Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CyanogenMod 12 за K910

И аз съм с Nova Prime и съм много доволен. От години съм с нея и се държи много добре.

OnePlus 7T Pro Mclaren Edition 5G 
Lenovo YT 2-1050L 
Цитирай
Аксесоари

Нов ъпдейт, излиза си в CM updates

-Sync 20141024 CM12.1 stable/cm12.1-YOG4P branch
-Louder speaker volumes
Цитирай

Някой им ли проблем с WiFi?
На мен в нас не ще да ми даде рутера IP....

Motorola Startac → Ericsson t28 → t610 → k750 → Sony Ericsson P1i → iPhone 2G → 3G → 3GS → HTC HD2 → Dell Streak 5 → HTC Flyer → Galaxy Nexus → Galaxy Note → Lenovo s750 → Lenovo s920 → Lenovo K910 vibe Z
Цитирай

В сайта на TS пишат, че ще продължат с ъпдейтите по 1 път месечно. Като излезе CM13 обещават да го пробват, но не е сигурно дали ще е стабилен и кога изобщо ще стане работата.
Също така вече гледат да включат в разработването и друго устройство...Да видим кой смартфон ще си изберат.
Цитирай

Аз се връщам на vibeui....мъчих се, мъчих се, ама уви, прекалено недодялан ми е....може би след време го оправят...ама надали Smile

Motorola Startac → Ericsson t28 → t610 → k750 → Sony Ericsson P1i → iPhone 2G → 3G → 3GS → HTC HD2 → Dell Streak 5 → HTC Flyer → Galaxy Nexus → Galaxy Note → Lenovo s750 → Lenovo s920 → Lenovo K910 vibe Z
Цитирай

Вече 3 ти ден съм с CM 12 и незнам може би е рано , но ми се струва , че телефона направо лети . 18 месеца не се решавах да сменя Vibeui и определено съм грешал. Със стабилната версия съм и нямам абсолютно никаква забележка или бъг които да съм открил. Единственото което малко ме разочарова е живота на батерията , които ми се струва същият като при Vibeui.

Huawei Mate 10 Pro Titanium grey 
Цитирай

Вчера излезе нова версия на 12.1 и мога да кажа, че батерията се държи малко по-добре. Взе ми 3% на антуту, а преди гълташе по 5-6. Определено има подобрение и в стендбай режима.


Цитирай

Аз бях забранил на Google Services да будят телефона и това доведе по дрейн на батерията (мина 1 седмица докато разбера от къде е) - иначе съм много доволен от живота на батерията в stand-by със стабилния билд. Всяка вечер си пускам самолетен режим и Energy saver режима и през нощта ми пада точно с 0% - на всички други билдове, дори VibeUI падаше поне с 1-2%.

Иначе за мен не може i да има сравнение между бързината на Vibe и CM.
Цитирай

Имате ли проблем при мобилните данни от сим 1 . Доста често ми се случва да не мога да се вържа нито към 2г или 3г. На Мтел съм и със двете карти. Много е досадно понякога , защото трябва да се рестартира по няколко пъти.

Huawei Mate 10 Pro Titanium grey 
Цитирай

И аз имам чат пат подобен проблем, но си мисля че е от мрежата на мтел, защото и др хора покрай мен се оплакваха от същото, а са с други телефони... Или просто покрай изборите НСО заглушаваха сигнала около ндк
Цитирай

Изборите минаха преди месец, а и в Майнатаун съм далече от НДК и все пак... Мрежата на Ментел е sucks...
Цитирай

Не обвинявайте другите, недоклатения ром си е виновен Smile

Motorola Startac → Ericsson t28 → t610 → k750 → Sony Ericsson P1i → iPhone 2G → 3G → 3GS → HTC HD2 → Dell Streak 5 → HTC Flyer → Galaxy Nexus → Galaxy Note → Lenovo s750 → Lenovo s920 → Lenovo K910 vibe Z
Цитирай

Марш на VibeUI тогава, като е достатъчно клатен... Кретените от Леново на бившия си флагмен не могат един 5.1 да изкарат, а ми го изкарват на пъти по-смотани телефони като хардуер. Намериха се поне хора, които го направиха безплатно и трябва да се уважава труда им. Аз проблеми с ROM-a нямам.


Цитирай

Тва отдавна го направих (да си се върна на VibeUI).
Не виждам никакви предимства на 5.1 пред 4.4.1.
Отдавна надживях да съм с последния софт, който бълват гадовете....всичко се прави с цел продажбата на нови телефони (било то с по-смотан хардуер или не). Разбира се, това тласка развитието на цялата индустрия. Хубаво би било поне флагманинските модели да получават по-дълго обновявания...ама реалноста е друга. Аз лично си сменям телефона, след като ми стане недостатъчен от към хардуер, за сега това е единствения телефон, който се е задържал повече от 6 месеца в мен, и не мисля да го сменям скоро.

Motorola Startac → Ericsson t28 → t610 → k750 → Sony Ericsson P1i → iPhone 2G → 3G → 3GS → HTC HD2 → Dell Streak 5 → HTC Flyer → Galaxy Nexus → Galaxy Note → Lenovo s750 → Lenovo s920 → Lenovo K910 vibe Z
Цитирай

На мен със стабилния ром не ми прави никакви проблеми с мобилния нет на Мтел в Пловдив, не съм имал момент, когато да се изключи. С предните версии ми се случваше, но няма смисъл да се рестартира телефона - просто се пуска самолетен режим за 1 сек. и си въвеждаш пин кода набързо.

В момента чакам да излезе Mi5 и ако е хубав, ще се поръчва Smile
Цитирай
Wink 

При вас има ли дрейн от мейл апликацията на CM 12. При мен е умопомрачителен  Smile . Иначе за седмица вече съм много доволен от последната стабилна версия. 
Мисля си , че пичовете от Teamsuper ще ни зарадват с CM 13 най-късно Януари . Вие какво мислите?

Huawei Mate 10 Pro Titanium grey 
Цитирай

Май и аз ще ъп-на до последната версия. Все още съм с първата стабилна, от която като цяло съм доволен. Втората я пропуснах, защото във форума им имаше доста негативни мнения (забиващия лаунчър и др.)
Цитирай

Между другото аз сега се натъкнах на това http://en.miui.com/download-292.html и много ми допадна. На Киткат 4.4.4 е, но се ядва. Отделих около 2-3 часа плътно да го кустумизирам както ми харесва, но си заслужаваше. Стабилен е!


Цитирай

Работят ли двете карти? Как е от към качество на звука при разговор? Забелязал ли си бъкчета

OnePlus 3T
Цитирай

Ползвам само едната карта и не знам дали работи с две, но би трябвало да няма проблеми. Качеството при разговор според мен е по-добро от VibeUI. Бъгове няма. Сензора при разговор си работи отлично - като е до ухото спира екрата, като го махна и светва както трябва да си е. По време на разговор има бутон за записване на разговора. Работи отлично. Аз веднага след като го сложих инсталирах gapps и го рутнах със SuperSU. Живота на батерията е супер, изкарвам 2 дни без проблем и то с мойто ръчкане. За 8 часово спане батерията на пуснат мобилен нет пада 2-3 процента, но трябва да се отбележи алармата, която докато се надигна навърта едно 3-4 минути общ звън. Направи ми силно впечатление, че след инсталирането му и настройването телефона изобщо не загря така, както ЦМ загрява при първите пускания, все едно яйца чака да му сложа на гърба. Определено съм много доволен и ще си стоя на него докато не изкарат ЦМ13. Недостатъците са малко по-големичък е шрифта на някой приложения като хрома например, но мисля че е защото свикнах с 5.1.1, където са по-малки. Има тук таме 2-3 китайски приложения, които не правят впечатление, но като опитам да отворя google play линк ме вкарва във вградения App Store. Това е дребен кахър и видях, че може да се махне, но още не съм се занимавал. Като инсталирате изберете нормалната клавиатура, защото има и друг избор на baidu, но някои бутони са на китайски и не е готино. За 3 дни ползване бъгове, спирания и такива неща няма. Ако се насъберат хора да го ползват ако някой иска да направи тема за ромчето. На мен не ми се занимава.
Забравих да добавя, че при флашване се подменя рековърито с някво CWM моднато на китайски и трябва да се флашне с друго по ваше желание, но аз свикнах да си го зареждам с кабела през bootloader-a ако ми потрябва за backup или друго.


Цитирай

@noxpire

Това Miui 7 ли е? Да не е със стария интерфейс, че ще изглежда доста демоде... Иначе ти от VibeIU ли го инсталира или от CM? Става ли през TWRP рекавърито на TS (което препоръчват за CM) да се инсталира?

Бях си казал, че никога няма да се върна към VibeUI (аналогично MIUI), но MIUI7 не е толкова зле, пък за разнообразие може да го поразцъкам.
Цитирай

Аз преминах от ЦМ12.1 и го флашнах точно с TS TWRP, но както казах при флашването заменя рекавърито и трябва и то да се флашне. 
Предполагам, че е 7 интерфейса, но прилагам някоя друга снимка да се види:

                   


Цитирай

Сложих го това MIUI - не е трагично, с малко настройки може и да заприлича на нещо, но никъде не мога да намеря опция за Dual Sim? Някой знае ли къде се намира и изобщо дали я има тази опция? И менюто на "recent apps" е само с икони - ужасно е.

П.П. Не, това не е за мен, връщам се на CM.
Цитирай

Здравейте на всички първо искам да ви пожелая приятно изкарване  и весело посрещане на новата 2016-та година. Нека бъде по-успешна,спорна и добра от настоящата.. 
Колеги нашия под форум Vibe Z K910 е доста по-замрял, нямали нови благинки за нашите вече по-остарели машинки. Wink  Очаква ли се някакъв съпорт Lenovo.. Vibe моделите набират сила както на Европейския така и на Българския пазар,обаче един от първите модели какъвто се явява нашия модел тотално го забравиха. Все още съм на Vibe V 2.0 ще има ли продължение изобщо > 2,5 >3.0?  

ChristmasChristmasChristmas Весели празници.. ChristmasChristmasChristmas

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
Цитирай

Няма да има Vibe 2.5, защото от Леново са печелбарски ориентирани и явно за тях флагмана им от зимата на 2013/2014 не заслужава поне един Андроид 5. Да се надяваме, че пичовете, които правят тоя CM12.1 да изкарат и CM13 (marshmallow). Смятам, че ще го направят, защото така казаха, но ще го видим най-вероятно по Великден.
Весело посрещане на новата 2010г. от Интернет Експолорер.


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)