧАЙТЕ ИГРА... / ТЪРСЯ ИГРА ОТ ТИПА НА...

IloveXperia написа:Предложете игра какъвто и да е жанр (без runner) с много нива (които да не се налага да преигравам или да изсипя много пари) безплатна/платена и най -важното да е добре оптимизирана (като за 1gb ram.) и да върви прилично на телефона (Xperia SP) все пак с видвоускорителя и процесора не би трябвяло да имам проблем (Adreno 320 и Dual core KRAIT). Нещо иновативно (някой наистина добър самолетен стимулатор, война.в небето и т.н. /често излизат но винаги са повече от т...посредствени Smile ) Да не е нещо което излиза всеки ден на пазара.
Някой?
Цитирай
Аксесоари

Някоя стратегия, в която да се развиваш нещо като село(като клаш оф кланс).Не е нужно да се правят битки..Може и някой мениджър,но да не е топ елевън,че там е много сложно нещо.Нещо по-простичко.

Samsung Galaxy Y GT-S5360 -> Samsung Galaxy S2+ GT-i9105 Chic White 8GB stock 4.2.2 -> Samsung Galaxy S4 GT-i9505 Black Mist 16GB Stock 4.4.2
Цитирай

Здравейте търся игричка която може да се играе в релано време от 2 телефона един срещу друг или в партия с/у комп.
Цитирай

malizia, колега, някога пъти вече питам, но без отговор по същия въпрос Big Grin вероятно и ти, ще останеш БЕЗ Tooth
Цитирай

Искам да ви препоръчам играта Asphalt 8. Играта е много зарибяваща и има доста различни модове за графиката да не говорим. За мен това е най-хубавата игра с коли за android и ако може да ми препоръчате някоя игра с завлядяване на света или нещо като Plague inc.

Samsung Galaxy S4 Black Mist
Цитирай

malizia написа:Здравейте търся игричка която може да се играе в релано време от 2 телефона един срещу друг или в партия с/у комп.
Guerrilla Bob
Minecraft
Virtua Tennis
Terraria
N.O.V.A. 3
Modern Combat

iPhone 7 Plus
Цитирай

Здравейте. Интересувам се от игри които ползват акселерометъра на телефона, т.е. може да се играе като се "накланя" телефона в една или друга посока. За предпочитане без коли (състезания). Моля дайте няколко предложения.
Благодаря предварително. :bow:

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

нещо като geometry dash ,но нямам предвид подскачащ кадрат ,а игра на която музиката съвпада с нивото и е различна за всяко Big Grin

LG G2 32 GB -> OnePlus 7T Pro (Haze Blue) 8GB / 256GB
Цитирай

realpleasure написа:Искам да ви препоръчам играта Asphalt 8. Играта е много зарибяваща и има доста различни модове за графиката да не говорим. За мен това е най-хубавата игра с коли за android и ако може да ми препоръчате някоя игра с завлядяване на света или нещо като Plague inc.
Asphalt-a всички го знаят Wink. Може да пробваш и Real Racing 3.
Цитирай

здравейте Smile

можете ли да ми препоръчате игра, някакъв финансов мениджър/симулатор (да управлява и развива фирма).

Благодаря предварително!
Цитирай

Здравейте! Препоръчайте нещо спокойно имам предвид някаква готина игра, но не например Modern Combat 5 да трябва да се ошашаваш от самата игра ами нещо спокойно и бавно..? Предлагайте всяка игра която мислите, че е подходяща.. Smile
Цитирай

Търся някаква хубава shooter игра като call of duty, dead trigger, farcry и т.н. Да тръгва на Samsung Galaxy 3 Neo.. и също някаква зарибяваща игричка,да убивам времето като shark, angry birds и подобни. И отделно нещо като gta, need for speed. Благодаря ви. Smile
Цитирай

shufflin написа:Търся някаква хубава shooter игра като call of duty, dead trigger, farcry и т.н. Да тръгва на Samsung Galaxy 3 Neo.. и също някаква зарибяваща игричка,да убивам времето като shark, angry birds и подобни. И отделно нещо като gta, need for speed. Благодаря ви. Smile

За shooter изчакай излизането на Battlefield 4 за iPad и дали ще го портнат за Андроид.
За убиване на времето, ако е повече от 15-20 минути потърси платформи в маркета, подобни на swordigo.
Като gta или nfs разгледай заглавията на gameloft.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай

Търся една игра, не знам как се казва, едно пухено топче което скача и е с мустаци. Big Grin Big Grin
П.С
Намерих я, Leo's Fortune е било.
Цитирай

Предложете ми игра ,която трябва да слагаш на стратегически позиции войници/танкове и т.н. за да не допуснеш враговете ти да влязат в базата/крепостта и т.н. Преди време съм играл няква такава игра ,но изобщо си нямам и на идея за какво се разправяше .

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай

Търся RPG подобно на Dungen Hunter....давайте предложения моля.

*hTC Desire HD* --> *hTC Sensation* --> *hTC One(M7)*
*BB Curve* --> *BB Bold* --> *BB KeyOne*
*Huawei P10 Lite*
Цитирай

olimpiya написа:Здравейте! Препоръчайте нещо спокойно имам предвид някаква готина игра, но не например Modern Combat 5 да трябва да се ошашаваш от самата игра ами нещо спокойно и бавно..? Предлагайте всяка игра която мислите, че е подходяща.. Smile
Leo's Fortune

Godqwe написа:Търся RPG подобно на Dungen Hunter....давайте предложения моля.
Heroes Call

iPhone 7 Plus
Цитирай

Игра за баскетбол.. но не като Real Basketball само да стреляш ами да си играеш ти, нещо подобно на NBA, аз търсих NBA, но не я намерих никъде.
Цитирай

Знам, че няма нищо подобно на Monument valley, но все пак някакви логически игри да препоръчате, bad piggies също ми е от любимите?

OnePlus 7 Pro
OnePlus 3T
LG Nexus 5
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай

olimpiya написа:Здравейте! Препоръчайте нещо спокойно имам предвид някаква готина игра, но не например Modern Combat 5 да трябва да се ошашаваш от самата игра ами нещо спокойно и бавно..? Предлагайте всяка игра която мислите, че е подходяща.. Smile
пробвай summoners war играя я от няколко месеца и съм максимално доволен Tongue има кво повече да се желае от играта естествено ..

hTC Sensation ViperS | LENOVO P70
Цитирай

shufflin написа:Игра за баскетбол.. но не като Real Basketball само да стреляш ами да си играеш ти, нещо подобно на NBA, аз търсих NBA, но не я намерих никъде.
NBA Jam

mitko_9405 написа:Знам, че няма нищо подобно на Monument valley, но все пак някакви логически игри да препоръчате, bad piggies също ми е от любимите?
Great Little War Game 1/2
XCOM

iPhone 7 Plus
Цитирай

Здравейте, преди време излезе играта Godus, някой знае ли как може да се играе,но бе интернет?
Благодаря Christmas

HTC Wildfire S, stock rom
Lenovo A3000H with ROM "A3000_A421_000_029_130327_CN_3G"
Цитирай

chorlav написа:Здравейте търся игра като едно времешните ротативки със слънцата, с прав обратен или покер при който се обръщаше черна-червена Smile
И аз търся подобни игри...
Цитирай

Здравейте Колеги
Търся играта brothers in arms 3
Но модната версия с много пари и злато.
Щото стигнах до 6 левел и не мога да продължа.

Ще съм много благодарен


Благодаря предварително


Christmas Christmas Christmas

Samsung Galaxy SII GT l 9100 v 2.3.5
Цитирай

Дали има някой добър симулатор като EuroTruck за Android Big Grin Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)