Оценете темата:
  • 19 гласа - средно 4.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android L (Lollipop 5.0.2) Официални фирмуери дискусия

Играл съм ги real boxing, asphalt 8, real racing 3,ufc,moder combat и още други все игри тежки знам какво пиша не са измисличи не съм пишлеме на 16 17 години,тела загравя много наистина ама не ми се е появявало,нека да не идва и при мен,иначе телефончето няма грешка.
Цитирай
Аксесоари

(2016-01-28, 11:50:45)degman написа:  Руут, рековери и слагаш моднатия драйвер с XCam. И няма ядове с фокусиране и т.н. Клоуди е с него така че нормално да няма проблем като стоковия фирмуер.
Може ли линк на файла който трябва да се инсталира за камерата?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

@ivan1 , ако е така - наистина се радвам и се надявам на жена ми G2-ката да е от същия кашон , като твоя.

Note 10+
Цитирай

(2016-02-18, 08:21:03)Nikito82 написа:  Може ли линк на файла който трябва да се инсталира за камерата?

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2548974

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

вчера се реших и ъпдейтнах до 5.0.2 (v30d) и засега съм доволен,има благинки,които ме радват Smile няма го вече досадния черен екран,когато те търсят,но ги няма и слънцето и облаците на заключен екран Sad  телефона ми се струва една идея по пъргав,най вече в менютата и като,че ли тъча е по-чувствителен и не забива,както при КК (е аз го ползвам от вчера де...)

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

Слънцето и облаците са там с руут и експозед модул. Или къстъм ром.
Цитирай

Offtopic  извинявам се за въпроса , но ще попитам все пак 


тази камера става ли за LG G Pro 2 и ако става може ли да ми обясните как да я инсталирам 

Благодаря предварително !!!!!

Sony Ericsson Xperia™ X8 black | Bootloader Unlocked | > OC 787 MHz DUALtouch
------>> HTC DESIRE 500 STOCK ------->> LG NEXUS 4 > S-OFF > Bootloader Unlocked > Rooted Android L ----> LG G2 ------->> LG G PRO 2....
Цитирай

(2016-02-19, 06:55:36)dp4u4umi6ev написа:  http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2548974

За 6.0 ще стане ли?  А за ЛП кой е файла advenced driver 5.0.2?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

@Nikito82, че откога G2 има 6.0? За другия въпрос чети в линка даден към камерата!

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Няма официален, но това не значи, че не може да му се сложи къстъм такъв.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

(2016-02-20, 19:48:29)Nikito82 написа:  Няма официален, но това не значи, че не може да му се сложи къстъм такъв.

След този ти отговор те пращам да четеш подробно в темата за камерата защото е ясно, че изобщо не си чел!

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

(2016-02-20, 19:48:29)Nikito82 написа:  Няма официален, но това не значи, че не може да му се сложи къстъм такъв.

Така....Къстъм ромовете със Андроид 6 са само AOSP базираните ромове и ако наистина си беше направил труда да прочетеш FAQ щеше да видиш още в началото твоя въпрос:

  1. Will this work on AOSP?
    • No. This camera requires framework/driver support that is only in the stock LG firmware.

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай

колеги колко Ви е свободното място при лолипоп? нормално ли е системата да заема 5.5 гб и да имам свободни 9гб?

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

За жалост толкова заема. Много гадно са го направили. Аз със 25 гб не мога да се оправя, камо ли със 11гб...

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай

то де да беше 11,толкова беше при КК,а сега след ъпдейта е 9-10 гб

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

Забелязвате ли разлика в греенето на телефона с 5.0 спрямо 4.4 ?


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

здрасти колега повечето тук споделяха за повече греене при лолипопа,но аз не забелязвам подобна тенденция.От 2 седмици съм с близалката и ако не е намаляло загряването,то със сигурност не се е и увеличила (възможно е да грее дори по-малко) Аз за сега съм много доволен и батерията се пооправи и сега държи както преди,абе супер е Smile

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

Моя грее като печка с 5.0.2 и мисля да се връщам на 4.4.2, но ще пробвам първо с един ресет. Днес беше стигнал до 80 градуса.


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

колега ама ти не си ли правил ресет след ъпдейта?

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

Правих но беше отдавна, още като го инсталирах. После още веднъж и сега ще пробвам последно.

ПП: С тази версия съм и я инсталирах още като излезе.
http://forum.xda-developers.com/lg-g2/de...p-t3070383


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

Има нови версии. Има и къстъм кернели. Сложи Xceed 14. Засега е най - стабилния и добър къстъм кернел.
Цитирай

Ако ми дадеш някакви насоки може да пробвам. Напоследък нямам време да се занимавам с телефона.


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

Ами насоки не, в смисъл нищо специално като цяло. Прави ресета първо, ти не помня рековери имаш ли?
Цитирай

От няколко дни съм с 5.0.2 и засега се държи добре. Може би грее с една идея повече, но аз рядко го натоварвам с тежки приложения и рядко се случва. Батерията държи както и преди, разлика не забелязвам. Всичко върви бързо, без лаг и т.н. Засега съм доволен.
Цитирай

@degman Имам TWRP


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)