Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moto X Style vs Moto X Force - плюсове и минуси

@NoMaD, успя ли да инсталираш Moto G4 Camera, File Manager, TimeWeather widget & bootlogo,  за които писа в другата тема?
Цитирай
Аксесоари

@denko1, още тествам камера Moto 2016. От тези пробвах само TimeWeather widget, но старата версия повече ми допада.

 
Цитирай

На какъв часови интервал се опреснява информацията в Time Weather widget?

Sent from my XT1580

 
Цитирай

(2016-06-05, 12:59:14)todornqta написа:  Здрвейте,

От една седмица имам Moto X Force телефонът е перфектен, но мисля че имам проблем и искам да видя дали и при вас е така. Най-големият ми консуматор на бтери е Mobile Standby, изхбява ми почти 1/3 от батерията (1100-1200 mAh). Пробвах какво ли не да спра 4G, да не ползвам мобилен интернет и др. без резултат.

При вас как е ситуацията и от какво може да е така?

Може да ми напишете тел. номер на моят email tdkulev@gmail.com, да поговорим.

Поздрви!

Здравей,

Това значи, че си в район с по-слаб обхват и телефонът вдига мощността в покой, за да може да държи жива връзката с клетката, или просто останалите дейности и приложения не са ти толкова активно експлоатирани. Ако батерията ти държи 3-4 дни и 30% отиват за стендбай, това е в рамките на нормалното. Ако говорим за 1200 mAh за денонощие, вече е проблем.

Поздрави
Цитирай

Активирах си опцията Sustem UI Tuner - в иконката на самата батерия вече се вижда в % останал заряд.

 
Цитирай

Аа това поне одавна съм активирал Smile

Sent from my XT1580 using Tapatalk
Цитирай

Преди 2 седмици поръчах от САЩ стъклен протектор. Днес пристигна. Някой с мнение за него :


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай

Нямам мнение, но има ли нужда от такъв, каква ти е идеята?

Sent from my XT1580 using Tapatalk
Цитирай

@denko1, след износване, горния силиконов слой се отлепя и на негово място се слага стъкления протектор, така мисля.

 
Цитирай

@NoMaD, благодаря за инфото, не знаех, в този ред на мисли, моля те напиши какъв точно е протектора да го погледна в ибей.

Sent from my XT1580 using Tapatalk
Цитирай

@denko1, поръчах си го оттук : http://www.xtremeguard.com/Motorola-Droi...tector.htm

 
Цитирай

@NoMaD, 30$ не е ли прекалено скъп?

Sent from my XT1580 using Tapatalk
Цитирай

@denko1, ами не е. На мен ми излезе $8.83 с доставката оттам. Но изикването е за поръчка на 2 артикула най-малко.

 
Цитирай

Каква му е формата? Точно с формата на дисплея на телефона и три ппродълговати дупки (една горе и две долу) или е с "рога" в горната част?

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Не съм го разпечатвал. Мисля, че както е на снимката. В/ж на линка в предишния пост.

 
Цитирай

На снимките е пластмасовия протектор, а аз питам за стъклото. Но съдейки по цената, ти си взел пластмасовия, или нещо бъркам? Аз също виждам 30$ цена за темперираното стъкло.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

@bobyn, с код за отстъпка ми излезе към $3 + $5 доставка. Взех един пласмасов, той е както е на снимката, а стъкления не съм го и разпечатвал, но предполагам, че е в същия формат.

 
Цитирай

http://m.ebay.com/itm/SpartanShield-Prem...1767399584 дали е оригинален с такава разлика в цената?

Sent from my XT1580 using Tapatalk
Цитирай

Съдейки по описанието марката е същата, но дали е оригинално е под въпрос. От Ebay не пазарувам - така че не знам. Ако имаше и снимка на опаковката, можеше и да се разбере.

 
Цитирай

Techdrive на Moto X Force : https://www.youtube.com/watch?v=80pWOA1Zk04

 
Цитирай

Гледах го, но както казах приключвам с тази марка, съжелявам и не знам каква е причината така да я затрият буквално.
Цитирай

Здравейте, наскоро и аз се сдобих с Moto x force. слафам вече 2ри стъклен протектор от теси кпито са като рога и не ще и не ще да се залепи като хората. Винаги остава недозалепен отдолу посредата. Купували ли сте други и как е при тях? Първия сложих сам, втория в магазина.
Цитирай

@karuzoo, ами няма как да ти държи върху силикона. Махни го, а след това инсталирай протектора.

 
Цитирай

Ако си го взел нов не се занимавай с глупости.

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Да нов е и четох, че се драскал. Затова си залепих веднага щом го купих ама много грозно с това отлепеното, а нов телефон изглежда като някакъв дето доста бой е ял с този отлепения протектор. А за това силиконово покритие ли там какво е невиждам откъде се маха в случай, че се надраска?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)