Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dungeon Hunter 2 HD

Може ли някои с Desire HD който е подкарал тази игра да ми каже кой apk и кой кеш е използвал много ви се моля. Подкарах 3 игри на тази фирма само с тази имам проблем.
Цитирай
Аксесоари

Здравите, имам следния проблем:
С root-нат DHD съм, когато пусна играта и започне да проверява файловете в интернет, след около 10 секунди ми казва ето това:
"Dungeom Hunter 2" (процес "com.gameloft.android.TBFV.gloftD2HP.ML") Спря неочаквано
Някакви идеи ? :confused:
Пробвах с кеша и на PowerVR и на ADRENO. И за двата кеша опитах с по 2-3 вида .apk файлове, но всеки път ми изкарва горепосочения текст.
Цитирай

blasterx написа:Здравите, имам следния проблем:
С root-нат DHD съм, когато пусна играта и започне да проверява файловете в интернет, след около 10 секунди ми казва ето това:
"Dungeom Hunter 2" (процес "com.gameloft.android.TBFV.gloftD2HP.ML") Спря неочаквано
Някакви идеи ? :confused:
Пробвах с кеша и на PowerVR и на ADRENO. И за двата кеша опитах с по 2-3 вида .apk файлове, но всеки път ми изкарва горепосочения текст.

Пробвай да копираш кеша някъде другаде на картата и пусни играта да си провери файловете.Ако мине номера не и давай да сваля а я затвори, след това копирай файловете от папката с кеша в създадената в gameloft/games със същото име.

 Samsung Galaxy S8 Plus 64GB Midnight black
Цитирай

Инсталирай .апк файл-а и му дай да си свали целия кеш, през wi-fi. Недей качва никакви рандом кешове от разни форуми и сайтове !

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

blasterx написа:Здравите, имам следния проблем:
С root-нат DHD съм, когато пусна играта и започне да проверява файловете в интернет, след около 10 секунди ми казва ето това:
"Dungeom Hunter 2" (процес "com.gameloft.android.TBFV.gloftD2HP.ML") Спря неочаквано
Някакви идеи ? :confused:
Пробвах с кеша и на PowerVR и на ADRENO. И за двата кеша опитах с по 2-3 вида .apk файлове, но всеки път ми изкарва горепосочения текст.

КРАКНАТАТА ВЕРСИЯ НА ИГРАТА Е БЛОКИРАНА ОТ ГЕЙМЛОФТ. Няма да тръгне с който и да е кеш и по какъвто и да е начин,освен ако си я купиш!
Цитирай

Заслужава си да я купиш, понеже с кракнатата версия можеш да играеш само на normal, а с купената - на hard и heroic.

LG Nexus 5
Цитирай

Ако знам, че ще тръгне на Blade-a ще си я купя ! Първата част вървеше, но 2-рата не можах да подкарам и незнам дали не мога, защото версията е банната от геймлофт , дава ми форс клоус по време на проверката на файловете, дори и след като си изтегля кеша през wi-fi !

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

Най-накрая успях да я инсталирам успешно. За съжаление пущам я и след филмчето играта се затваря автоматично. Искам да попитам има ли някой който си е свалил играта от тук на HTC Desire HD и да му върви или просто вече няма кракнати версии които да вървят?
Цитирай

mandiamand написа:Най-накрая успях да я инсталирам успешно. За съжаление пущам я и след филмчето играта се затваря автоматично. Искам да попитам има ли някой който си е свалил играта от тук на HTC Desire HD и да му върви или просто вече няма кракнати версии които да вървят?

Няма работеща кракната версия.Но има лесен начин.Някой добър човечец,на когото играта още му върви може да направи бекъп с титаниума и да го качи някъде ,ние да си го дръпнем и да ресторнем,би трябвало да ни тръгне.
Цитирай

и в крайна сметка неможем да я играем без да я копуваме така ли ? някой има ли ритната версия като за Галакси С ? виждам че играта е доста зарибяваща
Цитирай

Тази игрица на Xperia X10 mini pro тръгва ли ?

По-добре да сереш на метеното, отколкото да метеш насрано Big Grin Big Grin Big Grin
Цитирай

spook написа:
mandiamand написа:Най-накрая успях да я инсталирам успешно. За съжаление пущам я и след филмчето играта се затваря автоматично. Искам да попитам има ли някой който си е свалил играта от тук на HTC Desire HD и да му върви или просто вече няма кракнати версии които да вървят?

Няма работеща кракната версия.Но има лесен начин.Някой добър човечец,на когото играта още му върви може да направи бекъп с титаниума и да го качи някъде ,ние да си го дръпнем и да ресторнем,би трябвало да ни тръгне.
И после версията на добрия човечец, ще бъде банната от геймлофт, заедно с нашите рестори !

edit:НЕ няма да тръгне x10 mini pro !

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

globetrance написа:
spook написа:
mandiamand написа:Най-накрая успях да я инсталирам успешно. За съжаление пущам я и след филмчето играта се затваря автоматично. Искам да попитам има ли някой който си е свалил играта от тук на HTC Desire HD и да му върви или просто вече няма кракнати версии които да вървят?

Няма работеща кракната версия.Но има лесен начин.Някой добър човечец,на когото играта още му върви може да направи бекъп с титаниума и да го качи някъде ,ние да си го дръпнем и да ресторнем,би трябвало да ни тръгне.
И после версията на добрия човечец, ще бъде банната от геймлофт, заедно с нашите рестори !

edit:НЕ няма да тръгне x10 mini pro !


Няма как да бъде банната,тъй като играта се играе само на изключена интернет връзка.В момента ,в който играта намери връзка с интернет(без значение уайфай или 3г) ,спира да работи без опция за повторно подкарване.Така че ,докато е изключен интернета на телефона,нито геймлофт могат да баннат играта ,нито тя ще се прее**.
Цитирай

Работеща версия за HTC Sensation има ли ?
До тук дадените линкове - нищо.
Благодаря предварително.
Цитирай

Играта струва 2.40 със смс и получаваш още 1 бонус.. имате телефони за по 500-600 и нагоре лева за кракната версия ми циврите, вместо да заплатите 2.40 лв.. който се чуди дали ше му тръгне играта, да напише от телефона в гугъл gameloft и да влезе в първия линк, там пише кои игри стават за вашия телефон...

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай

Nekulturen написа:Играта струва 2.40 със смс и получаваш още 1 бонус.. имате телефони за по 500-600 и нагоре лева за кракната версия ми циврите, вместо да заплатите 2.40 лв.. който се чуди дали ше му тръгне играта, да напише от телефона в гугъл gameloft и да влезе в първия линк, там пише кои игри стават за вашия телефон...


Благодаря ти за точния отговор. Беше безкрайно безполезен и дразнещ.
Колко ни струват телефоните си е наша работа, първо.
Второ - играта струва 3 ПАунда което е малко повече от 2.40 лева с ддс.
Трето - ако искаш да дразниш - добре се справяш. Ако искаш да помагаш - не си много умел.
Благодаря.
Цитирай

Хе-хе предполагам малко глупав въпрос но..дали ще тръгне на LG GT540 Optimus Confusedatisfied:

Samsung Google Nexus S
Цитирай

bircho написа:
Nekulturen написа:Играта струва 2.40 със смс и получаваш още 1 бонус.. имате телефони за по 500-600 и нагоре лева за кракната версия ми циврите, вместо да заплатите 2.40 лв.. който се чуди дали ше му тръгне играта, да напише от телефона в гугъл gameloft и да влезе в първия линк, там пише кои игри стават за вашия телефон...


Благодаря ти за точния отговор. Беше безкрайно безполезен и дразнещ.
Колко ни струват телефоните си е наша работа, първо.
Второ - играта струва 3 ПАунда което е малко повече от 2.40 лева с ддс.
Трето - ако искаш да дразниш - добре се справяш. Ако искаш да помагаш - не си много умел.
Благодаря.
3 паунда струва баба ти..всичко което съм написал си е точно така.. пък ти си бъди един жалък скръндза и си ги сложи тея 2.40 не знам къде, щом са толкова много за тебе.. България няма да се оправи никога..

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай

Сега да ти обясня - освен България има и други държави, в които, може би учудващо за твоя скромен интелект, има други валути. Във Великобритания например, лева не е много разпространен. Тук хората пазаруват с Паунд Стерлинг. Та, цената на тази игра е 3 Паунда, както вече казах. Телефона ми е БЕЗПЛАТЕН. Сигурно много странно ти звучи, но именно заради такива като теб няма да се оправи България, и затова и не живея вече там. Моля те - не спами. Ако ще помагаш / каквато е и идеята на този форум/ помагай. Ако не - запази свещенната си остроумност за някой с по - нисък интелект от моя. Морална обида е за мен да те чета, не друго.

П.С.
Няма да ти отговарям повече. Безмислено е да спориш с по-глупав човек, защото трябва да се принизиш до неговото ниво. А там вече той е в свои води.

Приятна вечер.
Цитирай

дали има версия за xperia x8

LG G3 32GB & Google Nexus 7 (2013)
Цитирай

bircho написа:Сега да ти обясня - освен България има и други държави, в които, може би учудващо за твоя скромен интелект, има други валути. Във Великобритания например, лева не е много разпространен. Тук хората пазаруват с Паунд Стерлинг. Та, цената на тази игра е 3 Паунда, както вече казах. Телефона ми е БЕЗПЛАТЕН. Сигурно много странно ти звучи, но именно заради такива като теб няма да се оправи България, и затова и не живея вече там. Моля те - не спами. Ако ще помагаш / каквато е и идеята на този форум/ помагай. Ако не - запази свещенната си остроумност за някой с по - нисък интелект от моя. Морална обида е за мен да те чета, не друго.

П.С.
Няма да ти отговарям повече. Безмислено е да спориш с по-глупав човек, защото трябва да се принизиш до неговото ниво. А там вече той е в свои води.

Приятна вечер.
Аха в Англия живееш и 3 паунда са много пари значи, браво :thumbup: Проблема е, че ако искаш ти и останалите българи и на ЛУНАТА, които са навън може да отидите, пак ще си останите българи :thumbup: ..Кат гледам как ми цивирш за смешни пари, в сравнение с телефона който имаш, значи да определено не си на високо ниво, с много висок интелект :thumbup:

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай

Най-добре преместете излишния си диалог (ако въобще може да се нарече така словесната ви престрелка) на лични. Едва ли на някого тук му е особено интересно кой къде живее, колко му е умственият капацитет и финансовите възможности...
Offtopic

Samsung Galaxy S5 Mini (SM-G800F)
Цитирай

На мен ми е интересно да им следя спора.
И Nekulturen има право...бирчо живееш в Англия, имаш скъп телефон пак не ти са дават 3 паунда за една игра.

Samsung Galaxy S Plus
GT I9001
Цитирай

Demoncho963 написа:На мен ми е интересно да им следя спора.
И Nekulturen има право...бирчо живееш в Англия, имаш скъп телефон пак не ти са дават 3 паунда за една игра.

Не живея в Англия.
Телефона ми както казах е безплатен.
3те паунда са ми храна за един ден.
Нямам милиони.
Сещаш ли се ?
Мама и Тате не ме изхранват Smile
Идеята не е в трите паунда.
След като питам тук - значи просто не искам да я купувам.
Няма я в маркета за моя модел. Ок ?
Питам за да ми помогне някой, а не да ми обясняват колко съм скръндзав и тн.

П.С.
Да не говорим, че как си харча парите си е ЛИЧНО моя работа.
Цитирай

Някой модератор дали може да изтрие целия безмислен разговор и просто да остава въпроса свързан с темата моля ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)