Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Real Racing 3

хахахах ясно Big Grin мерси
Цитирай
Аксесоари

Здравейте! Дръпнах играта от Google play върви адски добре на Optimus 2X няма и секунда забавяне дори на старта, абе уникална игра.
Имам обаче 1 въпрос.. Такава игра как може да е безплатна в маркета и защо ? Къде е уловката Big Grin

Galaxy NOTE II Titanium grey
Цитирай

Уловката е да си плащаш с истински пари за някои екстри, защото иначе веднага ще я пуснат с крайник и така. Не че не заобиколиха и тези неща де....
Цитирай

И сега схемата е такава че ако тогава можеха да спечелят някой лев от това че е платена в гплей защото все ще има съвестни и ще си я купят, то сега съвсем нищо няма да получат в схемата с вечните пари Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

^Заслужават си го! 133лв за 5 милиона $, които като купиш една от скъпите коли и я ъпгрейднеш и те свършиха. Отделно чакане по половин денонощие и повече за "доставяне" на нещо??!! А при голямо състезание като те пуска всеки път 20- ти и имаш агресивен стил на каране, за да станеш първи, постоянно ремонти... Тоя път се о**аха мощно!
Цитирай

Просто фриимиум модела им е идиотски. 45 минути чакане да презаредя консумативите? Това е малоумно. Купих си с удоволствие 2-ката, но за този модел няма да дам и стотинка.

Choosing...
Цитирай

Аз я подкарах на типото. :thumbup: Dance

Huawei ascend g620s
Цитирай

Защо не е съвместима с One X ;(

HTC One X - ex.... Xperia Z2 - current
Цитирай

dedovec написа:^Заслужават си го! 133лв за 5 милиона $, които като купиш една от скъпите коли и я ъпгрейднеш и те свършиха. Отделно чакане по половин денонощие и повече за "доставяне" на нещо??!! А при голямо състезание като те пуска всеки път 20- ти и имаш агресивен стил на каране, за да станеш първи, постоянно ремонти... Тоя път се о**аха мощно!
Оф и аз се дразня на тея ремонти...обяче не си ремонтирам колата след всяко състезание.На 6-7 и тогава.Снощи с потрошена броня, абе колата беше мазальок, и от 22, станах 1-ви!Сега отивам в бокса да видя бегачката!

Samsung Galaxy Note 2
Цитирай

Фриймиум модела им е прекалено агресивен и алчен, това не ми харесва. Както казах, и 20 лв да беше, но всичко отключено, щях да я купя, защото съм фен на играта. С неограничените пари и злато се играе чудесно. Lol
j0m3l написа:Защо не е съвместима с One X ;(
Пробвай апк- то от Апкмания...
Цитирай

Ще помоля някой който е свалил от маркета да качи инсталационния файл (.apk) защото ми пише, че не е съвместима с моята щайга, а искам да я пробвам Wink то и за NFS Most Wanted ми го пише ама я превъртях Rock Благодаря Ви предварително !
Цитирай

С тези ремонти и чакане, замисъла според мен е да се играе в дългосрочен план,а не да я играеш,превъртиш за 5 дена и да я изтриеш. Вижте колко писти има само и турнири. Като се хакне и няма ядовеза ремонтите , играта е добра, само да бяха пооправили мултиплеара.

Note, Samsung Note
Цитирай

Играта с този фримиум модел е убиец!!! Много реалистична става така Smile Състезанията дават по 2К, което е нормално, като си счупиш колата също е нормално да я оправяш Smile Горе-долу като в истинския живот - купуваш си кола - нормално е да я почакаш докато ти я доставят Smile Или като купуваш нови части е нормално да чакаш да ти ги сложат от сервиза. Общо взето - играта е МНОГО яка според мен :bow: :bow: :bow: Този път нещата са наистина като "real" racing Rock

Phablets and their king - no longer Note-worthy...

Цитирай

Slavov написа:С тези ремонти и чакане, замисъла според мен е да се играе в дългосрочен план,а не да я играеш,превъртиш за 5 дена и да я изтриеш.
900 и горница състезания... Колко по- дългосрочно да я играеш? Lol Купуването на пари и злато си върви...
@Георги@, това е игра. Предназначението и е да развлича, не да натоварва, изнервя и т.н. с излишно 40 минутно чакане след 20 минути състезаване. Този метод категорично няма общо с желанието на разработчика да се доближава до реалността. Пари е търсената думичка...
Нооо... Всеки различно харесва.

ПП: Кефа в реалността е да караш, не да ремонтираш! С некои изключения, разбира се. Това е игра...
Цитирай

Някой може ли да качи кеш,защото нямам достъп до wi-fi?

LG G3
Цитирай

А като не е съвместима с някое устройство, ( просто за да съм сигурен питам ) може ли да му стане нещо на това устройство при инсталацията и при играенето :?

HTC One X - ex.... Xperia Z2 - current
Цитирай

Няма проблем. Ако играта тръгне, играй си и си свиркай. Просто девелъпърите се застраховат, като го пишат несъвместимо, за да не ревнат потребителите, че бъгва на даден модел.

Choosing...
Цитирай

На One X (от линка в първия пост) играта се инсталира, кеша започва да се тегли но на 67-мия от 134 фаила играта тръгва, но с някаква омазана графика. Някой с подобен телефон успчл ли е да изтегли целия кеш?
Цитирай

Аз успях да го изтегля и графиката си е супер

HTC One X - ex.... Xperia Z2 - current
Цитирай

j0m3l написа:Аз успях да го изтегля и графиката си е супер

От същото АПК ли я инсталира?
Цитирай

и аз е изтеглих от апкмания сайта ROW файла графиката е уникална звуци,геймплей всичко цялата работа е 1.39 Гб. а не 4 гб като при някой.. Оне Х (4.0.4 ICS)
Цитирай

Някой с S2-ка да каже как върви?Защото на мен понасича леко, с Avatar ROM 4.2.2 съм с DorimanX v8.

Nexus 5 32GB White @6.0.1
Цитирай

numak написа:
j0m3l написа:Аз успях да го изтегля и графиката си е супер

От същото АПК ли я инсталира?

Да

HTC One X - ex.... Xperia Z2 - current
Цитирай

r1nftw написа:Някой с S2-ка да каже как върви?Защото на мен понасича леко, с Avatar ROM 4.2.2 съм с DorimanX v8.
И при мен понасича леко ама е търпимо. Най-сериозен е когато са много коли на пистата и тръгна от последна позиция. След като ги мина всички вече се оправя ама Smile Чудя се дали да не сменя кернела ама пък искам стоковица да бъда.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Сменете си настройките на играта, по - назад е написано как става.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)