Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на номера при звънене.
#76

(2015-04-10, 21:42:51)georgiev198 написа:  И някой знае ли какво е грешка 480
Неправилни настройки в имейл клиента ти.

 
Цитирай
Аксесоари
#77

(2015-04-12, 17:45:14)NoMaD написа:  
(2015-04-10, 21:42:51)georgiev198 написа:  И някой знае ли какво е грешка 480
Неправилни настройки в имейл клиента ти.

Извинявай може ли малко повече инфо. 
Цитирай
#78

Цялата работа, ако ви даде някоя от грешките 402 , 487 или някоя друга просто триете кеша и данните и сте готови отново да ползвате .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#79

 
   
 Здравейте, имам приятел който използва айфон и има някакво приложение през което като ме набере, при мен на дисплея излиза номер който той е задал предварително през приложението. Мисля че се казваше "who ho". Търсих подобни за андроид но... не намирам нито едно работещо. "Bluff my call" и "Caller ID Faker" са приложенията който намерих но не мога да ги подкарам. Знае ли някой нещо подобно?
Цитирай
#80

Задаваш въпрос на който вече е отговорено, в темата която съдържа отговора.
То бива бива, ама това вече на нищо не прилича.  
Bu Bu Bu

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай
#81

Не мога да се регистрирам с имейла ми,имейла ми се бил използвал,защо така?
Цитирай
#82

защото мейла ти вече се позва може би? Имаш стара регистрация най вероятно. пробвай със забравена парола.

Motorola G5s XT1793
Цитирай
#83

Защо не получавам кода за активация?
Цитирай
#84

Помогнете защо не мога да изпращам Ес ем еси.
Цитирай
#85

Пробвай да преинсталираш програмата.
Цитирай
#86

Ако някой ползва voxox, има ли представа при зареждане на сума дали се закача за кредитната карта и 5$ приблизително колко излизат? Благодаря предварително.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай
#87

Не знам какво се закача но зимата дадох на колегата който е с маестро да ми зареди за 7 или 8лв не помня точно и получих 5 долара и проблеми никакви така че зареждай спокойно.
Цитирай
#88

Мисълта ми беше след като веднъж заредиш и ти свършат парите, дали ти отдържа автоматично от картата или ти напомня да презаредиш. И с всички данъци и такси 5 долара на колко лева се равняват?
Аз ползвам Voipblazer. Зареждам през ePay 10 евро и това е около 25 лв., но там цените на минута са много ниски.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай
#89

Едвали ще се самозаржда без да пита. А тази voipblazer каква е нещо подобно на voxox ли и там ли си сменяш номера. Има ли ограничения или може да звъниш на всеки оператор.
Цитирай
#90

Voipblazer e нещо по-сериозно. Идеята е не да се будалкаш като си сменяш номера, а да говориш евтино с чужбина. Можеш да звъниш на всеки оператор и цените са много ниски. Всичко свързано с  Voipblazer е подробно обсъдено тук и тук.
P.S. Ако проявиш интерес хубаво е да прочетеш всички постове.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай
#91

Здравейте,пробвам програмата доста след вас и всичко е ОК,за сега.Само някой да ми каже могат ли да се записват разговорите през тази програма,с друга за запис на разговори или някакъв друг начин,искам да запиша даден разговор през нея?
Цитирай
#92

Някой знае ли какво стана с безплатния им 1$ месечно. Регистрацията ми е на повече от година и все още никакъв долар не съм получил, сега го инсталирах наново приложението, бях го забравил.
Цитирай
#93

Вкарай 5 долара от дебитна или кредитна карта и може и да говориш евтино е
Цитирай
#94

Някой ползва ли програмата voxox че нещо не може да се сменя номера при звънене.
Цитирай
#95

И при мен не го сменя от няколко месеца насам.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#96

При мен е от по скоро може би от преди месец и ако има някакво решение ще съм благодарен да го чуя.
Цитирай
#97

Grater
Приключи Voxox!


Цитирай
#98

От Google ги прецакаха и май няма алтернатива Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#99

Жалко за готината програма
Цитирай

Някой има ли идея за подобна програма че voxox вече я спряха.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)