Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dungeon Hunter 2 HD

Някой играе ли онлайн на хард?
Аз се заклещих на 1 място и се бъгна и на мога да мръдна.
И съм 59лв. и си мисля че ако вляза на онлайн, нали влизам там където е хоста, може да се оправя.
Цитирай
Аксесоари

Ако си си руутнал телефона може и да успея да ти помогна (или сам да си помогнеш).
Трябва да копираш дата папката на играта от \data\data\ и да изтриеш някои от последните сейвове.

HTC Desire, Pre-rooted Stock Froyo (2.10.405.2) with init.d modes
Цитирай

Убих Dark Queen и след това само ме телепортна във World of Ruin и като влязох там нещо героя ми стои със заклещени крака и неможе да мръдне какво да правя?
Цитирай

Всички с един и същи проблем и никой не чете.
Еми стойте си с проблема тогава...аз вдигам 102-ри левел Smile .

HTC Desire, Pre-rooted Stock Froyo (2.10.405.2) with init.d modes
Цитирай

NoFate написа:Всички с един и същи проблем и никой не чете.
Еми стойте си с проблема тогава...аз вдигам 102-ри левел Smile .
Добре не може ли просто да ни кажеш, а не да се заяждаш с нас, прочел съм няколко пъти цялата тема и незнам как да го оправя,предния пост пише да копирам дата папката и да изтрия последните сейфове ама от къде да ги изтрия и тая папка къде да я копирам?
Цитирай

На Milestone2 ме изхърля след филмчето, пробвах всички .apk-та, дори свалих кеш за Milestone от 4pda.ru нестава...

С 1.0.2 тръгна.

Интересното е, че лагва често...

Previous: Motorola Defy :: Motorola Milestone 2
Current: Motorola Atrix :: Sony Xperia SP :: Nexus 7 (2013)
Цитирай

Пффф тая игра колко часа си тегли тоя кеш? От вече сигурно 4-5 часа се опитвам да го дръпна, чрез WiFi в нас (10mbps) и неще и неще. От време на време ми казва, че имало някаква грешка и ме пита дали да продължи даунлоада....

Samsung Galaxy S IV
Цитирай

veno написа:На Milestone2 ме изхърля след филмчето, пробвах всички .apk-та, дори свалих кеш за Milestone от 4pda.ru нестава...

С 1.0.2 тръгна.

Интересното е, че лагва често...
Трябва да си с включен wifi и след като те изхвърли да влезеш в играта и пак да ти е пуснат wifi и ще е наред.
Цитирай

абе тоя кеш глупав как го теглите. Нито на асфалта нито на тая неще да се тегли. Стига 1/3 от скалата и спира. Седи си там
Цитирай

Кеша ти е даден в първата страница изтегли си го от там Smile
Цитирай

peshokz написа:Кеша ти е даден в първата страница изтегли си го от там Smile
Да, но той е за powerVR, ще стане ли на ДХД?

Samsung Galaxy S IV
Цитирай

И къде последно са сейфовете?
Втори герий ми зацикли а бях копирал /data/pydata и го замених, но ефект никакъв.
Цитирай

NoFate написа:Всяка една версия ще ти тръгне Wink .
Качил съм ви кеша за Адрено:

Dungeon Hunter 2 ADRENO Cache

Fusion ето това трябва да си изтеглиш за DHD,за адрено
Цитирай

Кажете какво да правя с моя герой краката му са наполовина в земята и неиска да мръдне какво да направя?Сега пък като пусна играта и като почне да зарежда да ме пусне във играта и ме изхвърля от играта????
Цитирай

А при мен, когато мина куеста "Path of the kings" ме изхвърля от играта. Първия път реших, че е някакъв бъг и тогава ми беше реснал героя на Warrior и беше първи level (аз бях 11-12level rogue). А сега след като го минах пак ме изхвърли и като пусна играта и като мине първото филмче и ме изхвърля директно... Кеша си го дръпнах от играта иначе. Играта я дръпнах от тук:
NoFate написа:Ей ти мулти:

http://www.multiupload.com/Z18Z9Y2U1F

Samsung Galaxy S IV
Цитирай

Fusion написа:А при мен, когато мина куеста "Path of the kings" ме изхвърля от играта. Първия път реших, че е някакъв бъг и тогава ми беше реснал героя на Warrior и беше първи level (аз бях 11-12level rogue). А сега след като го минах пак ме изхвърли и като пусна играта и като мине първото филмче и ме изхвърля директно... Кеша си го дръпнах от играта иначе. Играта я дръпнах от тук:
NoFate написа:Ей ти мулти:

http://www.multiupload.com/Z18Z9Y2U1F
Вероятно от gameloft са блокирали версията.
Деинсталирай и инсталираш за проба тази версия, може след това да споделиш дали работи Wink

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

pikpik написа:
Fusion написа:А при мен, когато мина куеста "Path of the kings" ме изхвърля от играта. Първия път реших, че е някакъв бъг и тогава ми беше реснал героя на Warrior и беше първи level (аз бях 11-12level rogue). А сега след като го минах пак ме изхвърли и като пусна играта и като мине първото филмче и ме изхвърля директно... Кеша си го дръпнах от играта иначе. Играта я дръпнах от тук:
NoFate написа:Ей ти мулти:

http://www.multiupload.com/Z18Z9Y2U1F
Вероятно от gameloft са блокирали версията.
Деинсталирай и инсталираш за проба тази версия, може след това да споделиш дали работи Wink
А тази версия има мулти нали? Ако няма, дали има такава с мулти?

Samsung Galaxy S IV
Цитирай

Има мулти.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Има ли разлика в графиките на отделните версии (power vr и adreno)
Цитирай

the7one написа:Има ли разлика в графиките на отделните версии (power vr и adreno)

Не, просто са оптимизирани за съответните видео ускорители.

Samsung Galaxy S -> Lg Optimus 3D -> Samsung Galaxy Note -> hTc One -> Samsung Galaxy Note 3 ->  Samsung Galaxy Note 4 ---> Iphone 6 Plus 64GB and
iPad Air 64GB
Цитирай

Тъй като бях stuck на битката с Edward, появи се и изчезна, и нямаше какво да правя това на 1.0.2, си купих играта за Droid 2 - 1.0.4 e. Незнам дали бих могъл да я кача тук като не е кракната и дали ще върви на повече телефони от един.

Previous: Motorola Defy :: Motorola Milestone 2
Current: Motorola Atrix :: Sony Xperia SP :: Nexus 7 (2013)
Цитирай

Fusion написа:
pikpik написа:
Fusion написа:А при мен, когато мина куеста "Path of the kings" ме изхвърля от играта. Първия път реших, че е някакъв бъг и тогава ми беше реснал героя на Warrior и беше първи level (аз бях 11-12level rogue). А сега след като го минах пак ме изхвърли и като пусна играта и като мине първото филмче и ме изхвърля директно... Кеша си го дръпнах от играта иначе. Играта я дръпнах от тук:
Вероятно от gameloft са блокирали версията.
Деинсталирай и инсталираш за проба тази версия, може след това да споделиш дали работи Wink
А тази версия има мулти нали? Ако няма, дали има такава с мулти?
Мда, тази версия ди рсботи нормално поне за сега. Вече даже съм си озбрал class. РАБОТИ НА ДХД!

Samsung Galaxy S IV
Цитирай

Къде са сейфовете на героите да си правя бекъпи?
Цитирай

Абе младежи някой играе ли Мулти или онлине защото аз като вляза в мултплейър сас профила си в гамелофт няма никаде игри кадето да се закача.. трябва аз сам да си направя и ти ми дава там от кадето съм стигнал в сингъл плейъра смисал продължавам си мисиите онлине само, че .. абе нещо ми е Ь .. някои да разясни за мултиту .. ако обичате Smile
Цитирай

Е, браво супер яка е играта!!! Доста повече ми харесва от 1-та част, ако трябва да бъъда честен много се "зарибих"... Ех, само да бяха направили нещо, като в Diablo от сорта на Town Portal, хич нямаше да е лошо, че закъсах на едно място и не мога да убия един "кретен" с тия 3 кръв къде имам само... Smile))))) :cheers:

HTC DHD, HTC EVO 3D,  SX M2 Aqua, SX M4 Aqua,  Xiaomi Redmi Note 3 SD 3/32 GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 5 гост(и)